Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestus
Pakkumised kuude kaupa
veebruar 2024
märts 2024
aprill 2024
mai 2024
juuni 2024
juuli 2024
august 2024
september 2024
oktoober 2024
november 2024
detsember 2024
jaanuar 2025
veebruar 2025
märts 2025
Pakkumised sihtkohtade kaupa
Albaania
AÜE
Bulgaaria
Bulgaaria (Riiast)
Dominikaani Vabariik
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Hurghada (Riiast)
Egiptus, Sharm El Sheikh
Egiptus, Sharm El Sheikh (Riiast)
Gruusia (Riiast)
Hispaania, Costa del Sol
Hispaania, Costa del Sol (Riiast)
Hispaania, Gran Canaria
Hispaania, Gran Canaria (Riiast)
Hispaania, Mallorca (Riiast)
Hispaania, Tenerife
Hispaania, Tenerife (Riiast)
Indoneesia, Bali saar
AegSihtkohtHind al.
Itaalia, Lamezia
Itaalia, Rimini (Riiast)
Itaalia, Sardinia (Riiast)
Itaalia, Sitsiilia
Kreeka, Euboia saar
Kreeka, Korfu
Kreeka, Korfu (Riiast)
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Kreeta (Riiast)
Kreeka, Peloponnesos (Riiast)
Kreeka, Rhodos
Kreeka, Rhodos (Riiast)
Kreeka, Thassos (Riiast)
Kuuba
Küpros
Küpros (Riiast)
Maldiivid
Mauritius
Mehhiko
Montenegro
Portugal, Algarve
Portugal, Madeira
Sansibar
Seišellid
Sri Lanka
Tai, Bangkok
Tai, Phuket
Tuneesia
Türgi, Antalya
Türgi, Antalya (Riiast)
Türgi, Bodrum
Vietnam

Pakkumised
Indoneesia, Bali saarMilliseid Bali reise on võimalik leida antud leheküljelt?

Antud leheküljelt leiate kõik Eesti juhtivate reisikorraldajate pakkumised Balile väljumisega Tallinnast. Kõiki andmeid ja hindu värskendatakse automaatselt kord päevas! Tänu sellele leiate siit alati parimad ja värskemad pakkumised!

- see on eriline nupp ning unikaalne teenus, mida ei ole ühelgi reisileheküljel. Antud nupuga on märgistatud enamus hotelle meie leheküljel. Vajutades nupule, näete hindu antud hotellile kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Teil ei ole enam vaja otsida hindu oma lemmikhotellile teistelt lehekülgedelt – vajutage nupule ning hindade täisnimekiri on kohe Teie ekraanil!

Miks osta reise Balile parem meilt ja mitte reisikorraldajalt?

Paljud arvavad ekslikult, et otse reisikorraldajalt osta on kindlam ning  pakutavad hinnad madalamad.

Tegelikult on see vale arvamus. Tegelikkuses koostavad reisipakettide hindu reisikorraldajad, mitte reisibürood. Vastavalt omavahelistele lepingutele, peame reise müüma nende poolt kehtestatud hindadega ning ilma juurdehindluse ja vahendustasudeta. Seega ei ole vahet, kas osta pakett reisikorraldajalt või meilt – hinnad jäävad samaks. Seda on lihtne kontrollida. Ostes reisipaketi, väljastame alati reisikorraldaja poolse lepingu, kus kirjas antud paketile nende poolt määratud hinnad. Tehtud töö eest saame meie reisikorraldajatelt komisjonitasu. Seega maksavad meie töö kinni nemad, mitte kliendid.

Reisikorraldajad kontrollivad rangelt meie poolt sõlmitavate lepingutingimuste täitmist, kaasa arvatud broneeritud reiside õigeaegset tasumist. See on ühtlasi lisagarantiiks meie klientidele.

Meie reisibüroo kaudu ostes on kliendil mitmeid eeliseid:

 • kui pöördute otse reisikorraldaja poole, saate infot vaid nende poolt korraldatavate reiside kohta. Meie poole pöördudes, saate täieliku ülevaate kogu Eesti turul olevatest pakkumistest.
 • Meie büroost ostes on teil hotelli valimiseks rohkem võimalusi, kuna omame infot kõikide reisikorraldajate hotellibaaside kohta. Meie reisikorraldajad tunnevad pakutavaid hotelle suurepäraselt, kuna käivad regulaarselt agendireisidel nendega tutvumas. Nad oskavad hotelle omavahel võrrelda, teades, millisel reisikorraldajal on konkreetses hinnaklassis parim hotellide valik.
 • Leiame reisikorraldajate hulgast teie poolt valitud hotellile või sihtkohale parima pakkumise.
 • Võrdleme eri reisikorraldajate maksetingimusi
 • Võrdleme tehtud broneeringute muutmis- ja tühistamistingimusi
 • Võrdleme, kellel reisikorraldajatest on mugavam lennuplaan
 • Võrdleme pardateenindust ja pagasiveo tingimusi
 • Tutvustame teile sihtkohas paiknevate reisikorraldajate teeninduseripärasid
 • Anname ülevaate kohapealsete partnerfirmade tegevusest
 • Anname ülevaate, kuidas vaatlevad reisikorraldajad klientide avaldusi
 • Anname informatsiooni reisikorraldaja usaldusväärsuse kohta, nende tagatisraha suuruse ja kehtivuse kohta

