Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestus
Pakkumised kuude kaupa
juuni 2024
juuli 2024
august 2024
september 2024
oktoober 2024
november 2024
detsember 2024
jaanuar 2025
veebruar 2025
märts 2025
aprill 2025
mai 2025
Pakkumised sihtkohtade kaupa
Albaania
Austria, suusareisid (Riiast)
AÜE
Bulgaaria
Bulgaaria (Riiast)
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Sharm El Sheikh
Gruusia (Riiast)
Hispaania, Costa del Sol
Hispaania, Costa del Sol (Riiast)
Hispaania, Gran Canaria
Hispaania, Mallorca
AegSihtkohtHind al.
Hispaania, Mallorca (Riiast)
Hispaania, Tenerife
Hispaania, Tenerife (Riiast)
Horvaatia, Dubrovnik
Indoneesia, Bali saar
Itaalia, Lamezia
Itaalia, Rimini (Riiast)
Itaalia, Sardinia (Riiast)
Itaalia, Sitsiilia
Kreeka, Euboia saar
Kreeka, Korfu
Kreeka, Korfu (Riiast)
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Kreeta (Riiast)
Kreeka, Peloponnesos (Riiast)
Kreeka, Rhodos
Kreeka, Rhodos (Riiast)
Kuuba
Küpros
Küpros (Riiast)
Maldiivid
Mauritius
Mehhiko
Montenegro
Portugal, Algarve
Portugal, Madeira
Sansibar
Seišellid
Sri Lanka
Tai, Bangkok
Tai, Phuket
Tuneesia
Türgi, Antalya
Türgi, Antalya (Riiast)
Türgi, Bodrum
Vietnam

Pakkumised
Hispaania, MallorcaMilliseid Mallorca  reise on võimalik leida antud leheküljelt?

Antud leheküljelt leiate kõikide Eesti juhtivate reisikorraldajate pakkumised Mallorcale väljumisega Tallinnast. Kõiki andmeid ja hindu värskendatakse automaatselt kord päevas! Tänu sellele leiate siit alati parimad ja värskemad pakkumised!

- see on eriline nupp ning unikaalne teenus, mida ei ole ühelgi reisileheküljel. Antud nupuga on märgistatud enamus hotelle meie leheküljel. Vajutades nupule, näete hindu antud hotellile kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Teil ei ole enam vaja otsida hindu oma lemmikhotellile teistelt lehekülgedelt – vajutage nupule ning hindade täisnimekiri on kohe Teie ekraanil!

Miks osta reise Mallorcale parem meilt ja mitte reisikorraldajalt?

Paljud arvavad ekslikult, et otse reisikorraldajalt osta on kindlam ning  pakutavad hinnad madalamad.

Tegelikult on see vale arvamus. Tegelikkuses koostavad reisipakettide hindu reisikorraldajad, mitte reisibürood. Vastavalt omavahelistele lepingutele, peame reise müüma nende poolt kehtestatud hindadega ning ilma juurdehindluse ja vahendustasudeta. Seega ei ole vahet, kas osta pakett reisikorraldajalt või meilt – hinnad jäävad samaks.
Seda on lihtne kontrollida. Ostes reisipaketi, väljastame alati reisikorraldaja poolse lepingu, kus kirjas antud paketile nende poolt määratud hinnad. Tehtud töö eest saame meie reisikorraldajatelt komisjonitasu. Seega maksavad meie töö kinni nemad, mitte kliendid.

Reisikorraldajad kontrollivad rangelt meie poolt sõlmitavate lepingutingimuste täitmist, kaasa arvatud broneeritud reiside õigeaegset tasumist. See on ühtlasi lisagarantiiks meie klientidele.

