Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestus
Pakkumised kuude kaupa
juuni 2024
juuli 2024
august 2024
september 2024
oktoober 2024
november 2024
detsember 2024
jaanuar 2025
veebruar 2025
märts 2025
aprill 2025
mai 2025
Pakkumised sihtkohtade kaupa
Albaania
Austria, suusareisid (Riiast)
AÜE
Bulgaaria
Bulgaaria (Riiast)
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Sharm El Sheikh
Gruusia (Riiast)
Hispaania, Costa del Sol
Hispaania, Costa del Sol (Riiast)
Hispaania, Gran Canaria
Hispaania, Mallorca
Hispaania, Mallorca (Riiast)
Hispaania, Tenerife
Hispaania, Tenerife (Riiast)
Horvaatia, Dubrovnik
Indoneesia, Bali saar
Itaalia, Lamezia
Itaalia, Rimini (Riiast)
Itaalia, Sardinia (Riiast)
Itaalia, Sitsiilia
Kreeka, Euboia saar
Kreeka, Korfu
Kreeka, Korfu (Riiast)
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Kreeta (Riiast)
Kreeka, Peloponnesos (Riiast)
Kreeka, Rhodos
Kreeka, Rhodos (Riiast)
Kuuba
Küpros
Küpros (Riiast)
Maldiivid
Mauritius
Mehhiko
Montenegro
Portugal, Algarve
Portugal, Madeira
Sansibar
Seišellid
AegSihtkohtHind al.
Sri Lanka
Tai, Bangkok
Tai, Phuket
Tuneesia
Türgi, Antalya
Türgi, Antalya (Riiast)
Türgi, Bodrum
Vietnam

Pakkumised
SeišellidMilliseid Seišellide reise on võimalik leida antud leheküljelt?

Antud leheküljelt leiate kõikide Eesti juhtivate reisikorraldajate pakkumised Seišellidele väljumisega Tallinnast. Kõiki andmeid ja hindu värskendatakse automaatselt kord päevas! Tänu sellele leiate siit alati parimad ja värskemad pakkumised!

- see on eriline nupp ning unikaalne teenus, mida ei ole ühelgi reisileheküljel. Antud nupuga on märgistatud enamus hotelle meie leheküljel. Vajutades nupule, näete hindu antud hotellile kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Teil ei ole enam vaja otsida hindu oma lemmikhotellile teistelt lehekülgedelt – vajutage nupule ning hindade täisnimekiri on kohe Teie ekraanil!

Miks osta reise Seišellidele parem meilt ja mitte reisikorraldajalt?

Paljud arvavad ekslikult, et otse reisikorraldajalt osta on kindlam ning  pakutavad hinnad madalamad.

Tegelikult on see vale arvamus. Tegelikkuses koostavad reisipakettide hindu reisikorraldajad, mitte reisibürood. Vastavalt omavahelistele lepingutele, peame reise müüma nende poolt kehtestatud hindadega ning ilma juurdehindluse ja vahendustasudeta. Seega ei ole vahet, kas osta pakett reisikorraldajalt või meilt – hinnad jäävad samaks.
Seda on lihtne kontrollida. Ostes reisipaketi, väljastame alati reisikorraldaja poolse lepingu, kus kirjas antud paketile nende poolt määratud hinnad. Tehtud töö eest saame meie reisikorraldajatelt komisjonitasu. Seega maksavad meie töö kinni nemad, mitte kliendid.

Reisikorraldajad kontrollivad rangelt meie poolt sõlmitavate lepingutingimuste täitmist, kaasa arvatud broneeritud reiside õigeaegset tasumist. See on ühtlasi lisagarantiiks meie klientidele.

Meie reisibüroo kaudu ostes on kliendil mitmeid eeliseid:

 • kui pöördute otse reisikorraldaja poole, saate infot vaid nende poolt korraldatavate reiside kohta. Meie poole pöördudes, saate täieliku ülevaate kogu Eesti turul olevatest pakkumistest.
 • Meie büroost ostes on teil hotelli valimiseks rohkem võimalusi, kuna omame infot kõikide reisikorraldajate hotellibaaside kohta. Meie reisikorraldajad tunnevad pakutavaid hotelle suurepäraselt, kuna käivad regulaarselt agendireisidel nendega tutvumas. Nad oskavad hotelle omavahel võrrelda, teades, millisel reisikorraldajal on konkreetses hinnaklassis parim hotellide valik.
 • Leiame reisikorraldajate hulgast teie poolt valitud hotellile või sihtkohale parima pakkumise.
 • Võrdleme eri reisikorraldajate maksetingimusi
 • Võrdleme tehtud broneeringute muutmis- ja tühistamistingimusi
 • Võrdleme, kellel reisikorraldajatest on mugavam lennuplaan
 • Võrdleme pardateenindust ja pagasiveo tingimusi
 • Tutvustame teile sihtkohas paiknevate reisikorraldajate teeninduseripärasid
 • Anname ülevaate kohapealsete partnerfirmade tegevusest
 • Anname ülevaate, kuidas vaatlevad reisikorraldajad klientide avaldusi
 • Anname informatsiooni reisikorraldaja usaldusväärsuse kohta, nende tagatisraha suuruse ja kehtivuse kohta

Juba kuusteist aastat oleme spetsialiseerunud reisipakettide müügile. Tegutseme eelkõige kliendi, mitte niivõrd reisikorraldaja huvides.
Meie eesmärgiks on leida kliendile selline reisipakett, mis paneks ta ka edaspidi meie poole pöörduma.
See on meil hästi õnnestunud – paljudest reisijatest on saanud meie püsikliendid!

