Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestus
Pakkumised kuude kaupa
oktoober 2022
november 2022
detsember 2022
jaanuar 2023
veebruar 2023
märts 2023
aprill 2023
mai 2023
juuni 2023
juuli 2023
august 2023
september 2023
oktoober 2023
november 2023
Pakkumised sihtkohtade kaupa
Austria, suusareisid (Riiast)
AÜE
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Hurghada (Riiast)
Egiptus, Sharm El Sheikh
Egiptus, Sharm El Sheikh (Riiast)
Hispaania, Malaga
Hispaania, Tenerife
Hispaania, Tenerife (Riiast)
Indoneesia, Bali saar
Itaalia, Sitsiilia
Itaalia, suusareisid
Kreeka, Korfu
Kreeka, Korfu (Riiast)
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Kreeta (Riiast)
Kreeka, Rhodos
Kuuba
Küpros (Riiast)
Maldiivid
Maroko
Mauritius
Mehhiko
Portugal, Algarve
Portugal, Madeira
Sansibar
Seišellid
Sri Lanka
Tai, Bangkok
Tai, Phuket
Tuneesia
Türgi, Antalya
Türgi, Antalya (Riiast)

Pakkumised
GruusiaMilliseid Gruusia reise on võimalik leida antud leheküljelt?

Antud leheküljelt leiate kõik Eesti juhtivate reisikorraldajate pakkumised Gruusiasse väljumisega Tallinnast. Kõiki andmeid ja hindu värskendatakse automaatselt kord päevas! Tänu sellele leiate siit alati parimad ja värskemad pakkumised!

- see on eriline nupp ning unikaalne teenus, mida ei ole ühelgi reisileheküljel. Antud nupuga on märgistatud enamus hotelle meie leheküljel. Vajutades nupule, näete hindu antud hotellile kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Teil ei ole enam vaja otsida hindu oma lemmikhotellile teistelt lehekülgedelt – vajutage nupule ning hindade täisnimekiri on kohe Teie ekraanil!

Miks osta reise Gruusiasse parem meilt ja mitte reisikorraldajalt?

Paljud arvavad ekslikult, et otse reisikorraldajalt osta on kindlam ning  pakutavad hinnad madalamad.

Tegelikult on see vale arvamus. Tegelikkuses koostavad reisipakettide hindu reisikorraldajad, mitte reisibürood. Vastavalt omavahelistele lepingutele, peame reise müüma nende poolt kehtestatud hindadega ning ilma juurdehindluse ja vahendustasudeta. Seega ei ole vahet, kas osta pakett reisikorraldajalt või meilt – hinnad jäävad samaks. Seda on lihtne kontrollida. Ostes reisipaketi, väljastame alati reisikorraldaja poolse lepingu, kus kirjas antud paketile nende poolt määratud hinnad. Tehtud töö eest saame meie reisikorraldajatelt komisjonitasu. Seega maksavad meie töö kinni nemad, mitte kliendid.

Reisikorraldajad kontrollivad rangelt meie poolt sõlmitavate lepingutingimuste täitmist, kaasa arvatud broneeritud reiside õigeaegset tasumist. See on ühtlasi lisagarantiiks meie klientidele.

Meie reisibüroo kaudu ostes on kliendil mitmeid eeliseid:

 • kui pöördute otse reisikorraldaja poole, saate infot vaid nende poolt korraldatavate reiside kohta. Meie poole pöördudes, saate täieliku ülevaate kogu Eesti turul olevatest pakkumistest.
 • Meie büroost ostes on teil hotelli valimiseks rohkem võimalusi, kuna omame infot kõikide reisikorraldajate hotellibaaside kohta. Meie reisikorraldajad tunnevad pakutavaid hotelle suurepäraselt, kuna käivad regulaarselt agendireisidel nendega tutvumas. Nad oskavad hotelle omavahel võrrelda, teades, millisel reisikorraldajal on konkreetses hinnaklassis parim hotellide valik.
 • Leiame reisikorraldajate hulgast teie poolt valitud hotellile või sihtkohale parima pakkumise.
 • Võrdleme eri reisikorraldajate maksetingimusi
 • Võrdleme tehtud broneeringute muutmis- ja tühistamistingimusi
 • Võrdleme, kellel reisikorraldajatest on mugavam lennuplaan
 • Võrdleme pardateenindust ja pagasiveo tingimusi
 • Tutvustame teile sihtkohas paiknevate reisikorraldajate teeninduseripärasid
 • Anname ülevaate kohapealsete partnerfirmade tegevusest
 • Anname ülevaate, kuidas vaatlevad reisikorraldajad klientide avaldusi
 • Anname informatsiooni reisikorraldaja usaldusväärsuse kohta, nende tagatisraha suuruse ja kehtivuse kohta

