Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestus
Pakkumised kuude kaupa
oktoober 2022
november 2022
detsember 2022
jaanuar 2023
veebruar 2023
märts 2023
aprill 2023
mai 2023
juuni 2023
juuli 2023
august 2023
september 2023
oktoober 2023
november 2023
Pakkumised sihtkohtade kaupa
Austria, suusareisid (Riiast)
AÜE
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Hurghada (Riiast)
Egiptus, Sharm El Sheikh
Egiptus, Sharm El Sheikh (Riiast)
Hispaania, Malaga
Hispaania, Tenerife
Hispaania, Tenerife (Riiast)
Indoneesia, Bali saar
Itaalia, Sitsiilia
Itaalia, suusareisid
Kreeka, Korfu
Kreeka, Korfu (Riiast)
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Kreeta (Riiast)
Kreeka, Rhodos
Kuuba
Küpros (Riiast)
Maldiivid
Maroko
Mauritius
Mehhiko
Portugal, Algarve
Portugal, Madeira
Sansibar
Seišellid
Sri Lanka
Tai, Bangkok
Tai, Phuket
Tuneesia
Türgi, Antalya
Türgi, Antalya (Riiast)

Pakkumised
Kreeka, ZakynthosMilliseid Kreeka, Zakynthos reise on võimalik leida antud leheküljelt?

Antud leheküljelt leiate kõik Eesti juhtivate reisikorraldajate pakkumised Kreeka, Zakynhtos väljumisega Tallinnast. Kõiki andmeid ja hindu värskendatakse automaatselt kord päevas! Tänu sellele leiate siit alati parimad ja värskemad pakkumised!

- see on eriline nupp ning unikaalne teenus, mida ei ole ühelgi reisileheküljel. Antud nupuga on märgistatud enamus hotelle meie leheküljel. Vajutades nupule, näete hindu antud hotellile kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Teil ei ole enam vaja otsida hindu oma lemmikhotellile teistelt lehekülgedelt – vajutage nupule ning hindade täisnimekiri on kohe Teie ekraanil!

Miks osta reise Kreeka, Zakynhtos parem meilt ja mitte reisikorraldajalt?

Paljud arvavad ekslikult, et otse reisikorraldajalt osta on kindlam ning  pakutavad hinnad madalamad.

Tegelikult on see vale arvamus. Tegelikkuses koostavad reisipakettide hindu reisikorraldajad, mitte reisibürood. Vastavalt omavahelistele lepingutele, peame reise müüma nende poolt kehtestatud hindadega ning ilma juurdehindluse ja vahendustasudeta. Seega ei ole vahet, kas osta pakett reisikorraldajalt või meilt – hinnad jäävad samaks. Seda on lihtne kontrollida. Ostes reisipaketi, väljastame alati reisikorraldaja poolse lepingu, kus kirjas antud paketile nende poolt määratud hinnad. Tehtud töö eest saame meie reisikorraldajatelt komisjonitasu. Seega maksavad meie töö kinni nemad, mitte kliendid.

Reisikorraldajad kontrollivad rangelt meie poolt sõlmitavate lepingutingimuste täitmist, kaasa arvatud broneeritud reiside õigeaegset tasumist. See on ühtlasi lisagarantiiks meie klientidele.

Meie reisibüroo kaudu ostes on kliendil mitmeid eeliseid:

 • kui pöördute otse reisikorraldaja poole, saate infot vaid nende poolt korraldatavate reiside kohta. Meie poole pöördudes, saate täieliku ülevaate kogu Eesti turul olevatest pakkumistest.
 • Meie büroost ostes on teil hotelli valimiseks rohkem võimalusi, kuna omame infot kõikide reisikorraldajate hotellibaaside kohta. Meie reisikorraldajad tunnevad pakutavaid hotelle suurepäraselt, kuna käivad regulaarselt agendireisidel nendega tutvumas. Nad oskavad hotelle omavahel võrrelda, teades, millisel reisikorraldajal on konkreetses hinnaklassis parim hotellide valik.
 • Leiame reisikorraldajate hulgast teie poolt valitud hotellile või sihtkohale parima pakkumise.
 • Võrdleme eri reisikorraldajate maksetingimusi
 • Võrdleme tehtud broneeringute muutmis- ja tühistamistingimusi
 • Võrdleme, kellel reisikorraldajatest on mugavam lennuplaan
 • Võrdleme pardateenindust ja pagasiveo tingimusi
 • Tutvustame teile sihtkohas paiknevate reisikorraldajate teeninduseripärasid
 • Anname ülevaate kohapealsete partnerfirmade tegevusest
 • Anname ülevaate, kuidas vaatlevad reisikorraldajad klientide avaldusi
 • Anname informatsiooni reisikorraldaja usaldusväärsuse kohta, nende tagatisraha suuruse ja kehtivuse kohta

Juba kuusteist aastat oleme spetsialiseerunud reisipakettide müügile. Tegutseme eelkõige kliendi, mitte niivõrd reisikorraldaja huvides. Meie eesmärgiks on leida kliendile selline reisipakett, mis paneks ta ka edaspidi meie poole pöörduma. See on meil hästi õnnestunud – paljudest reisijatest on saanud meie püsikliendid!

