Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestus
Pakkumised kuude kaupa
oktoober 2022
november 2022
detsember 2022
jaanuar 2023
veebruar 2023
märts 2023
aprill 2023
mai 2023
juuni 2023
juuli 2023
august 2023
september 2023
oktoober 2023
november 2023
Pakkumised sihtkohtade kaupa
Austria, suusareisid (Riiast)
AÜE
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Hurghada (Riiast)
Egiptus, Sharm El Sheikh
Egiptus, Sharm El Sheikh (Riiast)
Hispaania, Malaga
Hispaania, Tenerife
Hispaania, Tenerife (Riiast)
Indoneesia, Bali saar
Itaalia, Sitsiilia
Itaalia, suusareisid
Kreeka, Korfu
Kreeka, Korfu (Riiast)
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Kreeta (Riiast)
Kreeka, Rhodos
Kuuba
Küpros (Riiast)
Maldiivid
Maroko
AegSihtkohtHind al.
Mauritius
Mehhiko
Portugal, Algarve
Portugal, Madeira
Sansibar
Seišellid
Sri Lanka
Tai, Bangkok
Tai, Phuket
Tuneesia
Türgi, Antalya
Türgi, Antalya (Riiast)

Pakkumised
MarokoMilliseid Maroko  reise on võimalik leida antud leheküljelt?

Antud leheküljelt leiate kõik Eesti juhtivate reisikorraldajate pakkumised Marokosse väljumisega Tallinnast. Kõiki andmeid ja hindu värskendatakse automaatselt kord päevas! Tänu sellele leiate siit alati parimad ja värskemad pakkumised!

- see on eriline nupp ning unikaalne teenus, mida ei ole ühelgi reisileheküljel. Antud nupuga on märgistatud enamus hotelle meie leheküljel. Vajutades nupule, näete hindu antud hotellile kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Teil ei ole enam vaja otsida hindu oma lemmikhotellile teistelt lehekülgedelt – vajutage nupule ning hindade täisnimekiri on kohe Teie ekraanil!

Miks osta reise Marokosse parem meilt ja mitte reisikorraldajalt?

Paljud arvavad ekslikult, et otse reisikorraldajalt osta on kindlam ning  pakutavad hinnad madalamad.

Tegelikult on see vale arvamus. Tegelikkuses koostavad reisipakettide hindu reisikorraldajad, mitte reisibürood. Vastavalt omavahelistele lepingutele, peame reise müüma nende poolt kehtestatud hindadega ning ilma juurdehindluse ja vahendustasudeta. Seega ei ole vahet, kas osta pakett reisikorraldajalt või meilt – hinnad jäävad samaks. Seda on lihtne kontrollida. Ostes reisipaketi, väljastame alati reisikorraldaja poolse lepingu, kus kirjas antud paketile nende poolt määratud hinnad. Tehtud töö eest saame meie reisikorraldajatelt komisjonitasu. Seega maksavad meie töö kinni nemad, mitte kliendid.

Reisikorraldajad kontrollivad rangelt meie poolt sõlmitavate lepingutingimuste täitmist, kaasa arvatud broneeritud reiside õigeaegset tasumist. See on ühtlasi lisagarantiiks meie klientidele.

Meie reisibüroo kaudu ostes on kliendil mitmeid eeliseid:

 • kui pöördute otse reisikorraldaja poole, saate infot vaid nende poolt korraldatavate reiside kohta. Meie poole pöördudes, saate täieliku ülevaate kogu Eesti turul olevatest pakkumistest.
 • Meie büroost ostes on teil hotelli valimiseks rohkem võimalusi, kuna omame infot kõikide reisikorraldajate hotellibaaside kohta. Meie reisikorraldajad tunnevad pakutavaid hotelle suurepäraselt, kuna käivad regulaarselt agendireisidel nendega tutvumas. Nad oskavad hotelle omavahel võrrelda, teades, millisel reisikorraldajal on konkreetses hinnaklassis parim hotellide valik.
 • Leiame reisikorraldajate hulgast teie poolt valitud hotellile või sihtkohale parima pakkumise.
 • Võrdleme eri reisikorraldajate maksetingimusi
 • Võrdleme tehtud broneeringute muutmis- ja tühistamistingimusi
 • Võrdleme, kellel reisikorraldajatest on mugavam lennuplaan
 • Võrdleme pardateenindust ja pagasiveo tingimusi
 • Tutvustame teile sihtkohas paiknevate reisikorraldajate teeninduseripärasid
 • Anname ülevaate kohapealsete partnerfirmade tegevusest
 • Anname ülevaate, kuidas vaatlevad reisikorraldajad klientide avaldusi
 • Anname informatsiooni reisikorraldaja usaldusväärsuse kohta, nende tagatisraha suuruse ja kehtivuse kohta