Juba kuusteist aastat oleme spetsialiseerunud reisipakettide müügile. Tegutseme eelkõige kliendi, mitte niivõrd reisikorraldaja huvides. Meie eesmärgiks on leida kliendile selline reisipakett, mis paneks ta ka edaspidi meie poole pöörduma. See on meil hästi õnnestunud – paljudest reisijatest on saanud meie püsikliendid!

Ostes reisi meie büroo kaudu, teete alati parima valiku! Olgu siinkohal öeldud, et  tingimused jäävad  samasuguseks nagu reisikorraldajalt otse ostes.
Millal toimuvad reisid Gruusiasse, Batumi? 

2022. a. hooaeg:
Reisid Gruusiasse, Batumi toimuvad ajavahemikus 12.08.2022 - 02.09.2022.
 
Lend: lend Tallinnast Gruusiasse (Batumi) kestab umbes 3 tundi ja 30 min., lennukompaniiga SmartLynx.
 
Toitlustamine lennuki pardal: toitlustus lennuki pardal on lisatasu eest. Soovi korral on võimalik osta toekam toit ettetellimisel (hiljemalt 48 tundi enne väljalendu) FLYDINNER tellimislehelt. Snäkke saab ka lennu ajal pardamenüüst. 
 
Pagas: tasuta saab istekohaga reisija kaasa võtta 20 kg äraantavat pagasit, mille mõõtmed ei ületa 115/70/40 cm, ja 5 kg käsipagasit, mille mõõtmed ei ületa 56/45/25 cm.

Viisa
Eesti Vabariigi kodanikel, Vene Föderatsiooni kodanikel ja Eesti mittekodanikust elanikel on sissesõit Gruusiasse viisavaba. Gruusiasse reisimiseks on vajalik kaasa võtta pass, mis kehtib vähemalt 3 kuud peale reisilt saabumist.
Vene kodanikele ja Eesti mittekodanikust nn. „halli passiga“ elanikele on vajalik kaasa võtta elamisluba (ID kaart) ja pass (kehtivus vähemalt 3 kuud pärast reisi).


Saabumine ja transfeer
Lennujaamas maandudes tuleb läbida passikontroll ning peale pagasi kättesaamist liikuda lennujaama esisel platsil asuva reisikorraldaja infoleti juurde, kus teid juhatatakse transfeerbussidesse. Transfeere saadavad vene ja vähesel määral inglise keelt kõnelevad kohaliku reisikorraldaja töötajad. Transfeeril jagatakse välja ka infomaterjalid, kus on kirjas ka infotunni toimumise aeg. Pakettreisi hinnas on grupitransfeer s.t sõit lennujaamast hotelli ja hotellist lennujaama toimub ühise turismibussiga, milles on optimaalne arv sama kuurorti hotellides majutuvaid reisijaid. Transfeeri pikkus on olenevalt hotelli asukohast kuni 1,5 tundi. Vähema ajakuluga mugavamaks reisimiseks on võimalik tellida individuaalne otsetransfeer, täpsem info reisikonsultandilt.

Raha
Gruusias on käibel lari (GEL), mis jaguneb 100 tetriks.
Kaardimakse võimalus on hotellides, suurtes kaubamajades ja restoranides, põhiliselt pealinnas ja suuremates linnades. Kaardimakse võimalus võib puududa väiksemates poodides ja ökonoomseks puhkuseks sobivates hotellides ja väiksemates linnades.
Sularaha vahetust saab teostada kohapeal valuutavahetuspunktides või pangas nii dollarites kui ka eurodes.
Miks just Gruusia?