Ostes reisi meie büroo kaudu, teete alati parima valiku! Olgu siinkohal öeldud, et  tingimused jäävad  samasuguseks nagu reisikorraldajalt otse ostes.Millal toimuvad reisid Zakynthosele, Kreeka?


2022. a. hooaeg:
Reisid Zakynthose saarele toimuvad ajavahemikus 07.09.2022 - 12.10.2022. 1 x nädalas kolmapäeviti.
 
Lend: lend Tallinnast Zakynthosele kestab umbes 3 tundi ja 40 min., lennukompaniiga SkyUp Airlines.
 
Toitlustamine lennuki pardal: toitlustus lennuki pardal on lisatasu eest. 
 
Pagas:
SkyUp Airlines: tasuta saab istekohaga reisija kaasa võtta 23 kg äraantavat pagasit ja 8 kg käsipagasit, mille mõõtmed ei ületa 55/40/20 cm.
 
Turismimaks: Alates 1.1.2018 tuleb Kreekas majutudes tasuda turismimaksu, mida tasutakse kohapeal hotellis. Tasud erinevad vastavalt hotelli ametlikule kategooriale. Summa jääb vahemikku u 0,50-4,00 € öö/toa kohta.
Studio / apartments - 0,50 € per tuba per öö
1-2* hotellid 0,50 € öö/tuba
   3* hotellid 1,50 € öö/tuba
   4* hotellid 3,00 € öö/tuba
   5* hotellid 4,00 € öö/tuba
 

Kreeka kuurortide ametlik hooaeg on 20. mai - 15.september.
Sellel ajavahemikul töötavad kõik hotellide kontseptsioonides pakutud teenused täies mahus. NB! Enne ja pärast ametlikku hooaega on hotelliteenuste valik seotud hotellikülastajate arvu ning ilmastikuoludega ning võivad suuresti erineda hooajal pakutavast.


Majutusinfo
Kui varem tähistati hotelle valdavalt tähtedega De Lux, A, B, C, D või E, siis nüüdseks on paljudes hotellides kasutusel tärnisüsteem. Hotellide kategooriad sõltuvad nende asukohast, pakutavate teenuste hulgast (mitte tingimata kvaliteedist), teenuste tasemest ning ruumide suurusest ja sisustusest. Samas erinevad ühe kategooria hotellid oma valmimisaja, kaasaegsuse, sisustuse ning pakutavate teenuste hulga ja kvaliteedi poolest. Kreekas on arvukalt suvilatüüpi hotelle. Paljude hotellitubade iseärasuseks (nii kõrgema kui madalama kategooria hotellides ning eriti Kreetal) on asjaolu, et sageli on mööbel (voodid, lauad, kummutid jm) kinnitatud põranda külge ja seega mittenihutatavad. Nagu Kreeta majapidamistele kombeks, on taolised mööbliesemed tihtipeale valmistatud kivist või erinevate metallide sulamist. Enamike hotellide teenindajaskond on üsna passiivne – külastaja ei tunneta üleliigset tähelepanu ega liigset viisakust. Austatakse klientide privaatsust ega piirata nende tegevust reeglitega.
Zakynthos

Elanike arv: saarel u 40 000, pealinnas Zantes u 15 000, Kalamakis u 900, Tsilivis u 600.
Vahemaad Tsilivist: pealinn Zante 6 km, Kalamaki 12 km, Laganas 15 km .

Ajalugu: Kreeka on tuntud arvukate müütide ja legendide poolest ning ka Zakynthose saar ei ole erandiks. Mütoloogia kohaselt asutas päikesejumal Poseidoni ja Hippothoe poeg Taphios Peloponnesose saarele Taphose nimelise linna. Taphose poeg Pterelaus laiendas omakorda Taphost lähedale asvutatele Joonia mere saartele, muuhulgas Zakynthosele. Homerose järgi oli Zakynthos Peloponnesose kuninga Dardanose poeg, kes saarele nime andis ja sinna elama asus.
Veneetslased kutsusid saart Zanteks, mis tuleneb väljendist Fior de Levante ehk idamaine lill. Nimi viitab idatuulele, mis tõi endaga merelt kaasa metsalillede lõhna. Veneetsia meremehed olevat meeldivat lõhna tundnud juba ammu enne seda kui saar silmapiirilt paistma hakkas.
Zakynthose saarel on pikaajaline kirjanduse- ja kunstitraditsioon. Kreeka rahvushümni sõnade autor Dionisios Solomos, olevat pärit just Zakynthose saarelt.