Juba kuusteist aastat oleme spetsialiseerunud reisipakettide müügile. Tegutseme eelkõige kliendi, mitte niivõrd reisikorraldaja huvides. Meie eesmärgiks on leida kliendile selline reisipakett, mis paneks ta ka edaspidi meie poole pöörduma. See on meil hästi õnnestunud – paljudest reisijatest on saanud meie püsikliendid!

Ostes reisi meie büroo kaudu, teete alati parima valiku! Olgu siinkohal öeldud, et  tingimused jäävad  samasuguseks nagu reisikorraldajalt otse ostes.
Millal toimuvad reisid Marokosse?

2022 - 2023 a. hooaeg:

Reisid Marokosse toimuvad ajavahemikus 11.11.2022 - 17.04.2023.
 
Lend: lend on ümberistumisega Riia lennujaamas.
Lennukompanii: Air Baltic
Pagas: Pagasimäärad on 30 kg (äraantav pagas) + 8 kg (käsipagas).Maroko - siit saavad imed alguse

Marokot kutsutakse väravaks Aafrikasse: ajaloolised medinad,värvikirevad turud,lõhnade ja maitsete pillerkaar!
Maroko on aasta-aastalt üha enam populaarsust kogunud nii kultuuri, loodus- kui ka rannapuhkuse sihtkohana. Avastamisrõõmu pakuvad berberi ja araabia kultuur,islamiarhitektuur, araabia vanalinnad ja turgude melu. Marokos ootab teid vürtside ja maitsete pillerkaar. Proovige kindlasti kohalikke maitsetest tulvil pajaroogi, kuldseid magusaid apelsine ning suussulavaid maiustusi. Turgude lõputuna näivad värvilised vürtsiletid koos sealt lenduvate lõhnadega ergutavad meeli ja kutsuvad koju kaasa tooma killukest Marokot.
Agadiri peetakse Maroko euroopalikuimaks linnaks, mis ehitati üles turismi jaoks sobiva infrastruktuuriga pärast 1960.a. linna maatasa teinud maavärinat. Siit leiate kõik vajaliku ookeaniäärse puhkuse veetmiseks: heatasemelised hotellid, kohvikute ja restoranidega täidetud rannapromenaadi, spaad, ööklubid, kasiinod, jahisadama ja golfiväljakud. Ja ärge unustage, et Agadiris on rohkem kui 300 päikselist päeva aastas! Eksootikat leiate Agadiri kalaturult, kus on välja pandud kõik, mida ookean söögiks pakub, ning kirevast El-Hadi souk'ist, kus kaubeldakse erinevate suveniiride, nahkesemete, riiete, jalanõude, vürtside ja söögikraamiga. Agadir on kui värav eksootilisse Aafrikasse, siit on lihtne minna tutvuma eheda Marokoga - Lõuna-ja Kesk-Maroko ajaloolised linnad Marrakech, Taroudant, Essaouira, Ourzazate, Atlase mäed, Sahara kõrb ja rohelised oaasid on kõik bussisõidu kaugusel. Neid saab imetlema minna nii ekskursioonidega kui ka omal käel rendiauto või liinibussiga. Ilus liivarand ja tasemel rannahotellid koos basseinidega pakuvad lõõgastavat rannapuhkust. Vaba aega aitab sisustada Agadiri linnupark, kus lisaks erinevatele papagoidele, flamingodele, paabulindudele jpt lindudele näeb mitmeid sõbralikke rohusööjaid nagu gasellid, laamad, hirved jt. Mõnus ringsõit Agadiri minirongiga pakub lusti nii suurtele kui väikestele.