Juba kuusteist aastat oleme spetsialiseerunud reisipakettide müügile. Tegutseme eelkõige kliendi, mitte niivõrd reisikorraldaja huvides. Meie eesmärgiks on leida kliendile selline reisipakett, mis paneks ta ka edaspidi meie poole pöörduma. See on meil hästi õnnestunud – paljudest reisijatest on saanud meie püsikliendid!

Ostes reisi meie büroo kaudu, teete alati parima valiku! Olgu siinkohal öeldud, et  tingimused jäävad  samasuguseks nagu reisikorraldajalt otse ostes.
Millal toimuvad reisid Balile (Indoneesia)?

2023 a. suvehooaeg:
Reisid Bali saarele (Denpasar) toimuvad ajavahemikus 17.05.2023 - 20.09.2023. 
 
2023 - 2024 a. talvehooaeg:
Reisid Bali saarele (Denpasar) toimuvad ajavahemikus 16.11.2023 - 21.03.2024. 
 
Lend: lend on ümberistumisega Istanbulis.
Lennukompanii: Turkish Airlines
Ligikaudne lennu kestus kokku:
TLL-IST-DPS 18 h. 15 min.
DPS-IST-TLL 19 h. 35 min.
 
Oluline info:
- Kui ümberistumise aeg Istanbulis on rohkem kui 5 tundi, pakutakse üks kord tasuta süüa
- Kui ümberistumise aeg Istanbbulis on rohkem kui 6 tundi, pakutakse tasuta Istanbuli ekskursiooni (kindlatel kellaaegadel)
- Kui ümberistumise aeg Istanbulis on rohkem kui 12 tundi, pakutakse Istanbulis tasuta majutust.
Pagas: Pagasimäärad on 30 kg (äraantav pagas) + 8 kg (käsipagas).

Bali saar

Bali saart kutsutakse sageli jumalate saareks. Selle nime on saar saanud oma ainulaadse ilu ja õhkkonna eest, mida soovivad kogeda kogu maailma rändajad. Saar on kuulus oma imeliste randade, kauni vulkaanilist päritolu looduse, suursuguste templite, uskumatult sõbralike kohalike elanike ning fantastilise jooga- ja meditatsioonipraktika poolest. Bali on niivõrd populaarne, et vahel peavad turistid seda eraldi riigiks. Indoneesia uhkuseks kutsutaval saarel on viimastel aastakümnetel eriti tormiliselt arenenud turism, mille osakaal kogu provintsi majanduses moodustab üle 80%.

Bali on eriti südamelähedane mitte üksnes joogaentusiastidele, vaid ka lainelauasõidu harrastajatele. Saar võimaldab lõbusat ajaviidet nii loodusesõpradele, kui ka nendele, kellele meeldib baaris istuda. Bali elanikud lausa võluvad oma siirate naeratustega, kuna enamus kohalikke on hinduistid. Nende religioon jutlustab erilist hingerahu ja heatahtlikku suhtumist üksteisesse. Balil tunnetate te tõepoolest, et kohalikud elanikud on äärmiselt religioossed. Kõige paremini saab selles veenduda, kui külastate ühte paljudest templitest, mis paistavad silma mitte üksnes oma õhustiku, vaid ka arhitektuuri poolest.

Bali religiooni omapära kajastub ka Uusaastas, mida siin tähistatakse mitte ilutulestiku ja tantsudega, nagu paljud meist on harjunud, vaid täielikku vaikusesse ja meditatsiooni süüvides. Vastavalt spetsiaalsele kalendrile tähistatakse Uusaastat iga aasta eri ajal. 2020. aasta võtavad Bali elanikud vastu 25. märtsil. Sellel päeval ei sõida saarel ükski auto, keegi ei lõbutse ega tööta (peale hädaabiteenistuste), suletud on isegi rahvusvaheline lennujaam. Tõsi küll, pühale eelneval päeval toimub Balil suur Ogoh-Ogoh kujude paraad, mille käigus aetakse inimeste eludest välja kõik kurjad vaimud. Nagu räägitakse, võivad mõned neist deemonitest end varjata Bali pärlis – Agungi vulkaanis. See erakordne loodusmälestis annab saarele erilise võlu, mistõttu tuleb siin viibides kindlasti teha jalutuskäik vulkaani serval ja lasta end selle suursuguse mäe taustal pildistada.