Meie reisibüroo kaudu ostes on kliendil mitmeid eeliseid:

 • kui pöördute otse reisikorraldaja poole, saate infot vaid nende poolt korraldatavate reiside kohta. Meie poole pöördudes, saate täieliku ülevaate kogu Eesti turul olevatest pakkumistest.
 • Meie büroost ostes on teil hotelli valimiseks rohkem võimalusi, kuna omame infot kõikide reisikorraldajate hotellibaaside kohta. Meie reisikorraldajad tunnevad pakutavaid hotelle suurepäraselt, kuna käivad regulaarselt agendireisidel nendega tutvumas. Nad oskavad hotelle omavahel võrrelda, teades, millisel reisikorraldajal on konkreetses hinnaklassis parim hotellide valik.
 • Leiame reisikorraldajate hulgast teie poolt valitud hotellile või sihtkohale parima pakkumise.
 • Võrdleme eri reisikorraldajate maksetingimusi
 • Võrdleme tehtud broneeringute muutmis- ja tühistamistingimusi
 • Võrdleme, kellel reisikorraldajatest on mugavam lennuplaan
 • Võrdleme pardateenindust ja pagasiveo tingimusi
 • Tutvustame teile sihtkohas paiknevate reisikorraldajate teeninduseripärasid
 • Anname ülevaate kohapealsete partnerfirmade tegevusest
 • Anname ülevaate, kuidas vaatlevad reisikorraldajad klientide avaldusi
 • Anname informatsiooni reisikorraldaja usaldusväärsuse kohta, nende tagatisraha suuruse ja kehtivuse kohta

Juba kuusteist aastat oleme spetsialiseerunud reisipakettide müügile. Tegutseme eelkõige kliendi, mitte niivõrd reisikorraldaja huvides.
Meie eesmärgiks on leida kliendile selline reisipakett, mis paneks ta ka edaspidi meie poole pöörduma.
See on meil hästi õnnestunud – paljudest reisijatest on saanud meie püsikliendid!

Ostes reisi meie büroo kaudu, teete alati parima valiku!

Olgu siinkohal öeldud, et tingimused jäävad samasuguseks nagu reisikorraldajalt otse ostes.
Millal toimuvad reisid Mallorca saarele?

2024. a. hooaeg:
Reisid Mallorcale toimuvad ajavahemikus 05.08.2024 - 26.08.2024.

 
Lend: lend Tallinnast Mallorcale kestab umbes 4 tundi ja 20 min.

Lennukompanii: Air Baltic 
 

Majutusinfo

Hotellid Hispaanias on ehitatud varem kui Türgis või Egiptuses, kuna turism arenes minevikus jõudsasti. Enamikes hotellides on toitude juurde serveeritavad joogid eraldi tasu eest. Makstakse kas ettekandjale peale söömist või kord nädalas (sõltuvalt hotelli eeskirjadest). Toa võtme peab jätma vastuvõttu. Võtme kaotamise eest tuleb maksta trahvi. Tavaliselt ei ole lubatud viia hotelli rätikuid randa. Mõnikord tuleb jätta ka sularahas deposiidi tasu ranna- või basseini rätikute eest. Väga vähestel hotellidel on “kõik hinnas” süsteem, üksikutel hotellidel on spaa-ala, mis tavaliselt piirdub vaid basseini või mullivanni, spordisaali, sauna või aurusaunaga.
Hea teada!

Tööajad. Paljud erapoed kuurortides on avatud terve nädala kell 10:00-22:00. Väikesed poed, mis on turismikeskusest eemal, samuti tüüpilised Hispaania poed on avatud esmaspäevast laupäevani kell 10:00-13:00 ja 16:00 – 16:30 kuni 20:00-21:00. Mõned suured poed suletakse siestaks (pikk lõunapaus) kell 13:00 – 16:00. Keegi ei tööta sel kellaajal väikestes linnades. Pangad on avatud esmaspäevast reedeni 08:30 -13:30

Jootraha. Hispaanias on tavapärane jätta jootraha 5-10% kogu tasutavast summast.
 

Transport. Kogu Hispaanias on väga mugav teedevõrgustik ja regulaarne rongi- ja bussiühendus. Bussipeale minnakse esiuksest ja väljutakse tagumisest uksest. Pileti saab osta kas piletikassast või bussijuhilt.

Piirangud. Euroopa Liidus ei ole piirangut mida osta ja endaga kaasa võtta, kui kaubad on isiklikuks tarbeks mitte edasimüümiseks.