Sihtkoha eelised:

- Agadir on hästi väljaarendatud euroopalik kuurort

-  7 km pikkune lai liivarand pakub häid rannapuhkuse võimalusi

-  Võimalus tutvuda eheda araabia ja berberi kultuuriga

-  Meeldejäävad looduselamused

-  Aktiivne ja mitmekesine ööelu


Vaatamisväärsused

AGADIRIS

Agadiri turg, souk El Had. Kui igatsete näha tõelist Marokot kogu eheduses, siis ei pea kaugele minema - käige läbi linna turult. Siit saab kaasa osta kohalikku käsitööd, ehteid, suveniire, maitsetaimi, vürtse, maiustusi, kuldseid apelsine ja palju muud. Muidugi valmistuge ka tingimiseks, sest esimene hind, mis teile kui turistile öeldakse, on kindlasti liiga kallis.

Kalaturg Agadiri sadamas on omaette vaatamisväärsus, sest siin on välja pandud kõikvõimalikud mereannid ja kalad, mida Atlandi ookean söögiks pakub. Sadamas on palju kalarestorane, kus neid hõrgutisi ka valmiskujul nautida saab.

Agadiri linnupargis näete lisaks erinevatele papagoidele, flamingodele, paabulindudele jpt lindudele mitmeid sõbralikke rohusööjaid nagu gasellid, laamad, hirved jt.

Sadama kohal kõrguva mäe otsast, ajaloolise 16.saj kasbahi asukohast, avaneb hunnitu panoraamvaade Agadirile ja Atlandi ookeanile. Kasbah ehitati 1540.a. ning hävis 1960.a. laastavas maavärinas, nagu praktiliselt kogu tolleaegne Agadirgi.


AGADIRI LÄHIÜMBRUSES

Agadirist põhja suunas jäävad ilusad liivarannad. Neist tuntuim on 15 km kaugusel asuv Taghazout, mis on üks Maroko parimate looduslike tingimustega surfikeskusi.

40km Agadirist lõunasse jääb Souss-Massa Rahvuspark, mis loodi 1991.a. ja mida peetakse Maroko parimaks linnuvaatlusalaks. Hea õnne korral saab siin näha kogu maailmas haruldast väljasuremisohus kaljuiibist (Geronticus eremita). Pargi mitmekesised loodusvormid - pikad liivarannad, tihedad arganimetsad, teravad kaljumassiivid ja lauged liivadüünid on loonud head elutingimused väga erinevatele looma- ja linnuliikidele.

60 km Agadirist kirdesse, Kõrg-Atlase jalamile, jääb maaliliste koskedega Imouzzer. Teekond sinna viib läbi palmidega ääristatud Paradiisioru, mis on populaarne pikniku- ja ujumispaik. Immouzeri kosed on veerohkeimas vormis kevadel, kuid pakuvad silmailu teistelgi aastaaegadel. Siin kandis on häid kõndimis- ja matkaradu, kus saab imetleda taamal kõrguvaid mägesid ja rohelisi orge.

85 km Agadirist ida suunas asub ajalooline berberi linn Taroudant, Saadi kuningliku dünastia omaaegne pealinn. Eheda Maroko atmosfääri ja tervikliku medina tõttu on seda tihti nimetatud ka väikeseks Marrakechiks. See punakaspruunidest, hästi säilinud müüridest ümbritsetud linn on tunnustatud soukide ja käsitöökeskus, kust leiab puidunikerdusi, metallehistööd, keraamikat, vaipu ja ehteid.


