Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestvus
Pakkumised kuude kaupa
juuli 2020
august 2020
september 2020
oktoober 2020
november 2020
detsember 2020
jaanuar 2021
veebruar 2021
märts 2021
aprill 2021
mai 2021
juuni 2021
juuli 2021
august 2021
september 2021
oktoober 2021
Pakkumised sihtkohtade kaupa
AÜE
Bulgaaria
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Sharm El Sheikh
Gruusia
Hispaania, Tenerife
Indoneesia, Bali saar
Kreeka, Kefallonia
Kreeka, Korfu
Kreeka, Kreeta
AegSihtkohtÖöd Hind al.
Kreeka, Peloponnesos
Kreeka, Rhodos
Kuuba
Küpros
Mauritius
Mehhiko
Montenegro
Portugal, Algarve
Sansibar
Seišellid
Tai, Bangkok
Tai, Phuket
Tuneesia
Türgi, Antalya
Vietnam

Pakkumised
Kreeka, KreetaMilliseid Kreeta reise on võimalik leida antud leheküljelt?

Antud leheküljelt leiate kõik Eesti juhtivate reisikorraldajate pakkumised Kreetale väljumisega Tallinnast. Kõiki andmeid ja hindu värskendatakse automaatselt kord päevas! Tänu sellele leiate siit alati parimad ja värskemad pakkumised!

- see on eriline nupp ning unikaalne teenus, mida ei ole ühelgi reisileheküljel. Antud nupuga on märgistatud enamus hotelle meie leheküljel. Vajutades nupule, näete hindu antud hotellile kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Teil ei ole enam vaja otsida hindu oma lemmikhotellile teistelt lehekülgedelt – vajutage nupule ning hindade täisnimekiri on kohe Teie ekraanil!

Miks osta reise Kreetale parem meilt ja mitte reisikorraldajalt?

Paljud arvavad ekslikult, et otse reisikorraldajalt osta on kindlam ning  pakutavad hinnad madalamad.

Tegelikult on see vale arvamus. Tegelikkuses koostavad reisipakettide hindu reisikorraldajad, mitte reisibürood. Vastavalt omavahelistele lepingutele, peame reise müüma nende poolt kehtestatud hindadega ning ilma juurdehindluse ja vahendustasudeta. Seega ei ole vahet, kas osta pakett reisikorraldajalt või meilt – hinnad jäävad samaks. Seda on lihtne kontrollida. Ostes reisipaketi, väljastame alati reisikorraldaja poolse lepingu, kus kirjas antud paketile nende poolt määratud hinnad. Tehtud töö eest saame meie reisikorraldajatelt komisjonitasu. Seega maksavad meie töö kinni nemad, mitte kliendid.

Nüüd kindlustundest. Ostes paketi otse reisikorraldajalt, on klient kindlustatud nendepoolse tagatisega. Meie büroo kaudu ostes, lisandub sellele veel meiepoolne tagatis, mis tähendab, et olete topelt-kaitstud!

Reisikorraldajad kontrollivad rangelt meie poolt sõlmitavate lepingutingimuste täitmist, kaasa arvatud broneeritud reiside õigeaegset tasumist. See on ühtlasi lisagarantiiks meie klientidele.

Meie reisibüroo kaudu ostes on kliendil mitmeid eeliseid:

 • kui pöördute otse reisikorraldaja poole, saate infot vaid nende poolt korraldatavate reiside kohta. Meie poole pöördudes, saate täieliku ülevaate kogu Eesti turul olevatest pakkumistest.
 • Meie büroost ostes on teil hotelli valimiseks rohkem võimalusi, kuna omame infot kõikide reisikorraldajate hotellibaaside kohta. Meie reisikorraldajad tunnevad pakutavaid hotelle suurepäraselt, kuna käivad regulaarselt agendireisidel nendega tutvumas. Nad oskavad hotelle omavahel võrrelda, teades, millisel reisikorraldajal on konkreetses hinnaklassis parim hotellide valik.
 • Leiame reisikorraldajate hulgast teie poolt valitud hotellile või sihtkohale parima pakkumise.
 • Võrdleme eri reisikorraldajate maksetingimusi
 • Võrdleme tehtud broneeringute muutmis- ja tühistamistingimusi
 • Võrdleme, kellel reisikorraldajatest on mugavam lennuplaan
 • Võrdleme pardateenindust ja pagasiveo tingimusi
 • Tutvustame teile sihtkohas paiknevate reisikorraldajate teeninduseripärasid
 • Anname ülevaate kohapealsete partnerfirmade tegevusest
 • Anname ülevaate, kuidas vaatlevad reisikorraldajad klientide avaldusi
 • Anname informatsiooni reisikorraldaja usaldusväärsuse kohta, nende tagatisraha suuruse ja kehtivuse kohta

