Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestus
Pakkumised kuude kaupa
juuli 2024
august 2024
september 2024
oktoober 2024
november 2024
detsember 2024
jaanuar 2025
veebruar 2025
märts 2025
aprill 2025
mai 2025
juuni 2025
juuli 2025
august 2025
september 2025
oktoober 2025
Pakkumised sihtkohtade kaupa
Albaania
Austria, suusareisid (Riiast)
AÜE
AÜE (Riiast)
Bulgaaria
Bulgaaria (Riiast)
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Hurghada (Riiast)
Egiptus, Sharm El Sheikh
Egiptus, Sharm El Sheikh (Riiast)
Gruusia (Riiast)
Hispaania, Costa del Sol
Hispaania, Costa del Sol (Riiast)
Hispaania, Gran Canaria
Hispaania, Mallorca
Hispaania, Mallorca (Riiast)
Hispaania, Tenerife
Hispaania, Tenerife (Riiast)
Horvaatia, Dubrovnik
Indoneesia, Bali saar
Itaalia, Lamezia
Itaalia, Rimini (Riiast)
Itaalia, Sardinia (Riiast)
Itaalia, Sitsiilia
Kreeka, Euboia saar
Kreeka, Korfu
Kreeka, Korfu (Riiast)
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Kreeta (Riiast)
Kreeka, Peloponnesos (Riiast)
Kreeka, Rhodos
Kreeka, Rhodos (Riiast)
Kuuba
Küpros
Küpros (Riiast)
Maldiivid
Mauritius
Mehhiko
Montenegro
Portugal, Algarve
Portugal, Madeira
Sansibar
Seišellid
Sri Lanka
Tai, Bangkok
Tai, Phuket
Tuneesia
Türgi, Antalya
Türgi, Antalya (Riiast)
Türgi, Bodrum
Vietnam

Pakkumised
Hispaania, Gran Canaria (Riiast)


Milliseid reise on võimalik leida antud leheküljelt

Meie reisibüroo ei tegele oma reisipakettide koostamisega, kuna eesti turul on piisavalt palju reisikorraldajaid, kes pakuvad head sihtkohtade, kuurortide ja hotellide valikut.
Meie eesmärk on pakkuda turu ülevaadet ning aidata kliente sobiva reisipaketi valimisel.
Kuna meil on sõlmitud lepingud kõikide suurimate operaatoritega, omame juurdepääsu kõikidele broneerimissüsteemidele ja reisipaketi valimiseks vajalikele andmetele.

Rubriikides „Pakkumised kuude kaupa“ ja  „Pakkumised sihtkohtade kaupa“ on kogutud kokku kõikide Eesti juhtivate reisikorraldajate pakkumised, kes organiseerivad tšarterlende algusega Tallinnast ning lisaks sellele on pakkumisi väljumisega Riiast nii Eesti kui ka Läti reisikorraldajate poolt.

Kõiki andmeid ja hindu värskendatakse automaatselt iga päev! Tänu sellele leiate siit alati parimaid ja värskemaid pakkumisi. Kuid peab meeles pidama, et hinnad ja lennukohtade arv võib muutuda mitu korda päevas (eriti kõrghooajal või erinevate ürituste/pühade ajal). Seepärast tuleb alati ühendust võtta meie konsultantidega, saates päringu või helistades neile, et kontrollida, kas koduleheküljel olev hind veel kehtib või mitte.

Rubriigis „Broneeri ise online!“ on pakkumised ainult reisikorraldajatelt, kes antud hetkel võimaldavad on-line broneerimist.


SUPERNUPP

 -see on eriline nupp ning unikaalne teenus, mida ei ole ühelgi reisileheküljel. Antud nupuga on märgistatud enamus hotelle meie leheküljel. Vajutades nupule, näete hindu antud hotellile kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Teil ei ole enam vaja otsida hindu oma lemmikhotellile teistelt lehekülgedelt – vajutage nupule ning hindade täisnimekiri on kohe Teie ekraanil!


