Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestvus
Pakkumised kuude kaupa
juuli 2020
august 2020
september 2020
oktoober 2020
november 2020
detsember 2020
jaanuar 2021
veebruar 2021
märts 2021
aprill 2021
mai 2021
juuni 2021
juuli 2021
august 2021
september 2021
oktoober 2021
Pakkumised sihtkohtade kaupa
AÜE
Bulgaaria
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Sharm El Sheikh
Gruusia
Hispaania, Tenerife
Indoneesia, Bali saar
Kreeka, Kefallonia
Kreeka, Korfu
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Peloponnesos
Kreeka, Rhodos
Kuuba
Küpros
Mauritius
Mehhiko
Montenegro
Portugal, Algarve
Sansibar
Seišellid
Tai, Bangkok
Tai, Phuket
Tuneesia
Türgi, Antalya
Vietnam

Pakkumised
Hispaania, Costa Dorada (Riiast)Milliseid Hispaania (Costa Dorada) reise on võimalik leida antud leheküljelt?

Antud leheküljelt leiate kõik Eesti juhtivate reisikorraldajate pakkumised Hispaaniasse, Costa Doradasse väljumisega Riiast. Kõiki andmeid ja hindu värskendatakse automaatselt kord päevas! Tänu sellele leiate siit alati parimad ja värskemad pakkumised!

- see on eriline nupp ning unikaalne teenus, mida ei ole ühelgi reisileheküljel. Antud nupuga on märgistatud enamus hotelle meie leheküljel. Vajutades nupule, näete hindu antud hotellile kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Teil ei ole enam vaja otsida hindu oma lemmikhotellile teistelt lehekülgedelt – vajutage nupule ning hindade täisnimekiri on kohe Teie ekraanil!

Miks osta reise Hispaaniasse, Costa Doradasse parem meilt ja mitte reisikorraldajalt?

Paljud arvavad ekslikult, et otse reisikorraldajalt osta on kindlam ning  pakutavad hinnad madalamad.

Tegelikult on see vale arvamus. Tegelikkuses koostavad reisipakettide hindu reisikorraldajad, mitte reisibürood. Vastavalt omavahelistele lepingutele, peame reise müüma nende poolt kehtestatud hindadega ning ilma juurdehindluse ja vahendustasudeta. Seega ei ole vahet, kas osta pakett reisikorraldajalt või meilt – hinnad jäävad samaks. Seda on lihtne kontrollida. Ostes reisipaketi, väljastame alati reisikorraldaja poolse lepingu, kus kirjas antud paketile nende poolt määratud hinnad. Tehtud töö eest saame meie reisikorraldajatelt komisjonitasu. Seega maksavad meie töö kinni nemad, mitte kliendid.

Nüüd kindlustundest. Ostes paketi otse reisikorraldajalt, on klient kindlustatud nendepoolse tagatisega. Meie büroo kaudu ostes, lisandub sellele veel meiepoolne tagatis, mis tähendab, et olete topelt-kaitstud!

Reisikorraldajad kontrollivad rangelt meie poolt sõlmitavate lepingutingimuste täitmist, kaasa arvatud broneeritud reiside õigeaegset tasumist. See on ühtlasi lisagarantiiks meie klientidele.

Meie reisibüroo kaudu ostes on kliendil mitmeid eeliseid:

 • kui pöördute otse reisikorraldaja poole, saate infot vaid nende poolt korraldatavate reiside kohta. Meie poole pöördudes, saate täieliku ülevaate kogu Eesti turul olevatest pakkumistest.
 • Meie büroost ostes on teil hotelli valimiseks rohkem võimalusi, kuna omame infot kõikide reisikorraldajate hotellibaaside kohta. Meie reisikorraldajad tunnevad pakutavaid hotelle suurepäraselt, kuna käivad regulaarselt agendireisidel nendega tutvumas. Nad oskavad hotelle omavahel võrrelda, teades, millisel reisikorraldajal on konkreetses hinnaklassis parim hotellide valik.
 • Leiame reisikorraldajate hulgast teie poolt valitud hotellile või sihtkohale parima pakkumise.
 • Võrdleme eri reisikorraldajate maksetingimusi
 • Võrdleme tehtud broneeringute muutmis- ja tühistamistingimusi
 • Võrdleme, kellel reisikorraldajatest on mugavam lennuplaan
 • Võrdleme pardateenindust ja pagasiveo tingimusi
 • Tutvustame teile sihtkohas paiknevate reisikorraldajate teeninduseripärasid
 • Anname ülevaate kohapealsete partnerfirmade tegevusest
 • Anname ülevaate, kuidas vaatlevad reisikorraldajad klientide avaldusi
 • Anname informatsiooni reisikorraldaja usaldusväärsuse kohta, nende tagatisraha suuruse ja kehtivuse kohta

Juba kaksteist aastat spetsialiseerume reisipakettide müügile. Tegutseme eelkõige kliendi, mitte niivõrd reisikorraldaja huvides. Meie eesmärgiks on leida kliendile selline reisipakett, mis paneks ta ka edaspidi meie poole pöörduma. See on meil hästi õnnestunud – paljudest reisijatest on saanud meie püsikliendid!