Imelist Balit on samuti võimatu ette kujutada maagiliste riisipõldudeta, mis oma rohkuse tõttu kõikjal silma hakkavad. Need moodustavad otsekui imepärase loodusliku vaiba, mida on mitte üksnes kena vaadata, vaid millel on ka meeldiv kõndida. Bali saarele võib väga lihtsalt ja lõbusalt motorolleriga ringi peale teha. Motorolleri saate probleemideta ühest paljudest laenutuspunktidest. Need, kel sõiduvahendi juhtimiseks endal julgusest puudu tuleb, saavad küsida abi kohalikelt, kes teid kokkulepitud tasu eest meeleldi mistahes soovitud kohta toimetavad.

Bali läheduses asub veel mitu väikest saart, millele pääseb Bali sadamatest lihtsasti reisikaatriga. Eriti (ja teenitult) populaarsed on rändurite seas kolm imelist Gili saart. Gili Meno pakub rahulikku puhkust neile, kes soovivad end välja puhata või mesinädalaid veeta, Gili Trawanganilt saavad paraja annuse meelelahutust peosõbrad ning Gili Air ühendab endas ideaalselt lõbu ja puhkust, sobides tasakaalu hindajatele.

Imekaunitel randadel puhates on oluline meeles pidada, et Balil toimuvad kaks korda päevas tõusud ja mõõnad. Saarel on see tavaline ja igapäevane nähtus. Konkreetse tõusu või mõõna kellaaega on lihtne kontrollida iga hotelli infoletis, et meri teid oma ootamatu „põgenemisega“ ei üllataks. Tõsi küll, üllatusi tuleb Balil ette palju, kuid need on vägagi meeldivad. Sellelt saarelt naastes räägivad kõik nagu üks mees, et käidi otsekui paradiisinurgakeses, mida kindlasti veel korduvalt külastada kavatsetakse.


KuurordidKuta

Saare lõunaosas paiknev Kuta linn on esimene koht Balil, mis hakkas hulgaliselt turiste ligi tõmbama. Kuta on kuulus vaimustavate pikkade valgete liivarandade, suure hulga suurepäraste hotellide, mitmekesiste restoranide ja baaride poolest. Kuta on seniajani säilitanud ühe Bali enimkülastatava koha tiitli. Oivaliste randade tõttu armastavad seda kuurorti eriti surfajad ja veelõbude harrastajad. Siit võib leida kõike: nii rahu kui kärarikast meelelahutust. Eriti mugav on see, et kuurort asub vaid 5 km kaugusel saare pealinnast Denpasarist, kus paikneb ka lennujaam.
 


Legiana

Denpasari lennujaamast vaid 9 km kaugusel asuv Legiani kuurort on saare kuurortide seas populaarsuselt teisel kohal. Oma randade ilu poolest on ta võrreldav Kutaga. Legian on tõeline magnet neile, kes unistavad ideaalsest päevitusest, mille üle on uhked isegi maailmakuulsused. Rändurid armastavad seda kuurorti ka selle eest, et siit võib leida erakordselt huvitavat ja kvaliteetset öist meelelahutust. Sõna „Legian“ ise tähendab kohalikus keeles „armas, magus“ – just sellise puhkuse see kuurort ka garanteerib.
Seminyak

See kuurort on Bali saarel kõige luksuslikum ja stiilsem. Fantastilise ranna kõrval paiknevad stiilsed luksushotellid ja parimad restoranid, mis pakuvad erakordse kvaliteediga köögi meistriteoseid. Hunnitul mererannal päevitada soovijatel on rohkem võimalusi endale vaikne kohake leida. Kuurordi tänavatelt leiab rohkesti moepoode, pisikesi kunstikauplusi, väikesi pilkupüüdvaid kohvikuid ja einelaid. Erilise luksuse eelistajad leiavad siit parimad spaad ja meditsiiniteenused. Seminyak asub vaid 10 km kaugusel Denpasari lennujaamast.


