Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestus
Pakkumised kuude kaupa
juuni 2024
juuli 2024
august 2024
september 2024
oktoober 2024
november 2024
detsember 2024
jaanuar 2025
veebruar 2025
märts 2025
aprill 2025
mai 2025
Pakkumised sihtkohtade kaupa
Albaania
Austria, suusareisid (Riiast)
AÜE
Bulgaaria
Bulgaaria (Riiast)
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Sharm El Sheikh
Gruusia (Riiast)
Hispaania, Costa del Sol
Hispaania, Costa del Sol (Riiast)
Hispaania, Gran Canaria
Hispaania, Mallorca
Hispaania, Mallorca (Riiast)
Hispaania, Tenerife
Hispaania, Tenerife (Riiast)
Horvaatia, Dubrovnik
Indoneesia, Bali saar
Itaalia, Lamezia
Itaalia, Rimini (Riiast)
Itaalia, Sardinia (Riiast)
Itaalia, Sitsiilia
Kreeka, Euboia saar
Kreeka, Korfu
Kreeka, Korfu (Riiast)
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Kreeta (Riiast)
Kreeka, Peloponnesos (Riiast)
Kreeka, Rhodos
Kreeka, Rhodos (Riiast)
Kuuba
AegSihtkohtHind al.
Küpros
Küpros (Riiast)
Maldiivid
Mauritius
Mehhiko
Montenegro
Portugal, Algarve
Portugal, Madeira
Sansibar
Seišellid
Sri Lanka
Tai, Bangkok
Tai, Phuket
Tuneesia
Türgi, Antalya
Türgi, Antalya (Riiast)
Türgi, Bodrum
Vietnam

Pakkumised
KuubaMilliseid Kuuba reise on võimalik leida antud leheküljelt?

Antud leheküljelt leiate kõikide Eesti juhtivate reisikorraldajate pakkumised Kuubale väljumisega Tallinnast. Kõiki andmeid ja hindu värskendatakse automaatselt kord päevas! Tänu sellele leiate siit alati parimad ja värskemad pakkumised!

- see on eriline nupp ning unikaalne teenus, mida ei ole ühelgi reisileheküljel. Antud nupuga on märgistatud enamus hotelle meie leheküljel. Vajutades nupule, näete hindu antud hotellile kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Teil ei ole enam vaja otsida hindu oma lemmikhotellile teistelt lehekülgedelt – vajutage nupule ning hindade täisnimekiri on kohe Teie ekraanil!

Miks osta reise Kuubale parem meilt ja mitte reisikorraldajalt?

Paljud arvavad ekslikult, et otse reisikorraldajalt osta on kindlam ning  pakutavad hinnad madalamad.

Tegelikult on see vale arvamus. Tegelikkuses koostavad reisipakettide hindu reisikorraldajad, mitte reisibürood. Vastavalt omavahelistele lepingutele, peame reise müüma nende poolt kehtestatud hindadega ning ilma juurdehindluse ja vahendustasudeta. Seega ei ole vahet, kas osta pakett reisikorraldajalt või meilt – hinnad jäävad samaks.
Seda on lihtne kontrollida. Ostes reisipaketi, väljastame alati reisikorraldaja poolse lepingu, kus kirjas antud paketile nende poolt määratud hinnad. Tehtud töö eest saame meie reisikorraldajatelt komisjonitasu. Seega maksavad meie töö kinni nemad, mitte kliendid.

Reisikorraldajad kontrollivad rangelt meie poolt sõlmitavate lepingutingimuste täitmist, kaasa arvatud broneeritud reiside õigeaegset tasumist. See on ühtlasi lisagarantiiks meie klientidele.

Meie reisibüroo kaudu ostes on kliendil mitmeid eeliseid:

 • kui pöördute otse reisikorraldaja poole, saate infot vaid nende poolt korraldatavate reiside kohta. Meie poole pöördudes, saate täieliku ülevaate kogu Eesti turul olevatest pakkumistest.
 • Meie büroost ostes on teil hotelli valimiseks rohkem võimalusi, kuna omame infot kõikide reisikorraldajate hotellibaaside kohta. Meie reisikorraldajad tunnevad pakutavaid hotelle suurepäraselt, kuna käivad regulaarselt agendireisidel nendega tutvumas. Nad oskavad hotelle omavahel võrrelda, teades, millisel reisikorraldajal on konkreetses hinnaklassis parim hotellide valik.
 • Leiame reisikorraldajate hulgast teie poolt valitud hotellile või sihtkohale parima pakkumise.
 • Võrdleme eri reisikorraldajate maksetingimusi
 • Võrdleme tehtud broneeringute muutmis- ja tühistamistingimusi
 • Võrdleme, kellel reisikorraldajatest on mugavam lennuplaan
 • Võrdleme pardateenindust ja pagasiveo tingimusi
 • Tutvustame teile sihtkohas paiknevate reisikorraldajate teeninduseripärasid
 • Anname ülevaate kohapealsete partnerfirmade tegevusest
 • Anname ülevaate, kuidas vaatlevad reisikorraldajad klientide avaldusi
 • Anname informatsiooni reisikorraldaja usaldusväärsuse kohta, nende tagatisraha suuruse ja kehtivuse kohta