Ostes reisi meie büroo kaudu, teete alati parima valiku!

Olgu siinkohal öeldud, et tingimused jäävad samasuguseks nagu reisikorraldajalt otse ostes.
Millal toimuvad reisid Seišellidele?

2024 - 2025 a. hooaeg:

Reisid Seišellidele toimuvad ajavahemikus 10.11.2024 - 16.03.2025.
 
Lend: lend on ümberistumisega Istanbulis.
Lennukompanii: Turkish Airlines
Ligikaudne lennu kestus kokku:
TLL-IST-SEZ 14 h. 05 min.
SEZ-IST-TLL  20 h. 50 min.

Oluline info:
- Kui ümberistumise aeg Istanbulis on rohkem kui 5 tundi, pakutakse üks kord tasuta süüa
- Kui ümberistumise aeg Istanbbulis on rohkem kui 6 tundi, pakutakse tasuta Istanbuli ekskursiooni (kindlatel kellaaegadel)
- Kui ümberistumise aeg Istanbulis on rohkem kui 12 tundi, pakutakse Istanbulis tasuta majutust.
Pagas: Pagasimäärad on 2 * 23 kg (äraantav pagas) + 8 kg (käsipagas).
 

 

Mahe saar

Mahe saar on kõige suurem Seišellide saarestiku arhipelaagis, kus elab kogu riigi absoluutne kogus elanikke (peaaegu 90%). Mahe saarel asub samuti ka riigi pealinn ja põhilennujaam Victoria. Kuigi see saar on arhipelaagis kõige tihedamini asustatud, siis pindalalt ei ole ta suur, kõigest 26 km pikkuselt ja 17 km laiuselt. Saare pinnamood on üsna huvitav ja künklik.

Seišelli mäe Rahvuspargis (Morne Seychellois National Park) asub ka riigi kõige kõrgem tipp, mida nimetatakse ka Seišelli mäeks (905 m). Mahe troopilistes metsades kasvavad väga haruldased taimeliigid, mida leidub ainult selles maailma nurgakeses, näiteks meduuspuu (jellyfish tree), sarracenia (pitcher plant), palju haruldasi orhideeliike. Nende nägemiseks saate minna matkale ühele saare matkarajale. Erilise ilu poolest erinev Mahe meelitab igal aastal massiliselt turiste, sest selle infrastruktuur on suurepäraselt arenenud, hulgaliselt heade hotellide ja kvaliteetsete teenustega turistide jaoks. Saarel on imeliselt ilusad pikad valge liivaga metsikud rannad, looduses puhkamise kohti ning ka linnatänavatel on mida vaadata. Tasub külastada kohalikke galeriisid, muuseume, botaanikaaeda, karismaatilisi poode ja pisikesi kohvikuid. Uute maitsete otsingul soovitatakse piiluda tehastesse, kus valmistatakse rummi või teed. Mahe’l on väga mugav ühendus ka teiste Seišellide saartega, millele tasub kindlasti kulutada päev kuni kaks.


Kuurordid
 

Anse Boileau

Lennujaamast kõigest 12 km ja olete juba väga rahulikus kuurordis Anse-Boileau. Pikale veninud rand kuldse liivaga ulatub aeglaselt vette, mispärast ei leia te paremat kohta, et imetleda koos perega India ookeani taevasiniseid laineid. Rand on ka kalameeste töökohaks ning seetõttu on siin väga palju ilusaid paadikesi. Kuurort on ideaalne koht loojangute jälgimiseks, seepärast Anse-Boileau’sse tuleb palju inimesi, kes armastavad teha fotosid. Sellelt kuurordilt võib läbi naaberküngaste minna matkama ilusale matkarajale.
Anse Royale

Turistide lemmik kärarikas Anse Royale võib pakkuda väga palju: suurepärastest vaadetest kuni mitmekülgsete veelõbustusteni. Läbipaistev ja kristallpuhas madal vesi sobib ideaalselt nii lastega puhkuseks kui ka vees aktiivse puhkuse harrastajatele. See on ideaalne koht, et proovida veepealset sukeldumist ja surfamist. Lähedal asub väga palju restorane ja mitmekülgseid pisikesi külalistemaju. Kuigi rand meelitab väga palju turiste, on see nii suur, et igaüks leiab endale privaatse koha. Kuurordil, mis asub lennujaamast kõigest 12 km kaugusel, tasub külastada samuti ilusat otse ookeanile suunatud kirikut.
Baie Lazare