Juba kaksteist aastat spetsialiseerume reisipakettide müügile. Tegutseme eelkõige kliendi, mitte niivõrd reisikorraldaja huvides. Meie eesmärgiks on leida kliendile selline reisipakett, mis paneks ta ka edaspidi meie poole pöörduma. See on meil hästi õnnestunud – paljudest reisijatest on saanud meie püsikliendid!

Ostes reisi meie büroo kaudu, teete alati parima valiku! Olgu siinkohal öeldud, et  tingimused jäävad  samasuguseks nagu reisikorraldajalt otse ostes.

Millal toimuvad reisid Kreetale?

KREETA – kõik lennud toimuvad algse graafiku alusel alates 01.07.2020.

Otsereisid Tallinnast sihtkohta toimuvad lennukompaniiga SmartLynx . Lend kestab umbes 4 tundi. Saadaval on reisid kestvusega 7-14 ööd. Lubatud pagasimäär on 15 äraantavat pagasit, mille mõõtmed ei ületa 115/70/40 cm, ja 5 kg käsipagasit, mille mõõtmed ei ületa 56/45/25 cm.

Teenindus pardal on inglise- ja venekeelne. Toitlustamine pardal on lisatasu eest. Soovi korral on võimalik osta sööke - jooke ettetellimisel (hiljemalt 48 tundi enne väljalendu) FLYDINNER kodulehelt tellimislehelt või lennukis pardamenüü alusel. Pardal saab tasuda sularahas EUR-ides.

Alates 1.1.2018 tuleb Kreekas majutudes tasuda turismimaksu, mida tasutakse kohapeal hotellis. Tasud erinevad vastavalt hotelli ametlikule kategooriale. Summa jääb vahemikku u 0,50-4,00 € öö/toa kohta.
Studio / apartments - 0,50 € per tuba per öö
1-2* hotellid 0,50 € öö/tuba
   3* hotellid 1,50 € öö/tuba
   4* hotellid 3,00 € öö/tuba
   5* hotellid 4,00 € öö/tuba

Kreeta kuurordite ametlik hooaeg on 20. mai - 15.september.
Sellel ajavahemikel töötavad kõik hotellide kontseptsioonides pakutud teenused täies mahus. Seoses sellega palume kõikide väljaspool ametlikku hooaega reisi ostnute tähelepanu juhtida asjaolule, et enne ja pärast ametlikku hooaega on hotelliteenuste valik piiratud, ning on seotud hotellikülastajate arvu ning ilmastikuoludega ning võivad suuresti erineda hooajal pakutavast.

Viisa

Eesti kodanikule on Kreekasse reisimine viisavaba. Saab reisida nii kehtiva passi kui ID-kaardi alusel. Vene kodanikele ja Eesti mittekodanikust elanikele nn. „Halli passiga“ on Kreekasse reisimine viisavaba, juhul kui on olemas alaline või tähtajaline Eesti elamisluba. Kaasa tuleb võtta pass + ID kaart, mõlema  kehtivus peab olema vähemalt 3 kuud peale reisi lõppu.

Lastega reisimine!
Juhul kui lapsega reisib vaid üks lapsevanematest või vanem, kellel on lapsest erinev perekonnanimi peaks reisil kaasas olema lapse vanemate ühine nõusolek. Sama kehtib lapsega reisival täiskasvanul, kes ei ole lapse seaduslik hooldaja. Volituse näidise ja lisainfo leiate SIIT.

Mis on Kreeta?

Kreeta on õnnistatud saar, kus päike lahkelt soojendab, kuid ei kõrveta, kus kaunis mererand alati külaliste ootel seisab. Saare külastajate ees avanevad lisaks muistse Kreeta sajanditevanused kultuuriväärtused.

Kreeta ei ole ainult Kreeka suurim, vaid kogu Euroopa kõige lõunapoolsem saar. Suur osa siinsetest supelrandadest on rahvusvaheliselt komisjonilt saanud õiguse Sinilipu heiskamiseks rannas ja see näitab, et supelrand on keskkonnasõbralikult majandatud ning ümbrus on puhas ja turvaline. Hotellide valik algab lihtsatest 2*-hotellidest ja lõpeb luksuslike 5*-hotellidega. Kreetal pakutavad kreeka toidud on maitsvad, saare elanikud sõbralikud ja külalislahked.

