Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestvus
Pakkumised kuude kaupa
mai 2018
juuni 2018
juuli 2018
august 2018
september 2018
oktoober 2018
november 2018
detsember 2018
jaanuar 2019
veebruar 2019
märts 2019
aprill 2019
Pakkumised sihtkohtade kaupa
AÜE
AÜE, Dubai
Bulgaaria
Dominikaani Vabariik
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Sharm El Sheikh
Hispaania, Barcelona
Hispaania, Costa Brava
Hispaania, Costa Dorada
Hispaania, Costa del Sol
Hispaania, Fuerteventura
Hispaania, Lanzarote
Hispaania, Mallorca
Hispaania, Tenerife
Horvaatia, Dubrovnik
Horvaatia, Istra poolsaar
Iisrael
Iisrael, Eilat
India, Goa
Itaalia, Lido de Jesolo
Itaalia, Rimini
Itaalia, suusareisid
Jordaania
Kreeka, Korfu
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Peloponnesos
Kreeka, Rhodos
Kreeka, Santorini
Kuuba
Kuuba, ringreisid
Küpros
Makedoonia
Maldiivid
Malta
Maroko, Agadir
Montenegro
Portugal, Algarve
Portugal, Madeira
Prantsusmaa, suusareisid
Rumeenia, Rumeenia Riviera
Rumeenia, ringreisid
Sri Lanka
Tai, Bangkok
Tai, Phuket
Tuneesia
Türgi, Antalya
Vietnam

Pakkumised
Hispaania, Gran CanariaMilliseid Gran Canaria reise on võimalik leida antud leheküljelt?

Antud leheküljelt leiate kõik Eesti juhtivate reisikorraldajate pakkumised Gran Canariale väljumisega Tallinnast. Kõiki andmeid ja hindu värskendatakse automaatselt kord päevas! Tänu sellele leiate siit alati parimad ja värskemad pakkumised!

- see on eriline nupp ning unikaalne teenus, mida ei ole ühelgi reisileheküljel. Antud nupuga on märgistatud enamus hotelle meie leheküljel. Vajutades nupule, näete hindu antud hotellile kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Teil ei ole enam vaja otsida hindu oma lemmikhotellile teistelt lehekülgedelt – vajutage nupule ning hindade täisnimekiri on kohe Teie ekraanil!

Miks osta reise Gran Canariale parem meilt ja mitte reisikorraldajalt?

Paljud arvavad ekslikult, et otse reisikorraldajalt osta on kindlam ning  pakutavad hinnad madalamad.

Tegelikult on see vale arvamus. Tegelikkuses koostavad reisipakettide hindu reisikorraldajad. Vastavalt omavahelistele lepingutele, peame reise müüma nende poolt kehtestatud hindadega ning ilma juurdehindluse ja vahendustasudeta. Seega ei ole vahet, kas osta pakett reisikorraldajalt või meilt – hinnad jäävad samaks. Seda on lihtne kontrollida. Ostes reisipaketi, väljastame alati reisikorraldaja poolse lepingu, kus kirjas antud paketile nende poolt määratud hinnad. Tehtud töö eest saame meie reisikorraldajatelt komisjonitasu. Seega maksavad meie töö kinni nemad, mitte kliendid.

Nüüd kindlustundest. Ostes paketi otse reisikorraldajalt, on klient kindlustatud nendepoolse tagatisega. Meie büroo kaudu ostes, lisandub sellele veel meiepoolne tagatis, mis tähendab, et olete topelt-kaitstud!

Reisikorraldajad kontrollivad rangelt meie poolt sõlmitavate lepingutingimuste täitmist, kaasa arvatud broneeritud reiside õigeaegset tasumist. See on ühtlasi lisagarantiiks meie klientidele.