Juba kuusteist aastat oleme spetsialiseerunud reisipakettide müügile. Tegutseme eelkõige kliendi, mitte niivõrd reisikorraldaja huvides.
Meie eesmärgiks on leida kliendile selline reisipakett, mis paneks ta ka edaspidi meie poole pöörduma.
See on meil hästi õnnestunud – paljudest reisijatest on saanud meie püsikliendid!

Ostes reisi meie büroo kaudu, teete alati parima valiku!

Olgu siinkohal öeldud, et tingimused jäävad samasuguseks nagu reisikorraldajalt otse ostes.
Millal toimuvad reisid Kuubale?

2024 - 2025 a. hooaeg:

Reisid Kuubale (Havanna) toimuvad ajavahemikus 06.12.2024 - 28.02.2025. 
 
Lend: lend on ümberistumisega Istanbulis.
Lennukompanii: Turkish Airlines
Ligikaudne lennu kestus kokku
TLL-IST-HAV 25h. 55 min.
HAV-CCS-IST-TLL 43 h. 45 min.
HAV-IST lend toimub vahemaandumisega Caracases (CCS). Lennukist väljumist ei toimu.

Olulline info:
- Kui ümberistumise aeg Istanbulis on rohkem kui 5 tundi, pakutakse üks kord tasuta süüa
- Kui ümberistumise aeg Istanbbulis on rohkem kui 6 tundi, pakutakse tasuta Istanbuli ekskursiooni (kindlatel kellaaegadel)
- Kui ümberistumise aeg Istanbulis on rohkem kui 12 tundi, pakutakse Istanbulis tasuta majutust.
Pagas: Pagasimäärad on 2* 23 kg (äraantav pagas) + 8 kg (käsipagas).
 Majutusinfo

Turismi hakati siin arendama alles mõned aastakümned tagasi, mistõttu kujutab enamus hotelle endast osaliselt või täielikult remonditud vanu ehitisi. Seoses läbiviidava poliitikaga toimub renoveerimine siin aeglasemalt ja sageli mitmes etapis, hotelli tegevust katkestamata. Lisaks sellele ei paista majutusasutuste interjöör siin impordipiirangute tõttu silma oma rafineeritusega. Kõrgema kategooria hotellid (5-tärnised ja mõned 4-tärnised) on paremas seisukorras ja enamasti remonditud, madalama kategooria hotellid on aga lihtsamad, vanemad ja ainult osaliselt uuendatud.

Enamik Kuuba populaarseima kuurordi Varadero hotelle paikneb merekaldal imeliste liivarandade vahetus läheduses ja paistavad silma avarate maastikuterritooriumite poolest. Peaaegu kõik kuurordihotellid pakuvad toitlustustüüpi „kõik hinnas“ ja paljudes neist on olemas ööpäevaringselt töötav kohvik või baar, kust saab jooke ja suupisteid. Kõigis hotellides on korraldatud suurepärane meelelahutusprogramm, mis sageli hõlmab Kariibi mere regiooni kultuuripärandi elemente. Hotellide kategooriaid tähistatakse Kuubal tärnidega, kuid siin eksisteerivat klassifikatsioonisüsteemi ei tasu Euroopa standarditega võrdsustada. Seoses riigis läbiviidava poliitikaga ja majanduse olukorraga on hotellid lihtsama sisustusega, vanemad ja pakuvad vähem teenuseid kui teistes arenenud turismiga kohtades. Traadita interneti teenused on siin piiratud ja sageli pakutakse neid lisatasu eest piiratud arvu tundide jooksul.
Lühitutvustus

Pindala  109,884km² 
Rahvaarv 11,3 miljonit (2017. a) 
Pealinn Havanna
Raha Kuuba peeso ja Kuuba konverteeritav peeso
Keel hispaania
Regilgioon           kristlus (65 %), Kariibi mere regiooni traditsiooniline afroameerika usk (17 %), ei kuulu ühtegi religiooni (23 %)