Ajavahe: Zakynthosel on Eestiga sama aeg.

Jootraha: Kreekas on kombeks tänuks hea teeninduse eest jootraha anda. Restoranis on sobilik jätta u 5 - 10% arve summast. Ekskursioonibussi juhule võiks päeva lõpus anda 1 - 2 eurot ning toateenindajale puhkusenädala lõppedes u 5 eurot.

Kauplused ja sisseostud: Poes käimine on lahutamatu osa kohalike igapäevasest suhtlusest. Kreeklased ise ostavad traditsioonide kohaselt liha ikka lihakauplusest ning saia pagaritöökojast. Päeva kuumimal ajal, u 14:00 - 18:00, peavad kohalikud siestat ning tänavad on suhteliselt vaiksed.
Kuurortides on hulgaliselt pisikesi kauplusi, kus müüakse puhkajatele vajalikke esmatarbekaupu. Need poed on avatud iga päev varahommikust hilisõhtuni.
Pealinnas Zantes leidub ka hulgaliselt väikesi ühele konkreetsele kaubale spetsialiseerunud poode. Leidub brändirõivastele spetsialiseerunud poode kõrvuti suveniirikauplustega. Parimad ostuvõimalused on Alexandrou Roma nimelisel peatänaval.

Rannad:
Zakynthosel ootavad teid Joonia mere kauneimad liivarannad! Meelepärase ranna peaks leidma igaüks - rannad varieeruvad pikkadest liivaribadest pisikeste idülliliste rannasoppideni.
Zakynthose saare liivarannad paiknevad saare ida- ja lõunaosas. Lääneosas on kaljused ja kiviklibused rannad. Agios Nikolaos (põhjapoolne) on väike idülliline rannasopp saare põhjaosas. Rannast väljuvad laevad Kefallonia saarele, väiksemate paatidega saab siit sõita ka siniste koobaste juurde ning Laevahukuranda. Ranna lähistel leidub mõnusaid taverne ning kaks pisikest poekest.
Argassi rannad on suhteliselt kitsa liivaribaga väikesed lahesopid. Merepõhi läheb aeglaselt sügavaks ning pole ka tugevaid hoovusi. Argassi rand on enamasti liivane , kuid kohati esineb ka kiviseid rannaribasid. Olemas on rannateenused - renditakse lamamistoole ja päikesevarje.
Makrigialos on meeldiv ja rahulik ülipuhta ja selge mereveega kivine rand, sobib snorgeldamiseks.
Alykes ja Alikanas on Zakynthose põhjapoolsemad kuurordid. Kauni liiva ning aeglaselt süveneva merepõhjaga rannad on populaarsed lastega perede hulgas.
Tsilivi on 2 km pikkune liivarand, mis on puhtuse märgiks pärjatud sinilipuga.  Osaliselt on merepõhi kivine. Rannas on lamamistoolide ja päikesevarjude rent, kesksuvel on võimalik tegeleda ka mitmete veesprodialadega nagu veesuusatamine, kanuusõit. Läheduses on mitmeid baare ja restorane. Antud kuurort sobib hästi perepuhkuseks, sest meri läheb laugelt sügavaks ja ka väiksematel lastel on madalas vees mõnus sulistada.
Tsilivi ranna lähedal on kaks veeparki - Tilivi veepark ja Zante Water Village.
Porto Azzuro on populaarne rand, kus leidub noorte hulgas soositud baare ja restorane. Kõrgete rannakaljude juures on põnev snorgeldada .
Banana on kaunis ja pikk liivarand. Banana Water Sports veespordikeskusest saab laenutada langevarje, banaanipaate, veesuuski jne.
Gerakas on saare lõunaosas paiknev kaunis liivarand, kus ei ole rannateenuseid. Tegemist on merikilpkonnade kaitsealaga, kus peale kella 19:00 õhtul peab olema rahu ja vaikus.
Dafni on kaunis paradiisiatmosfääriga rand, kus saab muuhulgas ka einestada. Ka Dafni rand on merikilpkonnade kaitseala, kus peale kella 19.00 õhtul peab olema rahu ja vaikus. Juulis ja augustis piiratakse ka rannakülastajate arvu.  3 km kaugusel paikneb Xirocastelo küla.
