Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestus
Pakkumised kuude kaupa
detsember 2021
jaanuar 2022
veebruar 2022
märts 2022
aprill 2022
mai 2022
juuni 2022
juuli 2022
august 2022
september 2022
oktoober 2022
november 2022
Pakkumised sihtkohtade kaupa
AÜE
Bulgaaria
Bulgaaria (Riiast)
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Hurghada (Riiast)
Egiptus, Sharm El Sheikh
Egiptus, Sharm El Sheikh (Riiast)
Gruusia
Hispaania, Malaga
Hispaania, Mallorca
AegSihtkohtHind al.
Hispaania, Tenerife
Hispaania, Tenerife (Riiast)
Indoneesia, Bali saar
Itaalia, Sitsiilia
Itaalia, suusareisid
Kreeka, Kefallonia
Kreeka, Korfu
Kreeka, Korfu (Riiast)
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Kreeta (Riiast)
Kreeka, Peloponnesos (Riiast)
Kreeka, Rhodos
Kreeka, Rhodos (Riiast)
Kuuba
Küpros (Riiast)
Maldiivid
Mauritius
Mehhiko
Montenegro
Portugal, Algarve
Portugal, Madeira
Sansibar
Seišellid
Tai, Bangkok
Tai, Phuket
Tuneesia
Türgi, Antalya
Türgi, Antalya (Riiast)

Pakkumised
Hispaania, Mallorca


Milliseid reise on võimalik leida antud leheküljelt

Meie reisibüroo ei tegele oma reisipakettide koostamisega, kuna eesti turul on piisavalt palju reisikorraldajaid, kes pakuvad head sihtkohtade, kuurortide ja hotellide valikut.
Meie eesmärk on pakkuda turu ülevaadet ning aidata kliente sobiva reisipaketi valimisel.
Kuna meil on sõlmitud lepingud kõikide suurimate operaatoritega, omame juurdepääsu kõikidele broneerimissüsteemidele ja reisipaketi valimiseks vajalikele andmetele.

Rubriikides „Pakkumised kuude kaupa“ ja  „Pakkumised sihtkohtade kaupa“ on kogutud kokku kõikide Eesti juhtivate reisikorraldajate pakkumised, kes organiseerivad tšarterlende algusega Tallinnast ning lisaks sellele on pakkumisi väljumisega Riiast nii Eesti kui ka Läti reisikorraldajate poolt.

Kõiki andmeid ja hindu värskendatakse automaatselt iga päev! Tänu sellele leiate siit alati parimaid ja värskemaid pakkumisi. Kuid peab meeles pidama, et hinnad ja lennukohtade arv võib muutuda mitu korda päevas (eriti kõrghooajal või erinevate ürituste/pühade ajal). Seepärast tuleb alati ühendust võtta meie konsultantidega, saates päringu või helistades neile, et kontrollida, kas koduleheküljel olev hind veel kehtib või mitte.

Rubriigis „Broneeri ise online!“ on pakkumised ainult reisikorraldajatelt, kes antud hetkel võimaldavad on-line broneerimist.


SUPERNUPP

 -see on eriline nupp ning unikaalne teenus, mida ei ole ühelgi reisileheküljel. Antud nupuga on märgistatud enamus hotelle meie leheküljel. Vajutades nupule, näete hindu antud hotellile kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Teil ei ole enam vaja otsida hindu oma lemmikhotellile teistelt lehekülgedelt – vajutage nupule ning hindade täisnimekiri on kohe Teie ekraanil!


Kuidas otsida reisi:

1. Valige nimekirjast sobiv kuupäev.

2. Vajutades sobivale kuupäevale avaneb ekraani paremal pool hotellide nimekiri koos hindadega.

3. Vajutades hotelli nimele, võite vaadata hotelli kirjeldust ning ka hindu teistele kuupäevadele. Samuti on Teil võimalus vaadata ka hindu kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Seda saab teha vajutades hotelli paremal pool asuvale nupule . Hotelli nime taga asuva numbri järgi saate teada, kes on konkreetse pakkumise reisikorraldaja (1-Novatours OÜ, 2-Tez Tour OÜ, 3- Coral Travel Estonia, 4- Tiketa Tour OÜ, 5- TUI Baltics. Reisikorraldajate andmetega saab tutvuda siin).