Kreeta on üks Vahemere basseini viiest tähtsamast saarest. On huvitav teada, et Kreeta asub ühekaugusel Kreekast, Põhja-Aafrikast ja Väike-Aasiast. Saar paikneb Vahemere idaosas ja teda uhuvad kolme mere – Egeuse (selle lõunaosa kutsutakse Kreeta mereks), Joonia ja Liibüa mere veed. Mägede vahel kulgevad maalilised mäekurud, mis sujuvalt viljakateks orgudeks ja tasandikeks üle lähevad. Messara, orgudest suurim, asub saare lõunaosas. Erakordelt ilus Lassithi platoo on samuti üks Kreeta vaatamisväärsustest. – 800 meetrit üle merepinna laiuv viljakas roheline oaas. Saare loodus on vaheldusrikas: Kreeta lääneosas lähevad apelsinisalud üle mägiseks platooks, idas aga vahelduvad palmipuude metsad õli- ja viinapuusaludega. Pinnas on suures osas mägine.

Kreeta tuntumad Kuurirtid on Rethymnon, Skaletta, Panormo, Elounda, Agios Nikolaus, Hersonissos, Stalida, malia

Rethymnoni noom (Kreeka haldusüksus) asub Kreeta kõige kõrgemate mäetippude vahel. Rethymnon on kuulus oma imekauni, koguni 16 km pikkuse mereranna poolest. Noomi keskuseks on samanimeline linn. Rethymnon. Selles ilusas ja rikkaliku ajalooga linnas on palju hästisäilinud veneetsia arhitektuuri näidisehitisi ja türgi mošeesid, mis linnale idamaise ilme annavad. Rethymnoni veneetsia linnaosa tänavatel on teil võimalus soetada originaalseid suveniire, mille valik on tervel Kreetal väga lai. Rethymnoni Suured Väravad on suurepärane näide XVI sajandi veneetsia arhitektuuri ilust. Kunagise kõrgklassi puhke- ja kohtumispaiga Loggia asemel on nüüd arheoloogiamuuseum. Rethymnoni kaunimaid kohti on Rimondi purskkaev ja kaitserajatis Pleokastrose mäel, kust avaneb imeline vaade linnale. Ranna ääres on terve rida hubaseid kohvikuid ja kohaliku koloriidiga kõrtse, kus käib elu nii päeval kui ka õhtul. Rethymnoni ning Hania, Iraklioni ja teiste asulate vahel on väga hea bussiühendus.

Skaletta asub 12 km kaugusel Rethymnonist. Selles idüllilises ja rahulikus külakeses on mitu baari ja taverni, samuti imekena suplusrand.

Panormo on pisike linnake umbes 22 km kaugusel Rethymnonist. Panormo on viimaste aastate jooksul muutunud esmaklassiliseks Lääne-Kreeta kuurordiks. Siin leidub kauplusi, taverne, restorane, kohvikuid ja baare. See koht sobib puhkamiseks mitte ainult rahu ja vaikuse armastajatele, vaid ka lõbuhimulistele turistidele.

Elounda. Kunagisse kalurikülla, praegusesse kuurortlinna Eloundasse viib piltilus tee mööda Kreeta põhjarannikut. Muistne Elounda linn asub Eloundi lahesopi ääres 11 km kaugusel Agios Nikolaosest ning 80 km kaugusel pealinnast ja lennujaamast. Linn koosneb kahest osast: tänapevasest uuslinnast ja traditsioonilisest vanalinnast. Elounda on üks suuremaid turismikeskusi Ida-Kreetal. Selles linnas võib leida mitmeid mugavaid ja uhkeid hotelle ning hulgaliselt baare, restorane ja suveniiripoode.