Meie reisibüroo kaudu ostes on kliendil mitmeid eeliseid:

 • kui pöördute otse reisikorraldaja poole, saate infot vaid nende poolt korraldatavate reiside kohta. Meie poole pöördudes, saate täieliku ülevaate kogu Eesti turul olevatest pakkumistest.
 • Meie büroost ostes on teil hotelli valimiseks rohkem võimalusi, kuna omame infot kõikide reisikorraldajate hotellibaaside kohta. Meie reisikorraldajad tunnevad pakutavaid hotelle suurepäraselt, kuna käivad regulaarselt agendireisidel nendega tutvumas. Nad oskavad hotelle omavahel võrrelda, teades, millisel reisikorraldajal on konkreetses hinnaklassis parim hotellide valik.
 • Leiame reisikorraldajate hulgast teie poolt valitud hotellile või sihtkohale parima pakkumise.
 • Võrdleme eri reisikorraldajate maksetingimusi
 • Võrdleme tehtud broneeringute muutmis- ja tühistamistingimusi
 • Võrdleme, kellel reisikorraldajatest on mugavam lennuplaan
 • Võrdleme pardateenindust ja pagasiveo tingimusi
 • Tutvustame teile sihtkohas paiknevate reisikorraldajate teeninduseripärasid
 • Anname ülevaate kohapealsete partnerfirmade tegevusest
 • Anname ülevaate, kuidas vaatlevad reisikorraldajad klientide avaldusi
 • Anname informatsiooni reisikorraldaja usaldusväärsuse kohta, nende tagatisraha suuruse ja kehtivuse kohta

Juba kaksteist aastat spetsialiseerume reisipakettide müügile. Tegutseme eelkõige kliendi, mitte niivõrd reisikorraldaja huvides. Meie eesmärgiks on leida kliendile selline reisipakett, mis paneks ta ka edaspidi meie poole pöörduma. See on meil hästi õnnestunud – paljudest reisijatest on saanud meie püsikliendid!

Ostes reisi meie büroo kaudu, teete alati parima valiku! Olgu siinkohal öeldud, et  tingimused jäävad  samasuguseks nagu reisikorraldajalt otse ostes.

Atlandi ookeanis asuvasse Kanaari saarestikku kuulub 7 suuremat ja 6 väiksemat saart. Aafrika mandrist jäävad lähimad neist kõigest 100 km kaugusele, Mandri-Hispaaniast asuvad nad rohkem kui 1100 km kaugusel. Kanaari saari külastab aastas üle 8 miljoni turisti, kes leiavad siit igavese suve, taskukohased hinnad ning heatasemelised hotellid. Kanaari saarte ühisteks joonteks on kaunid rannad ning neid ümbritsev sügavsinine Atlandi ookean, kuid iga saar on samas omanäoline ning põhjalikku avastamist väärt. Fuerteventural on kauneimad liivadüünid, Gran Canarial vaheldusrikas loodus, vulkaanisaar Lanzarotel põnevad maastikud ja omanäoline arhitektuur ning Tenerifel võimas El Teide, mille tipus olev lumemüts ei sula ka suvekuudel.

Millal toimuvad reisid Gran Canariale?

Reisid Gran Canariale on plaanitud 3 reisi algusega Tallinnast 03.11.17 ja 11.11.17,  kestvusega 7 ööd. Lend on algusega Tallinnast (ümberistumisega Helsingis) Lendu teostab lennukompanii Finnair. Lubatud pagasimäär 20 kg äraantavat pagasit + 5 kg käsipagasit ühe inimese kohta.