Tunneta Kuubat

Külastage kindlasti mõnda suure koloniaalpärandiga Kuuba linna, nagu Havanna või Santiago de Cuba, Trinidad või Camagüey. Kuuba on üks kõige suurema karnevalide arvuga Ladina-Ameerika riike, seepärast ärge laske võimalust käest ja külastage kasvõi ühte paljudest tänavapidustustest. Kuuba on salsatantsu keskuseks, nii et kohalikus klubis ärge häbenege sukelduda salsakeerisesse.


 

Hea Teada!

Tööaeg. Pangad töötavad Kuubas enamasti argipäeviti kl 8:00-st kuni 15:00-ni. Teiste asutuste ja kontorite tööaeg on kl 8:30 kuni 17:00. Restoranid jt söögikohad alustavad tööd kell 11. Kauplused töötavad esmaspäevast laupäevani kl 9:00 kuni 18:00, lõunavaheajaga.

Raha. Kuuba üks suurtest iseärasustest, millega tuleb harjuda igal turistil, on kaks erinevat rahaühikut – Kuuba peeso (CUP) ja Kuuba konverteeritav peeso (CUC). Kumbagi neist valuutadest ei saa osta väljaspool Kuubat, mistõttu tuleb raha vahetada pärast riiki saabumist. Kuuba peesot kasutavad peamiselt kohalikud. Kuuba konverteeritava peesoga arveldavad turistid. Pikemat aega riigis viibides harjute ära valuuta kasutamisega, aga taskus peab alati olema sularaha. Kõige parem on omada Kuuba konverteeritava peeso väikeseid rahatähti, kuna kohalikel restoranidel, majutusasutustel, raudtee- või bussijaamadel võib lihtsalt mitte olla vahetusraha. Kuigi pangaautomaate on Kuubas juba üsna palju, on raha väljavõtmine selles riigis ikka veel keeruline. Peamiselt on pangaautomaadid paigaldatud luksushotellide territooriumile ja võtavad vastu ainult VISA kaarte ning väljastavad raha USA dollarites, mis tuleb pangas või rahavahetuspunktis ära vahetada. Seetõttu on kõige parem võtta Kuubale kaasa sularaha – USA dollareid või eurosid. Suuremate rahaliste raskuste tekkimisel võite alati pöörduda abi saamiseks hotelli või panka – nad soovitavad olukorrale parima lahenduse.

Jootraha. Nagu kogu maailmas – 10% tasutud summast sobib ideaalselt jootrahaks ja tänutäheks hästi osutatud teenuse eest.

Transport. Kuigi Kuubal on suurepäraselt sisse seatud linnadevaheline kaugbussiliiklus, on ühistransport linnades ikka veel aeglane ja ebamugav. Linnades kasutavad kohalikud liinitaksosid, kuid vahel sõidavad nendega ka turistid. On ka riigitaksod, mis osutavad transporditeenust ka turistidele. Samuti võib leida erataksosid, kuid nende hinnad pole alati madalamad kui riigitaksodel. Oluline on enne autosse istumist hinnas eelnevalt kokku leppida!
Veel üheks alternatiiviks mööda linna või kuurorti reisimisel on velotakso ja cocotakso. Need on jalgrattad ja mootorrollerid, mis on ümber ehitatud kahe või isegi kolme inimese veoks mõeldud transpordivahenditeks.
Kuuba on ainuke arenenud raudteevõrguga Kariibi mere riik. Kuigi rongid on siin aeglased, hilinevad sageli või viivitavad väljumisega, on see suurepärane viis kohalike inimestega, saare looduse ja eluga tutvumiseks

Piirangud. Kuuba inimesed on küllaltki sundimatud ja tolerantsed, kuritegevus on Kuubal palju väiksem kui teistes Ladina-Ameerika maades. Tasub meeles pidada, et asute autoritaarses riigis, kus sõnavabadus ja demokraatlikud liikumised on piiratud.