Georgia/Gruusia (mõlemad kirjapildid on eesti keeles lubatud) on üle maailma kuulus oma külalislahkuse, suurepäraste veinide ja toitude poolest. Sajanditepikkune ajalugu on leidnud kajastust nii luules kui ka mälestusmärkides ja arhitektuuris. Gruusia linnad on justkui kivisse raiutud romantilised ballaadid. Eriti tuntud on aga Gruusia kuurordid. Pehme merekliima, soe merevesi, subtroopiline rohelus, liivarannad – puhkus Gruusias ei jää millegagi alla puhkusest tuntud puhkekohtadest Vahemere ääres.

Gruusia (Georgia)  Millega kõigepealt seostub? Lihtsam oleks öelda, millega ei seostu. Kes ei teaks Gruusiaga seotud: veinid Kinzmarauli ja Tsinandali; Borjomi mineraalvesi ja Batumi kuurortlinn, imemaitsvad hinkalid ja satsivi, Šotha Rustaveli, Zurab Tsereteli! Gruusia köögikunstist on kirjutatud hulgaliselt retseptiraamatuid, Gruusia veini- ja gurmeetuurid koguvad pidevalt populaarsust. Ajaloohuvilised saavad Thbilisi, Kutaisi ja Batumi linnades jalutades paraja annuse: kindlused, katedraalid, kuulsuste mälestusmärgid jne.

Gruusiat ääristava Musta mere ääres kasvavad palmid, rododendronid, roosid. Merevesi on soe. Gruusias kasvavad arbuusid, melonid, hurmaad, viigimarjad ja isegi banaanid. Gruusia botaanikaaiad ja rahvuspargid on omaette vaatamisväärsused. Musta mere äärne kuurortpiirkond Gruusias muutub üha populaarsemaks: lisanduvad uued koos kõigi mugavustega hotellid, infrastruktuur renoveeritakse. Puhkus Gruusias jätab unustamatu mulje paljudeks aastateks. «Genatsvale! » – «Kallis!» – niimoodi tervitatakse Teid külalislahkes Gruusias.
10 huvitavat fakti Gruusiast

 1. Riigi "tegelik" nimi, st gruusia keeles, on Sakartvelo. Gurdzhistan (Gurzan) ehk "hundi maa" - just nii nimetasid araablased ja pärslased Gruusiat ja "gruusialased". Euroopa versioon "Georgia" on tulnud St. George'ist, kes on Gruusias alati olnud väga populaarne.

 2. Just hobusel istuv St. George, kes läbib odaga madu, on kujutatud täna Gruusia vapil. See vanaaegne vapp ilmus Gruusia iseseisvumisel 1918. aastal. Vapil on osaliselt sümboliseeritud Gruusia vanima Bagringi, kuningliku perekonna kujutis.

 3. Kõige kuulsam Bagrationi perekonna valitseja on kuninganna Thamara Suur, kes elas 11.-12. Sajandi alguses. Tema valitsus ajal saatis Gruusiat sõjaline edu, õitses teadus ja kunst. Teda peetakse kõige võimsaks kuningannaks mitte ainult Gruusia ajaloos, vaid ka kogu Lähis-Ida ajaloos.

 4. Kuninganna Tamara teenistuses oli suurepärane Gruusia luuletaja ja varahoidja Shota Rustaveli, kes oli kangelasliku luuletuse autor "Kangelane tiigrinahas".Rustaveli poeem lisati Gruusia riigi arhiivi. Huvitav on see, et originaalses luuletuses ei kanna Tariel tiigrnahka, nagu on mainitud pealkirjas, vaid leopardi nakha.

 5. Kunagi elasid ka tiigrid Gruusias, nende kohalik alamliik oli Turani tiiger. Paraku on antud liik välja surnud eelmise sajandi alguses.

 6. Kuid Gruusia kuldse nahaga lambaid ei leitud isegi legendides. Kuldne lammas oli saatnud jumalate poolt, et päästa Kreeka kuninga Athamantuse lapsed ja viia need Kolhidasse. Hiljem ohverdati oma päästja ning tema kuldne nahk kingiti Kolhida kuningale. Kuidas see nahk varastati, räägib hästi tuntud müüt Argonautide kohta.