Jimbaran

Edelarannikul paiknev kuurort on eriti armas rahulikku ja kvaliteetset puhkust pooldavatele turistidele. Kõigest 6 km sõitu Denpasari lennujaamast ja juba jõuategi imeilusale Jimbarani rannale, kus võib vaikuses nautida päikesevanne ja lasuursiniseid merelaineid. On täiesti võimalik, et lähima palmi all märkate tuttavat nägu, kuna tihtipeale valivad maailmakuulsused just selle kuurordi. Jimbaran pakub suurepäraseid hotelle ja oivalise köögi poolest kuulsaid restorane.
Nusa Dua

See kuurort on kuulus erilise iluga valgete randade poolest, mis rõõmustavad kvaliteetpuhkuse ihalejaid. Siin on väga palju suurepärast teenindust pakkuvaid suuri hotelle, mis paiknevad otse mereranna kõrval. Eraldatuse otsijaid meelitavad siia ka äärmiselt hubased kinnistel territooriumitel paiknevad hotellid suurepäraselt ehitud privaatruumiga. Erinevalt teistest kuurortidest üllatab Nusa Dua puhkajaid kultuuriobjektide rohkusega ja kogu kuurorti uhkusega – golfiväljakuga. Nusa Dua erilisest maastikuvaatest saab teie jaoks tõeline puhkuseunistus. Kõik see vaid 13 km kaugusel Denpasari lennujaamast.


Benoa

Benoa kuurort tõmbab enim ligi veemeelelahutuse harrastajaid, keda võib siin massiliselt kohata. Valge liiva ja vaikselt loksuvate merelainete täiuslik kooslus garanteerib teile unustamatu puhkuse. Kuurort on magnetiks ka kokakunsti austajatele, kuna siit võib leida palju kohaliku köögi koolkondi, millega tutvumine avab unikaalseid kultuurisaladusi. Benoad kaunistavad ka rannikuala jaoks tavapärased suursugused hiina templid, mille ilu kütkestab teid esimesest pilgust. Kuurordist Denpasari lennujaama on ainult 14 km.
Sanur


Denpasari lennujaamast 14 km kaugusel idarannikul paiknev kuurort on lausa paradiis rahuliku ja karismaatilise puhkuse hindajatele. Endise kalurikülana on Sanur suuresti säilitanud oma unikaalse vaimulaadi. Vaikus käib siin hästi kokku väikeste eksklusiivsete restoranide ja poekeste käraga. Kõik otsekui sulab kokku möödaniku ja meie aja klassikalise modernismi kokteiliks. Ja see on alles sissejuhatus ulmeliselt kaunile rannale, mille üle Sanur samuti suurt uhkust tunneb. Seda eksklusiivset kuurorti armastavad väga eurooplased.
Ubud


Ubud paikneb Bali saare keskmes – kohalikud, ja isegi turistid, kutsuvadki seda saare südameks. Linnake asub saare väga maalilises keskosas kõrguvates mägedes. Siin on rohkesti kõige mitmekesiseimaid poekesi ja käsitööliste töökodasid, jooga- ja meditatsioonimaju. Ubudi linnaservi kaunistavad ka suurejoonelised riisipõllud. See on imehea koht kohaliku kultuuriga tutvumiseks. Kuurordis on hulgakaupa huvitavaid restorane, pisikesi kohvikuid ning suurepäraseid baare – meelelahutuse jaoks on kõik olemas. Vahva on ka see, et saare keskelt pääseb mugavalt mistahes rannale. Ning Denpasari lennujaamani on kõigest 37 km.
Candidasa


See kuurort saare idaosas (65 km kaugusel Denpasari lennujaamast) on kõige populaarsem rahu ja kaunite vaadete hindajate seas. Siin on rohkesti suurepäraseid hotelle – nii peenikese, kui paksu rahakoti omanikele. Candidasa valge liivaga rannad kütkestavad oma ilu ja omapäraga. Sellest kuurordist suundub iga päev merele palju sukeldujaid, kes kiirustavad nautima imekaunist veealust maailma. Candidasa läheduses leidub palju ajaloolisi vaatamisväärsusi ja külakesi, kus saab parimal viisil Bali kultuuri ja tavasid tundma õppida.


Ekskursioonid

Ekskursioone saab osata ainult sihtkohas reisikorraldaja esindajate käest (infotunni ajal). Ekskursioone Eestist ette ei müüda. Täieliku nimekirja koos ekskursioonide põhjaliku kirjelduse, hindadega ja tingimustega saate reisikorraldaja esindaja käest kohapeal
 


Läbi meie on võimalik osta vahendustasuta ja juurdehindluseta kõiki reise, mida pakuvad meie koostöö parnerid !


Hotellide kataloog

Hotelli otsimiseks palun sisestage osa hotelli nimest. Nt selleks, et leida hotell The Maxim Resort piisab sisestamisest Maxim

© 2008-2024 Delfiin Reisibüroo OÜ