Kingitused. Sherry on üks vanematest tuntud veinidest, mis on valmistatud erilisel viisil. Ürdiliköör “Pale” või “Hierbas” on Mallorca uhkus.
Rahvusköök

 • Paella – riisiroog mereandide ja tükeldatud lihaga
 • Gazpacho – erinevate köögiviljadega külm supp
 • Castilian soup  – supp küüslaugu ja saiakuubikutega
 • Tortilla de patatas – omlett kartulitega
 • Tapas – kerged suupisted
 • Sempanadillas – väikesed teravamaitselised või magusad pirukad
 • Crema Catalana – väga maitsev magustoit, kreem karamelligaTunneta Hispaaniat

Siesta, fiesta and basta – on see, kuidas hispaanlased kirjeldavad oma eluviisi. Tunneta seda, võttes osa rahvuslikest pidustustest või festivalidest (nagu näiteks 7-päevane San Fermin Festival, mis kulmineerub Pullijooksu fiestaga, samuti Veefestival, kus tuhandeid tonne vett valatakse rahvahulkadele tänavatel, või Tomatisõda “La Tomatina’s”). Külasta Tabernase kõrbe, mis on Euroopa ainuke poolkõrb. Sõida lihtsa neljarattalisega või mootorrattaga, motorolleriga, külasta veeparki. Mine vaatama Kataloonia tantsu “Sardana”, mida tantsitakse üks kord nädalas Costa Brava linnades. Vaata kuidas inimtorne ehitatakse Tarragona traditsiooniliste pühade ajal. Külasta Barcelonat – Kataloonia pealinn koos oma kõige muljetavaldavate katedraalidega maailmas - Sagrada Familia. Olles innustunud uudishimust, külasta ka kuulsat mauride mošeed “La Mezquita” Cordoba’s ja Alcazaba kindlust Almerias.
Mallorca – endine eliidi puhkekoht, mis on nüüd avatud kõigile

Kui te soovite puhata igapäevamuredest ning nautida imekaunist loodust, tere tulemast maisesse paradiisi – Mallorcale. Baleaari saarestik Vahemeres kuulub Hispaaniale ja koosneb neljast saarest: Mallorca, Menorca, Ibiza ja Formentera. Saarestik on üks Hispaania autonoomseid piirkondi, seal on oma parlament ja täidesaatev võim. Turistide lemmik sihtkohaks on arhipelaagi suurim ja keskne saar Mallorca. See on Hispaania Kataloonia piirkond. Saarel on kaks ametlikku keelt: hispaania ja katalaani. Kohalikud räägivad katalaani mallorca dialekti, millel on saare erinevates osades erinevad rõhuasetused.