Kingitused. Kuuba sigarid on saare tuntuim ja kogu maailmas populaarne kaup. Vältige tänaval müüdavaid võltspakendis kehva kvaliteediga sigareid. Kindlasti tasub proovida kuuba rummi. See on ülemaailmselt tunnustatud ja üks vanimaid Kuuba eksportkaupu. Odavat ja kvaliteetset rummi leiate igast turistide jaoks kohandatud kaubanduskeskusest. Kohv on vähem tuntud, kuid samuti väga kvaliteetne ja maitsev Kuuba toode. Ärge unustage külastada Kuuba kunsti- ja käsitööturgusid, kus on palju suveniire ja kust leiate mitte ainult kohalike meistrite tooteid, vaid ka Aafrika ja Ladina-Ameerika puuskulptuure, juveelitooteid ja isegi muinasesemeid.
Rahvusköök 

 • Kuuba võileib – populaarne suupiste, mis on alguse saanud sigarivalmistajate lihtsasti valmistatava ja toitva einena. See on praetud sealiha, sink, juust, sinep ja till kuuba leiva vahel.
 • Ropa vieja – hautatud ja rebitud veiseliha köögiviljadega.
 • Tibu riisiga – praetud tibu riisi ja Kariibi mere vürtsidega.
 • Seakoot – kuuba vürtsidega marineeritud ja praeahjus küpsetatud maitsva pruunistatud kamaraga seakoot.
 • Kuuba uhhaa – merekala tükikeste, küüslaugu ja sibulaga.
 • Kuuba suhkruküpsised guajaavimoosiga – kohalike hulgas populaarne magustoit tee kõrvale.

 

Kuuba – intrigeeriv ajarännak paradiisinurgakesse

Kuuba on üks intrigeerivamaid maid maailmas. Fantastiline kliima, sooja selgeveelise Kariibi mere valged liivarannad, autentsusest tulvil Havanna, vanaaegsed autod, salsa, sigarid, rumm ja isegi riigi sotsialistlik autoritaarne režiim on kaasa aidanud Kuuba erakordsusele ja autentsusele. Viimastel aastatel on riigi poliitiline kliima soojenenud, Kuubale saabub üha rohkem turiste, riik on muutumas ja pakub veelgi rohkem võimalusi suurepäraseks puhkuseks ja seiklemiseks. Kuuba on nagu kaltsudesse riietunud printsess – vahel peitub vaese välimuse taga kullatolm.

Kuuba pealinn Havanna on lahutamatu osa saare kuvandist. See on Hispaania koloniaalarhitektuuri pärandit täis linn, kus tundub, et aeg on musketitega relvastatud mereröövlite ajastusse pidama jäänud. Osa Havanna hooneid ei suuda kuidagi ära oodata uuendamist ja kasvõi mingisugust renoveerimist, kuid aastasadade jäljed lisavad Kuuba pealinnale veelgi rohkem salapära ja iidset hõngu. Teisest küljest on saarele saabuma hakkav erakapital juba võimaldanud osa Havanna arhitektuurist uuendada ja hoonete algset veetlust rõhutada.

Muljetavaldavaim ja ajaloosündmustest kõige rohkem läbi imbunud on Havanna Vana väljak – Plaza Vieja. XVI sajandist alates viidi seal läbi hukkamisi ja miitinguid, samuti festivale ja härjavõitlusi. Hispaania konkistadooride poolt ehitatud Havanna katedraal on samuti saanud linna lahutamatuks sümboliks.

Kuuba on ikkagi suur saar, mis ulatub 1200 km pikkuselt läbi mere. Seetõttu võib seal näha palju enamat kui ainult Havannat. Võimalusel külastage teisigi Kuuba vanaaegseid linnu – Santiago de Cubat, Trinidadi, Camagüeyd.

Kuuba on fantastilise looduse, haljendavate mägede, metsade ja orgudega maa. Sellel saarel kasvab suurepäraselt peaaegu kõik – alates suhkruroost, kohvist ja tubakast ning lõpetades troopiliste puuviljade, riisi ja ubadega.

Saarel on palju mägede, kaljude, koskede, jõgede ja järvedega parke. Äraütlemata palju on imepäraseid paiku ka Kuuba mererannikul, kus on ühendatud sinine vesi ja silmipimestavad rannad. Kuubat ümbritsevad mere biosfääri kaitsealad, mangroovimetsad, korallrahud, suurepärased kalavaatlus- ja kalapüügikohad.

Riigi looduse ilu on kooskõlas kohalike elanike laiade naeratustega. Paljude Kuuba elanike esivanemad on tulnud saarele teistest maadest, mistõttu on ka saare ühiskond kirev ja värvikas. Kuigi revolutsioonid ja vaesus rõhuvad kuubalasi juba aastakümneid, on ideaalsed loodustingimused, kultuuride segu, palju päikest ja merd kujundanud väga sõbraliku ühiskonna. Olles saanud veidi vabadust oma väikese äri loomiseks, võluvad kuubalased teid külalislahkuse ja abivalmidusega – pole tähtis, kas tegemist on väikese kohaliku restorani, poekese või külalistemajaga.