Kuidas otsida reisi:

1. Valige nimekirjast sobiv kuupäev.

2. Vajutades sobivale kuupäevale avaneb ekraani paremal pool hotellide nimekiri koos hindadega.

3. Vajutades hotelli nimele, võite vaadata hotelli kirjeldust ning ka hindu teistele kuupäevadele. Samuti on Teil võimalus vaadata ka hindu kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Seda saab teha vajutades hotelli paremal pool asuvale nupule . Hotelli nime taga asuva numbri järgi saate teada, kes on konkreetse pakkumise reisikorraldaja:
(1-Novatours OÜ, 2-Tez Tour OÜ, 3- Coral Travel Estonia, 4- JoinUp!, 5- ANEX Tour Eesti, 6- ITAKA .
Reisikorraldajate andmetega saab tutvuda siin).


Kui Teid huvitab konkreetne sihtkoht (näiteks Kreeta) siis:

1. Vajutage sihtkoha nime peale. Sihtkoha nime all ilmuvad kõik selle sihtkoha pakkumised kronoloogilises järjekorras.
2. Kui Teid huvitavad reisid konkreetse pikkusega, näiteks ainul 7 päeva, siis vajutage sihtkoha nimetuse all olevale “7 päeva” peale.
3. Vajutades sobivale kuupäevale, avaneb ekraani paremal pool hotellide nimekiri koos hindadega. Vajutades hotelli nimele, võite vaadata hotelli kirjeldust ning ka hindu teistele kuupäevadele.
4. Samuti on Teil võimalus vaadata ka hindu kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Seda saab teha vajutades hotelli paremal pool asuvale nupule .


Miks osta meilt ja mitte reisikorraldajalt ?

Paljud arvavad ekslikult, et hinnad on madalamad ostes reisi otse reisikorraldajalt. Tegelikult on see absoluutselt vale arvamus. Hinnad on meil samad, ilma mingi juurdehindluse ja vahendustasudeta. Oma tehtud töö eest saame komisjoni reisikorraldajatelt. Mis tähendab seda, et meie töö maksavad kinni mitte kliendid vaid reisikorraldajad. Kuid ostes meilt on Teil võimalus võrrelda kõikide reisikorraldajate pakkumisi, teenidustaset ja usaldusväärsust.

Juba 16 aastat spetsialiseerume tšarterlendudele ja seepärast teame väga hästi iga reisikorraldaja plusse ja miinuseid. Meie reisikonsultandid osalevad tihti reisikorraltajate poolt organiseeritud koolitusreisidel, mille eesmärk on kuurortite ja hotellidega tutvumine. Seepärast tunnevad nad suurepäraselt kõikide reisikorraldajate hotellide baase ja oskavad neid omavahel võrrelda. Samuti teavad meie konsultandid ka kellel reisikorraldajatest on parim hotellide valik ja millises hinnaklassis.

Teame, millistel reisikorraldajatest millisele sihtkohale ja millistele hotellidele on antud hetkel parimad hinnad. Peale selle, teavad meie konsultandid suurepäraselt kellel on parimad väljalennuajad, kellel on parim kohapealne teenindus ning usaldusväärsemad partnerid, kes ja kuidas vaatab läbi klientide avaldusi jne.

Meie eesmärk on valida klienditele sellised reisid et nad ka järgmine kord tuleksid meie juurde tagasi. Tegutseme vastavalt kliendi, mitte reisikorraldaja huvidest. Alati oskame Teid aidata parima valiku leidmisel!


Hinnad ja tasumine

Hinnad antud leheküljel on samad, mis reisikorraldajatel. Meie kaudu on võimalik osta vahendustasuta ja juurdehindluseta kõiki reise, mida pakuvad meie partnerid.
Reisi eest tasumine on vastavalt reisikorraldaja poolt kehtestatud tingimustele. Lisainfot tasumise osas saab meie reisikonsultantidelt


Juhul kui Teil on küsimusi, pöörduge julgelt meie poole! Aitame Teid meelsasti!

Tel +372 53 442 485; +372 58 604 304 [email protected]

 


Hotellide kataloog

Hotelli otsimiseks palun sisestage osa hotelli nimest. Nt selleks, et leida hotell The Maxim Resort piisab sisestamisest Maxim

© 2008-2024 Delfiin Reisibüroo OÜ