Mallorca saare laius on ida-lääne suunas 100 km ja põhja- lõuna suunas 75 km. Saarel on Vahemeres 554 km rannajoont. Tõsi küll, mitte kõikjal pole tegemist liivarannaga – mägistes kohtades on ligipääs merele võimatu, kuid sellegipoolest leidub piisavalt randasid. Üheski Euroopa riigis pole sellist vahelduvat maastikku – Mallorca viljakatest tasandikest kuni pilvedesse tungivate majesteetlike Tramuntana mäetippudeni. Loodeosa maastikku ilmestab Sierra de Tramuntana mäeahelik koos kõrgeima tipu Puig Mayor´iga (1445 m). Õhutemperatuur saartel ei kaldu kunagi ekstreemsustesse. Aastaringne õhuniiskus jääb ~70 protsendi kanti. 40 kaitsealaga on saar üks Vahemere rohelisemaid kuurorte. Sellel on positiivne mõju ka külastajate tervisele. Turismitööstus saarel hakkas arenema eelmise sajandi kahekümnendatel. Peene liivaga randade, maaliliste mägede ja puutumatute metsade juurde rajati esimesed hotellid Euroopa rikkaimate inimeste jaoks. See oli eliidi puhketuba. Nüüd pakuvad erinevate hinnatasemetega hotellid laia valikut majutuseks kõigile. Saart külastab aastas enam kui 5 miljonit turisti. Elu keeb siin aastaringselt, kuna pehme Vahemere kliima tagab hea ilma nii talvel kui suvel. Mallorcal käib iga-aastaselt puhkamas ka Hispaania kuninglik perekond. Saarel on populaarsed jalgrattad ja motorollerid, mida sarnaselt autodega saab laenutada pea kõikjal külades. Mäetipud kerkivad merepinnast mitmesaja meetri kõrgusele. Kasutusel on rohkelt märgistatud radasid ning eksimine on võimatu. Kõik suuremad ööklubid ja eri rahvusköökidele spetsialiseerunud restoranid on koondunud pealinna Palmasse, kuid mõned leiduvad ka hotellide piirkondades (Playa de Palma, El Arenal, Palmanova, Magaluf, Alcudia). Sissepääs klubidesse on tasuline, mõnikord sisaldab pilet ka 1-2 jooki. Teistes saare piirkondades ööklubisid praktiliselt ei leidu, ning sobivad seega paremini rahu armastavatele puhkajatele. Rannad on üsna laiad, liivased ja vesi läheb ühtlaselt sügavamaks. Kõik rannad on avalikud ega kuulu hotellidele, seega võib ujuda igal pool. Enamasti pole rannas riietuskabiine ega dušše. Lamamistoolide kasutamine on tasuline, maksumuse määrab kohalik omavalitsus. Turismipiirkondadest eemal võib leida ujumiseks sobivaid maalilisi kaljuseid lahesoppe, kuid sellistes piirkondades tuleb tähelepanu pöörata ebaühtlasele kivisele merepõhjale ja merisiilikutele, mis võivad põhjustada vigastusi.


KuurordidSanta Ponsa

Palmast 20 km kaugusel edelas asuv Santa Ponsa on kõige moodsam kuurort, kus võib kohata puhkajaid tervest maailmast. Lummavad kaljurannad vahelduvad siin liivaste lahesoppide ja kenade supelrandadega. Santa Ponsa populaarseim spordiala on tennis. Siinses tenniseklubis on kaheksa tenniseväljakut, mis on pimedal ajal valgustatud. Kuurordis saab laenutada kõikvõimalikku veespordivarustust. Supelrandades on küllalt ohutu ujuda, sest vesi ei ole väga sügav, samuti ei ole siin veealuseid hoovuseid.,/p>

Santa Ponsa on rahulik ja kena turismipiirkond, kus on palju rohelust. Siin on vähem inimesi kui Magalufis. Santa Ponsat armastavad eriti lastega pered. Siin saab päeval aktiivselt puhata ja öösel rahulikult magada.
Sa Coma

Tänapäevaste hotellide, kaupluste ja kohvikutega vaikne Sa Coma kuurort asub Palmast 68 km kaugusel. Lai liivakallas ja ilus laguun sobivad suurepäraselt päikesevannide võtmiseks ja ujumiseks. Spordisõbrad saavad siin tennist mängida ning ratsutada. Kahe kilomeetri kaugusel Sa Comast asub rahvarohkem kuurort Cala Millor, kus saab lõbutseda, mõnusalt kohvikus või baaris istuda ja lihtsalt jalutada.
Camp de Mer, Peguera

Camp de Mer on pealinnast 36 km kaugusel asuv rahulik kuurortlinn. Siin ootavad külastajaid liivarannad, mitte kuigi kõrged mäed ja lõhnavad haljasalad. Selles väikeses ja õdusas kuurordis on mitmeid baare, restorane ja poekesi.

4 km kaugusele jääb elavam kuurort Paguera. Palmidega ääristatud kenal kaldapealsel on palju väikeseid kohvikuid ja baare. See linn oli kunagi kristlaste pelgupaik türgi mereröövlite eest. Iidse võlu säilitanud linn on nüüdseks saanud kenaks moodsaks kuurordiks.
Calles de Mallorca

Calles de Mallorca on peresõbralik kuurort Mallorca idaosas, asudes umbes 70 km kaugusel saare pealinnast ja lennujaamast. Linn on väike, kuid paistab silma kolme imekauni liivaranna poolest. Kuurordis on ka supermarket, mõned poed, restoranid ja baarid. Meelelahutust võib nautida ka läheduses asuvas Felanitx-i linnas.
Palmanova

Mallorca edelarannikul asuv Palma Nova jääb naaberlinnast Magalufist kõigest jalutuskäigu kaugusele. Magalufiga võrreldes on Palma Nova palju enam peredele orienteeritud. Mõlemad on Briti perede hulgas väga populaarsed.