Kuuba rahva elu saadab pidevalt muusika. Kuuba salsa on tuntud kogu maailmas, nii et sellele saarele jõudes olge valmis metsikuteks salsaõhtuteks ja -öödeks. Lisaks salsatantsule on Kuuba kuulus oma rummi ja sigarite poolest, autentsed antikvaarsed autod tänavatel võimendavad aga veelgi muljet, et olete ajas mitukümmend aastat tagasi rännanud.

Kuuba troopiline kliima sobib ideaalselt ka puhkuseks. Temperatuur kõigub Kuubal 26 ºC ümber ja sellel maal paistab pidevalt päike. Kuubal saab kõige tõenäolisemalt vihma vältida detsembrist aprillini, ilm hellitab siis meeldiva soojuse, mitte rammestava palavusega. Kariibi mere veetemperatuur Kuuba randadel kõigub samuti 26 ºC ümber.


KuurordidVaradero

Varadero on üks populaarsemaid kuurordialasid kogu Kuubal ja isegi terves Kariibi mere regioonis. Kitsal neemel paiknev kuurort rõõmustab puhkajaid 21 km pikkuste fantastiliste randade ja kristallselge sinise veega. Varadero üheks eeliseks on veel see, et kuurort asub küllaltki lähedal pealinn Havannale. Umbes 150 km pikkuse vahemaa Havanna ja lennujaamani läbite bussi või autoga kahe ja poole kuni kolme tunniga.

Viimastel aastatel on Varadero väga kiiresti laienenud ja andnud oma panuse kogu Kuuba majandusse. Kuurordialal on üle 60 hotelli, mis paiknevad merekaldal imekaunite valgete liivarandade läheduses. Kõik need pakuvad toitlustustüüpi „kõik hinnas“.

Iga aastaga ilmub kuurortisse üha rohkem veemeelelahutusi – populaarsest lohesurfist korallrahudel sukeldumiseni, kalapüügist lõbusõiduni purjelaeval.

Varadero linnakeses endas ehk ajaloolist hõngu polegi, kuid sealt võib ikkagi leida muuseume ja galeriisid, lõbustuskohti, baare ja kohvikuid, suveniiripoode ning sigari- ja rummipoekesi. Varadero linnakesest leiate Kuuba köögi, salsatantsu, kabaree, diskoteegid või lihtsalt rahuliku paradiisinurgakese rannal palmide keskel.

Loodusearmastajad saavad Varadero lähedal proovida haljendavaid džungliradu ja ekskursiooni koobastesse. Varaderos asub ka üks kahest Kuuba golfiklubist, kus saate lisaks golfimänguga tegelemisele ka seda spordiala õppida.

Varadero on kuurort, mis oma maailmakuulsat nime õigustab.


Vaatamisväärsused

 

Havanna

Havanna on Kuuba saare süda, mis mahutab nii arhitektuuripärandit kui ka linnaelanike traditsioonilist eluolu ja Kariibi mere kuurorte. Havannas tasub külastada Vana väljakut (Plaza Vieja), Havanna katedraali, linna kaitseks rajatud forti. Tegelikult kuulub kogu Havanna vanalinn UNESCO ülemaailmse kultuuripärandi hulka. Kuuba pealinna armastas külastada Ameerika kirjanik Ernest Hemingway – praegugi saab siin kõndida mööda tema sissetallatud radu, külastada kirjaniku lemmikrestorane ja -kohvikuid. Havannas ärge unustage nautida troopilisi maitseid ja helisid kokteilibaaris, elava Kuuba muusika klubis või salsatantsu väljakul.


 

Trinidad

Oma suurepäraselt säilinud pärandiga jääb Trinidad Kuubal alla ainult Havannale. Ka see on linn, mis on 1800. aastast peale vähe muutunud ning on kantud UNESCO ülemaailmse kultuuripärandi nimekirja. Vanalinn kujutab endast Hispaania koloniaalajastu pärandit ja autoliiklus on seal keelatud. Ilusad pastelsetes toonides majad ja kivisillutisega tänavad lasevad heita pilgu minevikku. Veelgi rohkem veetlust annavad Trinidadile ümber linna haljendavad mäed, palmid ja õrna tuule poolt hellitatav mererand. See linn on üks riigi ökoturismi keskusi. Trinidad on kuulus oma tantsupõrandate poolest, mis on rajatud isegi sellistesse kohtadesse nagu kirikuvaremed või endised haiglahooned. Linna ümbruskonnas paiknevad suhkrutehased, mida on samuti huvitav külastada.
Viñalese org