.... JA KAUGEMAL, ATLANDI OOKEANI ÄÄRES NING SAHARA KÕRBES

Ookeaniäärne Essaouira (173 km) on populaarne nii kohalike puhkajate kui ka Euroopast saabunud turistide seas. Tänu pidevalt puhuvatele tugevatele tuultele nimetatakse Essaouirat Maroko tuulepealinnaks ja linn on populaarne surfipaik. Linna südameks on väike medina, mis on kantud ka UNESCO maailmapärandi nimekirja. Essaouira souki'd on Marrakechiga võrreldes vaiksed. Kuulsad on nad eelkõige rikkalikus valikus puitehistöö toodete poolest. Portugali arhitektuurist mõjutatud linn lõpeb kalasadamaga, kus on palju kauni ookeanivaatega mereandide restorane.

Marrakech (273 km) on üks Maroko kuninglikest linnadest, milleta ei ole teie Maroko-külastus täiuslik. Linna tõmbekeskus on vanalinn, mis võlub erilise eheda õhustiku ja tervikliku araabia arhitektuuriga. Aboluutne hitt on kindlasti ajalooline Djemaa El Fna keskväljak, mille õhtuhämaruse saabudes täidavad loendamatud maotaltsutajad, akrobaadid, jutuvestjad, tantsijad, trummarid, vee- ja puuviljamüüjad ning söögipakkujad. Siinne pulbitsev lõhnade, värvide ja helide pillerkaar on kordumatu kultuurielamus. Marrakechis väärivad vaatamist ka imelised Menara aiad ning Saadi dünastia hauakambrid.

Ourzazate (365 km). See 1160 m kõrgusel platool asuv linn Kõrg-Atlase mägede jalamil on värav Sahara kõrbe ja oluline peatuspaik enne kõrberetkedele suundumist. Ta on tuntud ka kui Maroko filmitööstuskeskus, sest Ourzazate'i lähistel asuvad suured Atlase filmistuudiod. Siin väntavad filme maailma suurimad kompaniid ning atraktsioonina on need avatud ka külastajatele. Ourzazate'i ümbrust nimetatakse mõnikord 1000 kasbahi oruks - niivõrd palju on selles piirkonnas säilinud ajaloolisi tsidatelle.

Iidne kindluslinn Ait Benhaddou Marrakechi ja Sahara vahelisel ajaloolisel karavaniteel Ourzazate'i lähistel on Maroko üks kuulsamaid vaatamisväärsusi. Ühelt poolt see UNESCO maailmapärandi nimekirja kantud imposantne pruunikaspunane keskaegne tsitadell suurepärane araabia arhitektuuri näide, teiselt poolt aga üdini maaliline ja romantiline vaatepilt, millele lisavad lummust taustal kõrguvad mäed ja ümberringi laiuv kõrbemaastik. Ait Benhaddou'le on rahvusvahelist kuulsust toonud mitmed siin filmitud Hollywoodi kassahitid alates „Araabia Lawrence'ist" kuni „Gladiaatori" ja „Aleksandrini".

Erfoud'i linnake (635 km) ühes arvukatest Sahara kõrbeoaasides on tuntud datlite ja marmori poolest, aga siit pääseb hõlpsasti Sahara kõrbesse loodusretkedele. Linn, mis ehitati üles eelmise sajandi alguses prantslaste poolt, ei ole küll teab-mis iidne, aga sellegipoolest pilkupüüdev - punasest liivakivist hooned pakuvad kollase kõrbe taustal lummavat värvidemängu. Erfoudi lähedale jäävad maalilised Merzouga liivadüünid - just sellised, mida oleme harjunud seostama tõelise Saharaga.


Ekskursioonid

Ekskursioone saab osata ainult sihtkohas reisikorraldaja esindajate käest (infotunni ajal). Ekskursioone Eestist ette ei müüda. Täieliku nimekirja koos ekskursioonide põhjaliku kirjelduse, hindadega ja tingimustega saate reisikorraldaja esindaja käest kohapeal
 


Läbi meie on võimalik osta vahendustasuta ja juurdehindluseta kõiki reise, mida pakuvad meie koostöö parnerid !


Hotellide kataloog

Hotelli otsimiseks palun sisestage osa hotelli nimest. Nt selleks, et leida hotell The Maxim Resort piisab sisestamisest Maxim

© 2008-2022 Delfiin Reisibüroo OÜ