Ostes reisi meie büroo kaudu, teete alati parima valiku! Olgu siinkohal öeldud, et  tingimused jäävad  samasuguseks nagu reisikorraldajalt otse ostes.

Millal toimuvad reisid Costa Doradasse (Barcelonasse)?

Kõik reisid toimuvad algusega Riiast lennukompaniiga AirBaltic. Ajavahemikus 21.05-17.09.2016  Maksimaalselt on lubatud pagasimäär 20 kg äraantav pagas + 8 kg käsipagas.

Viisa

Eesti, vene ning halli passi omanikele (elamis- ja tööloaga Eestis) viisat ei ole vaja. Teiste riikide kodanikud peavad täpsustama informatsiooni viisa vajalikkusest enne reisi tellimist. NB! Vene ja halli passi omanikele lisaks passile on kohustuslik reisile kaasa võtta ID kaart! Lennule registreeritakse ainult need reisijad, kellel on esitada nii kehtiv pass kui ka ID kaart.

Mis on Costa Dorada?

Costa Dorada on Hispaania Vahemereranniku populaarne kuurortpiirkond, mille nimi eesti keelses tõlkes kõlab Kuldne rannik. Muidugi viitab see kollastele liivarandadele ja kirkale päikesepaistele ning kõike seda leidub seal külluses. Costa Doradas on heledad laiad liivarannad, meri läheb laugjalt sügavaks ning rannad sobivad seetõttu ideaalselt ka lastele.

Costa Doradast on hõlbus suunduda Hispaania võlude avastamisele. Barcelona, Girona, Valencia, Zaragoza - kõik need huvitava ajalooga linnad jäävad kuni 250 km raadiusesse. Piirkonna pärl on loomulikult Kataloonia pealinn Barcelona oma suurlinliku elegantsi ja vapustava arhitektuuriga. Kes nii kaugele minna ei soovi, võib tutvuda lähiümbruse keskustega nagu Reus ja Tarragona. Kättesaadavasse kaugusse jäävad nii Salvador Dali muuseum Figuereses, tunnustatud veinikasvatuspiirkonnad kui ka kõrgel mägedes asuv kääbusriik Andorra.
Peamised puhkekohad on La Pineda, Salou, Cambrils ja Miami Platja.
La Pineda on Costa Dorada põhjaosas asuv elav, dünaamiliselt arenev kuurort. Barcelonani on siit 115 km, kuhu võib sõita kas rongi või bussiga.
La Pineda suurepärased liivarannad, mida aeg-ajalt katkestavad kaljused lahed ja õdusad vaiksed laguunid, ulatuvad kilomeetrite kaugusele mööda Costa Dorada rannikut. Linnas on hästi välja arendatud lõbustusasutuste võrk. Siin on mugavad kaasaegsed hotellid, veepark Aquapolis lastele, lõbustuskompleks Pineda Drink ja moodne spordikompleks Eurosport neile, kes ei soovi kogu oma vaba aega rannas veeta.
Salou asub saja kilomeetri kaugusel Barcelonast lõunas. Piki rannikut kulgevad puhkusepiirkonnad lõpevad põhja pool La Pineda neemega ja lõunas Cambrilsi linnakesega.
Salou on tunnistatud üheks regiooni parimaks kaubandus- ja gastronoomiakeskuseks. Linnas on lai kaupluste võrk, mis pakuvad kõikvõimalikke hispaania ja välismaa kaupu. Ümberringi on toitlustusasutusi igale maitsele, alates tavalistest kohvikutest ja pizzabaaridest kuni mitmesuguste teemabaarideni ja luksusrestoranideni välja. Elav ööelu käib kuurordi arvukates diskoteekides, tantsusaalides, muusikakohvikutes ja baarides. Salous on üle 7. kilomeetri pikkune pehme valge liivaga rannariba, mida ääristavad ilusad rannapromenaadid arvukate baaride, restoranide, kohvikute ja kauplustega. Kõik rannad kuuluvad linnale, kuid on puhtad, seda jälgitakse hoolega. Lamamistoolid ja päevavarjud on tasulised.
Cambrils on väike õdus linnake mõni kilomeeter Saloust lõunas. Kaasaegne Cambrils jaguneb kaheks – ajalooline osa ja sadam.
Keset vanalinna tänavarägastikku seisab XV sajandil ehitatud Santa Maria kirik ja XVIII sajandil hilisrenessanssi stiilis ehitatud Cami Neitsi pühamu Sanctuario de la Verge Cami. Linna lähistel asub peamine vaatamisväärsus, Sama park. See on troopiliste ja vahemeremaade aedadega koloniaalstiilis palee. Kuurordi sadamapiirkonda on koondatud kogu turismi infrastruktuur: tähtsaim rannapiirkond, kuhu on ehitatud hotellid, muusikakohvik, baarid, kogu rannikul kuulsad restoranid ja muidugi kuulus kalaturg. Cambrilsis on seitse kilomeetrit hästi hooldatud liivarandu.

Läbi meie on võimalik osta vahendustasuta ja juurdehindluseta kõiki reise, mida pakuvad meie partnerid


Hotellide kataloog

Hotelli otsimiseks palun sisestage osa hotelli nimest. Nt selleks, et leida hotell The Maxim Resort piisab sisestamisest Maxim

© 2008-2020 Delfiin Reisibüroo OÜ new