Las Palmas  ( Gran Canaria, KANAARI SAARED )

03.11.-11.11.2017 (viimane väljumine Tallinnast)

 Kuupäev

 Suund                 

 Lennu nr

 Väljumine

 Saabumine 

03.11.2017 

Tallinn-Helsingi

AY1012

08:25

06:45

 

Helsingi-Las Palmas

AY1721

11:40

16:10

11.11.2017

Tallinn-Helsingi

AY1036

06:10

06:40

 

Helsingi-Las Palmas

AY1723

09:25

13:55

 

       
12.11.2017  Las Palmas-Helsingi  AY1722 11:40 19:45
  Helsingi-Tallinn  AY1031  20:35 21:10 
18.11.2017  Las Palmas-Helsingi AY1724 14:55  23:05
  Helsingi-Tallinn  AY1035  23:45 00:20 (+1)


+1 saabumine järgmisel päeval

Lennuajad on kohaliku aja järgi. Gran Canarial on aeg 2 tund Eesti ajast taga. Lennuaeg Tallinn-Helsingi u 35 minutit, Helsingi-Las Palmas u 6 tundi ja 30 min ning Las-Palmas-Helsingi u 6 t ja 10 min. Lubatud pagas 23 + 8 kg.

Reisidokumendid ja riiki sisenemine!

Eesti kodanikule on Hispaaniasse reisimine viisavaba. Reisida saab nii kehtiva passi kui ka ID-kaardi alusel.
Ka Vene kodanikele (punane pass) ja halli välismaalase passi omanikele on Schengeni riigid (k.a. Hispaania) viisavabad juhul, kui on olemas kas alaline või tähtajaline Eesti elamisluba.

Mis on Gran Canaria?

Selle aasta kuurordid Gran Canarial on aktiivne Playa del Ingles ja tema külje all paiknev rohelusse uppuv rahulik Maspalomas ning neist u 20 km kaugusel asetsev päikseline Puerto Rico.

Playa del Inglesis on 6-kilomeetrine kollase liivaga rand, mis algab San Augustinist ja lõpeb Faro majaka juures Maspalomases. Playa del Ingles on eriti kuulus oma elava ööelu poolest, mis põhiliselt on koondudnud rannapromenaadile ja kaubanduskeskustesse nagu Jumbo, Metro ja Kazbah. Otse rannapromenaadil on suur valik erinevaid söögikohti.

 

Maspalomas on vaiksem ja hubasem kuurort, kus on suur valik stiilseid 4*-5* hotelle ja heatasemelisi bangalokomplekse. Mitut liiki ja erineva hinnaklassiga restorane, kohvikuid ning elava muusikaga baare asetseb rannapromenaadil ja selle läheduses. Ja muidugi kuulsad Maspalomase liivadüünid!

Puerto Rico on maaliline kuurort, mis paikneb Gran Canaria kõige päikselisemas piirkonnas. Selles väikeses ja kompaktses kuurordis paikneb kõik jalutuskäigu kaugusel. Hotellid paiknevad kaljustel mäekülgedel, kust avanevad hingematvad vaated ookeaniavarusele ning idüllilisele lahesopile.

Kindlasti leiate pakutava hulgast endale sobivaima variandi

Gran Canaria on suuruselt kolmas Kanaari saar. See on üks populaarsemaid selle saarestiku saari. Gran Canarial elab 815 379 (2007 a seisuga) inimest. Saare pealinn on Las Palmas. Gran Canariat nimetatakse sageli pisikeseks mandriks – sellele väikesele, 1560 km² suurusele maalapile mahuvad nii liivarannad ja kõrbe meenutavad liivaluited kui ka troopilised metsad, männisalud, tasandikud, kanjonid ja mäed. Saare keskel asuv El Cumbre mäeahelik jagab saare pooleks. Mäeaheliku kõrgeim tipp on Pico de las Nieves (1949 meetrit merepinnast). Siin on ka kuulus Roque Noblo (udukalju) – lame mägi, mille ühel küljel on ühtne ja terviklik laavakivipank. Selle mäe otsast on nähtav terve saar ja isegi kõrvalsaarel Tenerifel olev Teide vulkaan. Gran Canaria maastik on ääretult mitmekesine: lõunakallast katavad kaktused ja kuiva kliimat armastavad taimed, põhjarannikul domineerib troopikataimestik, saare keskosas on vanade kustunud tulemägede kraatrid ja männimetsad, väheasustatud läänes kõrguvad läbipääsematud kaljud. Pärast vihma on kõik kohad täis vallatuid koskesid ja erikarvaliseks värvunud kaljusid. Terve saar on täis otsatuid kanjone, nii suuremaid kui ka väiksemaid. Gran Canaria põhjaossa jõudmiseks tuleb ületada kõik üle kanjonite looklevad kõrged sillad.