 7. Iidne Kolhida asus Lääne-Gruusia territooriumil ja selle pealinnaks oli tänapäeval linn Kutaisi. Antud legendi hiilgav minevik mattub kesklinna monumentaalses Kolhida purskkaevus. Purskkaev on kaunistatud kolmekümne kullaskulptuuriga, millest on kaevamiste käigus leitud ka jooniste koopad. Nad ütlevad, et see on kõige kallim purskkaev kogu Gruusias! Batumi kuurordis asub tuntud Medea kuju kuldse lambanahaga, mis on paigaldatud 2007. aastal Euroopa väljakule.

 8. Kuid kõige originaalsem kuju Gruusias on skulptoriline teos "Armastus", mida rahva hulgas nimetatakse "Ali ja Nino"ks. Need on kaks 7m pikkust inimest teraskonstruktsioonist, mees ja naine, kes 8-10-minutiliste intervalliga liiguvad teineteisega kokku ja ühenevad terveks skulptuuriks.

 9. Kõrgeim hoone Gruusias ja kogu Kaukaasias asub ka Batumis. See on Batumi tehnoloogiaülikooli hoone, mis on sarnane sinisevalge neljapoolse nõelaga. Selle kogupikkus koos spiraaliga on 200 meetrit ja ligikaudu poolel kõrgusel on kuldne vaateratas.

 10. Gruusias on lugematul hulgal iidse, kaasaegse, ajalooliste ja muinastegelaste monumente. Pole juhuslik, et tänapäeval üks kuulsamaid skulptoreid on Gruusia kunstnik Zurab Tsereteli. Gruusiast on pärit kogu maailmas tuntud näitlejad, lauljad, heliloojad, kunstnikud. Muistsest ajast austatakse Gruusiat ka teiste rahvaste loomingulistes teostes - meenutagem M. Y. Lermontovi "Mtsyri" või Mihhail Nesterovi maalingud Abestumani küla Aleksandr Nevski kirikus. Gruusia külastus võimaldab liituda maailma kultuuripärandga ning kombineerida see suurepärase ja kaasaegsete kuurordi puhkusega. Ekskursioon Gruusiasse on lõõgastus nii hingele kui ka kehale!
Batumi

Adjara – Edela-Gruusias Musta mere rannikul asuv autonoomne vabariik. Vahel nimetatakse ka kogu Musta mere äärse ala pealinnaks. Varasematel aegadel olid Batumi tuntud oma sanatooriumite poolest. Tänasel päeval on aga Gruusia kõige populaarsem kuurort. Puhkajaid meelitavad kilomeetrite pikkused rannad ja linna arenenud infrastruktuur. Batumi kaasaegne ärikeskus on Kaukaasia kõige kõrgem hoone. Batumi Botaanikaaed, koostöös Gruusia Teaduste Akadeemiaga, on tuntud oma laia valiku subtroopiliste istikute ja taimede poolest.


Кobuleti

Kobuleti oli Nõukogude ajal üks parimaid Musta mere kuurorte. Viimase viie aastaga on seal toimunud kiire majanduslik areng. Luksuslikud kaasaegsed hotellid, kivirandade puhas vesi, männipuud ja mereelu - ideaalne suvepuhkus Gruusias.Ekskursioonid:
Ekskursioone saab osata ainult sihtkohas reisikorraldaja esindajate käest (infotunni ajal). Ekskursioone Eestist ette ei müüda. Täieliku nimekirja koos ekskursioonide põhjaliku kirjelduse, hindadega ja tingimustega saate reisikorraldaja esindaja käest kohapeal.Läbi meie on võimalik osta vahendustasuta ja juurdehindluseta kõiki reise, mida pakuvad meie partnerid.


Hotellide kataloog

Hotelli otsimiseks palun sisestage osa hotelli nimest. Nt selleks, et leida hotell The Maxim Resort piisab sisestamisest Maxim

© 2008-2022 Delfiin Reisibüroo OÜ