Kui Teid huvitab konkreetne sihtkoht (näiteks Kreeta) siis:

1. Vajutage sihtkoha nime peale. Sihtkoha nime all ilmuvad kõik selle sihtkoha pakkumised kronoloogilises järjekorras.
2. Kui Teid huvitavad reisid konkreetse pikkusega, näiteks ainul 7 päeva, siis vajutage sihtkoha nimetuse all olevale “7 päeva” peale.
3. Vajutades sobivale kuupäevale, avaneb ekraani paremal pool hotellide nimekiri koos hindadega. Vajutades hotelli nimele, võite vaadata hotelli kirjeldust ning ka hindu teistele kuupäevadele.
4. Samuti on Teil võimalus vaadata ka hindu kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Seda saab teha vajutades hotelli paremal pool asuvale nupule .


Miks osta meilt ja mitte reisikorraldajalt ?

Paljud arvavad ekslikult, et hinnad on madalamad ostes reisi otse reisikorraldajalt. Tegelikult on see absoluutselt vale arvamus. Hinnad on meil samad, ilma mingi juurdehindluse ja vahendustasudeta. Oma tehtud töö eest saame komisjoni reisikorraldajatelt. Mis tähendab seda, et meie töö maksavad kinni mitte kliendid vaid reisikorraldajad. Kuid ostes meilt on Teil võimalus võrrelda kõikide reisikorraldajate pakkumisi, teenidustaset ja usaldusväärsust.

Juba 16 aastat spetsialiseerume tšarterlendudele ja seepärast teame väga hästi iga reisikorraldaja plusse ja miinuseid. Meie reisikonsultandid osalevad tihti reisikorraltajate poolt organiseeritud koolitusreisidel, mille eesmärk on kuurortite ja hotellidega tutvumine. Seepärast tunnevad nad suurepäraselt kõikide reisikorraldajate hotellide baase ja oskavad neid omavahel võrrelda. Samuti teavad meie konsultandid ka kellel reisikorraldajatest on parim hotellide valik ja millises hinnaklassis.

Teame, millistel reisikorraldajatest millisele sihtkohale ja millistele hotellidele on antud hetkel parimad hinnad. Peale selle, teavad meie konsultandid suurepäraselt kellel on parimad väljalennuajad, kellel on parim kohapealne teenindus ning usaldusväärsemad partnerid, kes ja kuidas vaatab läbi klientide avaldusi jne.

Meie eesmärk on valida klienditele sellised reisid et nad ka järgmine kord tuleksid meie juurde tagasi. Tegutseme vastavalt kliendi, mitte reisikorraldaja huvidest. Alati oskame Teid aidata parima valiku leidmisel!


Hinnad ja tasumine

Hinnad antud leheküljel on samad, mis reisikorraldajatel. Meie kaudu on võimalik osta vahendustasuta ja juurdehindluseta kõiki reise, mida pakuvad meie partnerid.
Reisi eest tasumine on vastavalt reisikorraldaja poolt kehtestatud tingimustele. Lisainfot tasumise osas saab meie reisikonsultantidelt


Juhul kui Teil on küsimusi, pöörduge julgelt meie poole! Aitame Teid meelsasti!

Tel +372 57 705 665; +372 53 442 485 [email protected]

 


Hotellide kataloog

Hotelli otsimiseks palun sisestage osa hotelli nimest. Nt selleks, et leida hotell The Maxim Resort piisab sisestamisest Maxim

© 2008-2021 Delfiin Reisibüroo OÜ