Gran Canaria on üks ahvatlevamaid kuurortpiirkondi, mis köidab puhkajaid heledate liivarandade, veespordialade laia valiku, vilka ööelu ning vabaaja veetmise parkide rohkusega.

Gran Canaria on Kanaari saarte seas üks kõige mitmekesisemaid puhkamisvõimalusi pakkuv saar. Siin on suur valik sportimisvõimalusi, heatasemelised golfiväljakud, lai valik lõbustus- ja teemaparke, ööklubid, baarid-restoranid, vabaaja- ja kaubanduskeskused. Kindlasti leiab igaüks endale sobivaima puhkuseviisi. Võib sukelduda suurte puhkekeskuste tempokasse melusse või hoopis sõita omapäi saarel ringi ja nautida hetki omaette. Valik on teie!

Gran Canaria on silmapaistvalt vaheldusrikka ja kauni loodusega paik. Niiskema ja pisut jahedama kliimaga põhjaosas on taimestik rohelisem ja lopsakam, vahelduvad mäed ja orud, mäekülgi katavad kaktuselised ja unikaalsed kanaari männi metsad. Lõunaosa on aga soojem ja päikesepaistelisem ning sobib oma kaunite liivarandadega suurepäraselt ranna- ning veemõnude nautimiseks. Parima ülevaate saare loodusest saate sõites autoga mööda kauneid vulkaanilisi mägesid ja orge, kaameli- või džiibisafaril, kalaretkel või jahisõidul.

Saar on hästi välja arendatud infrastruktuuriga, pakkudes turistidele kõiki tingimusi muretuks puhkuseks. Tuntuim ja ka aktiivseima ööeluga kuurort on saare lõunaosas asuv Playa del Ingles, mille plussiks on ligi 6 km pikkune liivarand ja maalilised liivadüünid. Samas leiavad vaikust ja rahu otsivad turistid endale meelepäraseid puhkamisvõimalusi Maspalomase rohelusse uppunud linnakeses, vaid mõne kilomeetri kaugusel Playa del Inglesist.

Siinsetes kuurortides on suur valik erinevaid restorane ja baare, kus nautida nii Kanaaride, Hispaania kui ka rahvusvahelist kööki.

Miinused ja plussid

+ Suur valik erinevaid puhkamisvõimalusi põhimõttel ‘igaühele midagi’.

+ Lahe õhkkond ja mõistlik hinnatase

+ Playa del Inglesi ja Maspalomase liivarannad

+ Mitmekesised looduelamused

- Baaride lärm Playa del Ingelsi kesklinnas

- Pikanäpumehed (ettevaatust kaubanduskeskustes ja rannas!)

- Talvel on kliima kohati ebastabiilne

Ekskursioonid

Ekskursioone saab osata ainult sihtkohas reisikorraldaja esindajate käest (infotunni ajal). Ekskursioone Eestist ette ei müüda. Täieliku nimekirja koos ekskursioonide põhjaliku kirjelduse, hindadega ja tingimustega saate reisikorraldaja esindaja käest kohapeal.

Läbi meie on võimalik osta vahendustasuta ja juurdehindluseta kõiki reise, mida pakuvad meie partnerid


Hotellide kataloog

Hotelli otsimiseks palun sisestage osa hotelli nimest. Nt selleks, et leida hotell The Maxim Resort piisab sisestamisest Maxim

© 2008-2018 Delfiin Reisibüroo OÜ