Palma Novas on kolm randa. Peamine rand Playa de Son Maties on 1200, Cala Blanca 1000 ning Es Carregador 600 meetrit pikk. Kõik kolm on ilusad, peresõbralikud, selge sinise veega liivarannad. Kallas on siin lauge ja vesi üsna madal.

Laia, Palma Nova kolme randa ühendava‚ Passage de la Mar‘ promenaadi ääres on palju restorane ja baare. Palma Nova on üks esimesi turismi otstarbel rajatud sihtkohti Mallorcal ning on ideaalne paik perepuhkuseks.
El Arenal, Playa de Palma

Playa de Palma kuurort asub pealinnast Palmast 10 km kaugusel. Playa de Palma ja El Arenal’i vahele jääb üks pikimaid liivarandu Mallorcal. Kuurordid on kohe üksteise kõrval, neid ühendab suurepärane promenaad ning kuurortide vahel sõidab turismirong. El Arenal on suur ja elav kuurort, mis on eriti Saksa noorte seas palavalt armastatud. Puhkajatele pakutakse rohkelt meelelahutust, kuurordi ööklubid ja diskod on avatud hommikutundideni. El Arenal on kuulus veelõbustuspargi “Aquacity” poolest. Paadi- ja purjelaualaenutused, maitsev toit, kohvikud, mitmed suupistebaarid ja rannas asuvad dušid kindlustavad lõõgastava mereäärse puhkuse. Rannikust eemale jääb haljas männisalu.

Playa de Palma pole nii elav ja kärarikas kuurort kui El Arenal, siin valitseb rõõmus puhkusemeeleolu. See piirkond on ideaalne spordifännidele.
Magaluf

Umbes 13 km kaugusele Palmast läände jääb elav kuurortpiirkond Magaluf. See on üks vanemaid kuurorte saarel, ent puhkajate seas on Magaluf ikka veel väga populaarne. Kõige enam armastavad Magalufis puhata inglased. See kuurortlinn sobib puhkamiseks eelkõige noortele turistidele – siin on hulgaliselt ööklubisid ja muid meelelahutusasutusi. Magalufi veelõbustuspargis Aquapark saab päeva põnevalt veeta.

Turiste ootab siin vahva veealune retk kapten Nemo laevaga. Teekonnal saavad külastajad uudistada Vahemere veealust maailma, selle floorat ja faunat. Laev viib matkalised 20 minutiga El Sechi saarele, kus on kai allveelaevade tarvis. Retk müstilisse veealusesse maailma, mille jooksul saavad teelised kordumatuid elamusi, kestab ligikaudu 45 minutit.

Magalufi haljastel jalakäijate aladel on arvukalt poode, baare, restorane ja kohvikuid. Linnas on palju autode, jalgrataste ja mootorrataste laenutamise kohti. Magalufi lähistel on kaks golfiväljakut. Pealinna Palma poole liikudes on mõne kilomeetri kaugusel Magalufist väiksem, ent sama vilgas kuurortlinn Palma Nova.
Alcudia and Playa de Muro

Alcudia on oluline turismikeskus ilusa Alcudia lahe kaldal, kus pikk liivarand ulatub kuni 11 km. See on ideaalne puhkusepaik just peredele. Alcudia ranna soe ja madal vesi on eriti populaarne väikeste lastega perede hulgas. Spordientusiastid saavad tegeleda veespordi, tennise, golfi, ratsutamise ja jalgrattasõiduga. Uus jalakäijatele mõeldud allee on ääristatud paljude poodide, baaride ja restoranidega. Ajaloohuvilistele leidub vanalinnas palju vaatamisväärsusi. Kindlasti tasub külastada keskaegset kindluslinna, Vana-Rooma aegu meenutavaid linnamüüri varemeid. Puerto de Alcudia neemel paikneb jahisadam, kuhu pääseb lennujaamast bussiga ning kuhu toimuvad ekskursioonid.