Agios Nikolaos koos Mirabello kaljuse rannikuga on üks elegantsemaid ja modernsemaid linnu tervel saarel. Linn on oma nime saanud pühale Nikolausele pühendatud väikese bütsantsiaegse kiriku järgi. Agios Nikolaos asub Kreeta kõige suurema Mirabello lahe looderannikul, 68 km kaugusel Iraklionist. Agios Nikolaos on vaieldamatult kõige ilusam rannikulinn. Peale selle peetakse linna veel Kreeta kõige moodsamaks kuurordiks, seda nimetatakse Kreeta Saint Tropezks. Agios Nikolaoses elab alaliselt 8500 inimest, suvel kasvab elanike arv 30 000ni. Selles kuurortlinnas on olemas kõik tarvilik: hulgaliselt taverne, kohvikuid ja restorane, mere ääres aga kõik vajalik nii aktiivseks kui rahulikuks (laeva- ja jahisõidud merel) puhkuseks. Agios Nikolaoses avanevad lummavad vaated paadisildadele, kreeka trahteritele ning suveniiripoekestele, millel taustaks meri ja mäed. Legendi järgi olevat selle linna järves jumalanna Ateena supelnud. Agios Nikolaosest saab laevaga sõita Spinalongale kunagisele suure tähtsusega kaitsepunktile ning eelmisel sajandil pidalitõbiste kolooniana kasutatud saarele.

Hersonissos. Kunagine traditsiooniline kaluriküla ja praegune armastatud puhkusepaik Hersonissos asub 26 km kaugusel pealinnast Iraklionist. Hersonissos on üks luksuslikemaid kuurorte, siin on rohkelt uhkeid hotelle, restorane, baare, taverne, klubisid, suveniiripoode, samuti minigolfiväljakud ja kardirajad. Linna kõrval asub veepark. Teie mugavusele mõeldes on kauplused avatud keskööni, baarid ja meelelahutuskeskused aga hommikuni. Hersonissoses puhkab palju eri rahvusest inimesi. Õhtuti, kui klubid ja baarid oma uksed avavad, läheb Hersonissoses tõeline elu lahti. Hersonissosest saab bussiga mugavalt sõita Iraklioni, Agios Niklaosesse ja teistesse paikadesse.

Stalida. Hersonissosest 2 km kaugusel asub suurepärane kuurort Stalida. Sellesse rannikukülla toob Iraklionist 28 km pikkune mägitee, millelt avanevad maalilised vaated merele, Día saarele ja traditsioonilistele rannakülakestele. Terve liivaranna ulatuses on lõputu hulk taverne, pisikesi restorane ja poekesi. Stalida on moodne kuurort otse lbustuste meka Mália kõrval. Stalida on turistide südame võitnud tänu oma pikkadele liivarandadele. Stalida ja Iraklioni vahel on väga hea bussiühendus.

Malia. Kohe, kui Stalida lõppeb, algab kaunite randade ja lõbusa elu poolest tuntud puhkeküla Malia. 34 km kaugusel Iraklionist ja 8 km kaugusel Hersonissosest asuvas Malias on olemas kõik, mida meeldivaks puhkuseks tarvis: liivane rand, suur hulk hotelle, restorane ja suveniiripoode. Väikeste romantiliste tänavate ääres on palju kreekapäraseid taverne, kus pakutakse Kreeta rahvusroogasid. Malia on üks viljakamaid piirkondi Kreetal, siin on palju õunapuu- ja muid aedu, kus kasvatatakse aedvilju ja erilist sorti väikeseid, ent magusaid banaane. Malia asub samanimelise lahesopi ääres kreetaliku maastiku taustal. Tänapevane Malia on laialt tuntud ja iseäranis noorte seas armastatud kuurort arvukate tavernide, poekeste, klubide ja baaridega. Maliast 3 km kaugusel idas asub arheoloogiakeskus, kus säilitatakse Minose palee jäänuseid. Siit leidsid arheoloogid Minose mesilaskuju, mis on saanud Kreeta talismaniks. Tänapäevagi kohalikud käsitöölised kujutavad mesilast oma juveelitoodetel.

Ekskursioonid

Ekskursioone saab osata ainult sihtkohas reisikorraldaja esindajate käest (infotunni ajal). Ekskursioone Eestist ette ei müüda. Täieliku nimekirja koos ekskursioonide põhjaliku kirjelduse, hindadega ja tingimustega saate reisikorraldaja esindaja käest kohapeal.

Läbi meie on võimalik osta vahendustasuta ja juurdehindluseta kõiki reise, mida pakuvad meie partnerid.


Hotellide kataloog

Hotelli otsimiseks palun sisestage osa hotelli nimest. Nt selleks, et leida hotell The Maxim Resort piisab sisestamisest Maxim

© 2008-2020 Delfiin Reisibüroo OÜ new