See on üks Kuuba looduse kauneimaid nurgakesi, kuhu on lihtne jõuda. Sierra de los Órganose mäeahelikus asuv org on kantud UNESCO ülemaailmse kultuuripärandi nimekirja kui Kuuba kultuuri ja looduse pärl. Viñalese orus on palju väikesi hubaseid linnakesi ja külakesi, kõrgele taeva poole sirutuvaid lubjakivikaljusid, männimetsi ja traditsioonilisi tubakaistandusi. Kõige tuntumad Kuuba sigarid saadakse just selle oru istandustest. Haljendava oru radadel võib kõndida jalgsi, sõita jalgrattaga või ratsutada hobusega ning vaadata, kuidas kulgeb rahulik Kuuba provintsielu.


 

Santiago de Cuba

Veel üks koloniaalajaloo poolest tuntud Kuuba linn – Santiago de Cuba. XVI sajandil Hispaania vallutajate poolt asutatud linna peetakse nüüd Havanna järel tähtsuselt teiseks. Linna kuulsal keskväljakul kuulutas revolutsionäär Fidel Castro 1959. aastal revolutsiooni edukalt lõppenuks. Veel üheks tuntud objektiks linnas on XVII sajandil rajatud fort Castillo de San Pedro de la Roca, kust avaneb vaade kogu linnalähedasele merelahele.
Cienfuegos

Cienfuegos on pisut erinev Kuuba linn. Seda ei asutanud hispaanlased, vaid prantslased, mistõttu on ka õhkkond selles linnas unikaalne. Cienfuegost nimetatakse ka Lõuna pärliks või Kuuba Pariisiks. Linn on meeltmööda neile, kes hindavad eelmise sajandi keskpaiga modernset arhitektuuri. 1950. aastatel ehitatud majad on suurepäraselt säilinud ja pole oma võlu kaotanud. Selles linnas saate mitte ainult maitsvalt einestada ja ajaloomuuseumi külastada, vaid ka pisut rohkem hispaania ja prantsuse keelt õppida.
Baracoa

Havanna on kaasaegse Kuuba pealinn, kuid ta pole alati olnud Kuuba poliitiliseks ja halduskeskuseks. Just Baracoad nimetatakse riigi „esimeseks linnaks“ (Ciudad Primada), kuna see oli Kuuba esimene pealinn. XVI sajandil asutatud linna tegi kuulsaks maadeuurija Diego Velázquez. Nagu ka teised Kuuba suuremad linnad, võlub Baracoa oma arhitektuuri ja Hispaania pärandiga. Samuti sobib Baracoa suurepäraselt mägedesse ja haljendavasse linnaümbrusesse matkamiseks. Ranna läheduses haljendab siin lopsakas troopiline džungel. 
Alexander von Humboldti nimeline rahvuspark

Alexander von Humboldti nimeline rahvuspark Kuubal on üks suurima bioloogilise mitmekesisusega paiku maailmas. Nagu ka teised Kuuba loodus- ja kultuurimälestised, on see park kantud UNESCO ülemaailmse kultuuripärandi nimekirja. Siit leiab loendamatul hulgal taime- ja loomaliike. Kuuba kirderannikul asuvat rahvusparki mööda võib kõndida koos giidiga. Mägisel džunglimaastikul ei näe te üksnes eredavärvilisi linde ja mitmesuguseid taimi, vaid satute ka kütkestavate koskede ja läbipaistva veega jõgede juurde ning kõikehõlmava roheluse keskele.


Ekskursioonid

Ekskursioone saab osata ainult sihtkohas reisikorraldaja esindajate käest (infotunni ajal). Ekskursioone Eestist ette ei müüda. Täieliku nimekirja koos ekskursioonide põhjaliku kirjelduse, hindadega ja tingimustega saate reisikorraldaja esindaja käest kohapeal
 


Läbi meie on võimalik osta vahendustasuta ja juurdehindluseta kõiki reise, mida pakuvad meie koostöö parnerid !


Hotellide kataloog

Hotelli otsimiseks palun sisestage osa hotelli nimest. Nt selleks, et leida hotell The Maxim Resort piisab sisestamisest Maxim

© 2008-2024 Delfiin Reisibüroo OÜ