Alcudiast mõne kilomeetri kaugusele jääb Playa de Muro kuurort. Linnas leidub palju kõrgklassi hotelle, puhkajaid meelitavad laiad heledad liivarannad. Kuurorti armastavad eriti lastega pered, kes saavad rannas aktiivselt veesportiga tegeleda. Kuurordis leidub kohvikuid, restorane ja poode ning hotellid pakuvad õhtuprogrammi.
Illetas

Kaunis kuurortlinn Illetas asub saare pealinnast Palma de Mallorcast 9 km kaugusel. Linn, mille elanikkonna moodustavad hispaanlased, on turistide poolt veel suures osas avastamata. Jalutuskäigud rahulikul merekaldal ja kaunid merevaated pakuvad mõnusat lõõgastust. Vahemere vetes on mõnus end jahutada. Linnas armastavad puhata paarid, keda veetlevad ilusatel nõlvadel asuvad luksuslikud villad ning peened, lummavaid panoraamvaateid pakkuvate akendega hotellid. Linn väärib peatumist ning Hispaania kuningliku suveresidentsi imetlemist. Illetas asub riiklik purjetamiskool (National Sailing School).
Portal Nous

Portals Nous on hubane ja vaikne rannikuäärne linnake Mallorca pealinnast Palmast lõunas. Kuurordi peatänavalt leiad kõike vajalikku - raamatupoodidest restoranide ja rõivabutiikideni. Kuurordis on 2 randa, millest üks on ühenduses sadamaga, kus võid lisaks luksusjahtide imetlemisele nautida ka kvaliteetseid kohalikke hõrgutisi.
Ca'n Picafort

Ca'n Picafort asub Mallorca põhjaosas Alcudia lahe ääres. Kunagisest väikesest, vaid 200 elanikuga kalurikülast on tänaseks kujunenud atraktiivne kuurortlinn, mis on eriti hinnatud Saksamaalt ja Suurbritanniast pärit puhkajate seas. Ca'n Picafort sobib väga hästi perepuhkuseks - kuurordis saab mängida golfi, külastada S'Albufera loodusparki ning seigelda värvikal reedesel turul.


Cala Vina

Calvia munitsipaalringkonna osa ning vaid kahe kilomeetri kaugusel Magalufi kosmopoliitse kuurordi eeslinnadest asuv väike ja sõbralik Cala Vina kuurort on Mallorca pöörasel edelarannikul rahu ja vaikus ise. Vaikselt, peidetuna väiksele poolsaarele, asub Cala Vina umbes 25 km kaugusel pealinnast Palmast läänes ning 5 km kaugusel Son Sant Joani rahvusvahelisest lennujaamast.

Cala Vinast ümbritsevad männimetsad, selles mõnusas mikrokliimas paistab päike vähemalt 300 päeva aastas. Kuurordi kalleimaks varaks on kahtlemata peene valge liivaga rannad ja selge, sinine vesi. Randa viivad peaaegu kõikidest kuurordi osadest trepid.


Ekskursioonid

Ekskursioone  saab osata  ainult sihtkohas reisikorraldaja esindajate käest (infotunni ajal). Ekskursioone Eestist ette ei müüda. Täieliku nimekirja koos ekskursioonide põhjaliku kirjelduse, hindadega ja tingimustega saate reisikorraldaja esindaja käest kohapeal.Läbi meie on võimalik osta vahendustasuta ja juurdehindluseta kõiki reise, mida pakuvad meie partnerid


Hotellide kataloog

Hotelli otsimiseks palun sisestage osa hotelli nimest. Nt selleks, et leida hotell The Maxim Resort piisab sisestamisest Maxim

© 2008-2024 Delfiin Reisibüroo OÜ