Kalamaki kaunis 5 km pikkune liivarand ulatab Laganase külani. Paljud peavad Kalamaki pikka liivaranda lausa saare kauneimaks. Imeline liivarand meelitab lisaks puhkajatele siia ka kilpkonni. Kilpkonna rahu huvides on veespordivahenditest lubatud vaid pedaalipaadid ja kanuud. Kuna rand kuulub merikilpkonnade kaitseala hulka, peab peale kella 19:00 olema rannas vaikne. Rannas pakutakse rannateenuseid - olemas on lamamistoolide ja varjude rent, baarid ja restoranid. Siin on ilma suurte hoovusteta, laugelt süveneva põhjaga meri., seega sobib hästi ka pere pisematele puhkajatele.
Laganas asub kohe Kalamaki kõrval. Laganase 4 km pikkuse peatänava äärde jäävad sajad baarid ja mitmed Euroopa suurimad ööklubid, meelitades kohale pidutsejaid üle kogu maailma. Randades on lai rannateenuste valik, päikesetoolid sageli tasuta kui midagi baarist tellida. Laugelt sügavneva merepõhjaga rand sobib hästi ka lastega peredele. Rannast saab paadiga kilpkonni vaatama sõita.
Keri on osaliselt kivine rand, kust saab paadika sõita Maratonisi saarele, sukeldumisretkele või kilpkonni vaatama. Soovi korral saab ka paati rentida. Lähedal asuvad Marathia poolsaarel on armas, kuid kivine Marathia rand, kuhu saab minna mööda jalgrada, mis algab kohe peale Votsalo taverni .
Maratonisi on pisike ja põnev saar Keri lähedal. Saar on asustamata, teenuseid ei ole. Saarele saab sõita paadiretke käigus või oma rendipaadiga. Siinne rannikuvesi on haruldaselt puhas ning siin kasvab põnevaid veetaimi. Üks kahest saare rannast on merikilpkonnade pesitsusala, seega peale kella 19:00 peab siin rahu ja vaikus olema.
Kaheosalise Porto Vromi lahe äärde saab jalgsi kas Mariesi või Anafonitria külast. Mõlemas tillukeses kivises rannas on väike sadam, kust saab paadiga sõita Laevahukurannale ning lähedal asuvatesse koobastesse.
Navagio ehk Laevahukurand on üks Kreeka enimpildistatud randu - kaunis türkiissinine Joonia meri ümber laevavraki . Tegemist on salakaubavedajate laevaga, mis väidetavalt vedas tubakat , veini  ja naisi. Kreeka merevägi ajas alust taga, kuni see tormisel merel karile läks ja väikeses abajas randa uhuti. Randa pääseb vaid mööda merd. Näiteks ekskursiooniga.
Ka Agios Nikolaose, Porto Vromi, Skinari ja Zante sadamast väljuvad Laevahukuranna paadiretked. Rendiautoga saab randa imetleda ka ülevalt vaateplatvormilt.
Vassilikos on poolsaare osa kui eraldi rand. Siia on hea ligipääs nii jala kui autoga. Piirkonnas on mitmeid oliivisalusid ja loomulikult imelised vaated merele. Rahulik atmosfäär koos õdusate restoranide ja baaridega, sobib ideaalselt rahulikku puhkust ihkavale külastajale.
Porto Kamina on väike ja idülliline rand Vassilikose poolsaare alguses, Xirokastelo külas. Kohalikus rannarestoranis pakutakse suurepäraseid Kreeka köögi hõrgutisi. Lamamistoolid on restoranikülastajatele tasuta.
Aguos Nikolaos (lõunapoolne) on noorte seas populaarne rand Vassilikose poolsaarel. Rannas on St Nicholas Beachi sukeldumiskeskus, head veespordivõimalused ja kaks snäkibaari.


Ekskursioonid

Ekskursioone  saab osata  ainult sihtkohas reisikorraldaja esindajate käest (infotunni ajal). Ekskursioone Eestist ette ei müüda. Täieliku nimekirja koos ekskursioonide põhjaliku kirjelduse, hindadega ja tingimustega saate reisikorraldaja esindaja käest kohapeal.Läbi meie on võimalik osta vahendustasuta ja juurdehindluseta kõiki reise, mida pakuvad meie partnerid


Hotellide kataloog

Hotelli otsimiseks palun sisestage osa hotelli nimest. Nt selleks, et leida hotell The Maxim Resort piisab sisestamisest Maxim

© 2008-2022 Delfiin Reisibüroo OÜ