Pimestavalt valge liiv, ilusad graniidist kaljud ja taevasinine vesi on vaade Baie Lazare lahest, mis on poolkuu kujuga. Luksuslikud hotellid selle loodusime kõrval pakuvad eksklusiivset puhkust. Baie Lazare’i pürgivad veepealse sukeldumis-surfamise harrastajad. See koht meelitab ka paljusid fotograafe, kes soovivad pildistada loomulikke valge liivaga randasid. See veidi rahulikum kuurort on tuntud veel ka selle poolest, et kohalikud elanikud leidsid siin piraatide peidetud aarde. Baie Lazare asub lennujaamast kõigest 18 km kaugusel.
Beau Vallon

Kõigest 14 km kaugusel lennujaamast asuv Beau Vallon on kõige populaarsem kuurort Mahe saarel, millel paikneb Seišelli saarte üks kõige pikem rand. Siin on suurepärases koosluses imestusväärne maastikuvaade ja lõbustuste hulgaline valik ideaalselt arenenud infrastruktuuriga. Kuldne liiv ja madal vesi meeldivad igale reisijale. Eemal ookeanis mulisevad lained, mis üllatavad oma ideaalsusega ning meelitavad siia kuurordile ka paljusid surfajaid ja veelohe harrastajaid. See on ideaalne koht aktiivseks ajaveetmiseks, erinevate veeprogrammide ja unustamatu ööelu armastajatele.


Bel Ombre

Asudes populaarse Beau Vallon’i kõrval on see kuurort suurepärane valik neile, kes tahab olla aktiivne, kuid samas veeta aega rahulikus ja unikaalses kohas. Bel Ombre kaldad on kaetud järskude kaljudega, millelt avaneb suursugune vaade. See on ideaalne koht neile, kellele meeldib jalutada looduses. Mugav on see, et imestamapanev rand Beau Vallon asub täpselt kõrval, seepärast püüate kaks jänest korraga — naudite rahu ja saare kõige ilusamat randa koos hulgaliste lõbustustega. Bel Ombre asub lennujamast kõigest 16 km kaugusel.


 

Grand’Anse

Veel üks imeline alternatiiv eraklikuks ja rahulikuks puhkuseks on Grand’Anse, mis asub lennujaamast kõigest 17 km kaugusel. Randa kaunistavad imelised kaljud, mis annavad sellele kohale erilise karisma. Vesi lahes on suhteliselt sügav ning seetõttu sobib see koht kõige paremini surfingu ja looduses metsiku lõbutsemise harrastajatele. Kuurordil on mitu suurepärast hotelli ja restorani, mis pakuvad ülimaitsvaid roogasid. See on suurepärane valik eriliseks puhkuseks, et pildistada ja nautida aega eemaldunud kohas.


Pointe Au Sel

See kuurort asub lennujaamast lõuna suunas kõigest 9 km kaugusel ning on koht, mida hindavad rahu ja elavuse koosluse harrastajad. Ilusaim kuldne rand ja pimestavalt läbipaistev vesi köidavad eriti, sest ümber ei ole puhkajate inimmasse. Kohalikud kutsuvad seda eraldunud kohta veel ka ideaalseks rannaekskursioonide korraldamise kohaks. Veepealne sukeldumine jätab siin unustamatud muljed ning pronks päevitus tuletab veel pikemat aega meelde seda imelist paradiisinurgakest. Pärast puhkust looduses olete oodatud hulgalistesse lähedal asuvatesse poekestesse, suurepärastesse hotellidesse ja restoranidesse.


 

Port Glaud

Väiksem ja eemal asuv rand Port Glaud sobib eriti hästi rahuliku ja erakliku puhkuse harrastajatele. Vahest saate siin olla isegi täielikus üksinduses. Sellegi poolest kuurort, mis asub lennujaamast kõigest 22 km kaugusel, võib pakkuda hulgaliselt suurepäraseid teenuseid. Siin on piisavalt restorane, hotelle ja poekesi. Seda kuurorti kutsutakse üheks kõige maalilisemaks, sest siit võib näha ookeanis olevat saarekest. Mõõna ajal võib temani isegi jalgsi jõuda.


 

Takamaka

Kuldse liivaga rand Takamaka meelitab turiste ideaalse mere, palmide ja Takamaka puude kombinatsiooniga. Kuurordist, mis asub lennujaamast 18 km kaugusel, räägitakse tihti, et oma erilise iluga võib see ka kõneoskuse ära võtta. See on suhteliselt rahulik ja eemal asuv kuurort. Takamaka rand on suurepärane koht veepealse sukeldumise ja rahuliku puhkuse jaoks. Rannast veidi eemal asub mitu suurepärast hotelli. Minnes rannale jalutama ärge imestage, kui kohtate hiidkilpkonnasid, sest see on nende eriti lemmik koht.


Vaatamisväärsused

 

Vallée de Mai rahvuspark

Üks maailma väiksemaid orge, mis on kantud UNESCO maailmapärandi nimistusse, mis säilitab oma põlised troopilised metsad oma ainulaadse taimestiku ja loomastikuga. Siin saab näha rändrahne, madusid, roomajaid, erinevaid linnuliike ja imetajaid ning ka erinevaid palmipuid. See org on ainus koht, mis sobib palmipuudele, et toota merekookost, mida tuntakse ka kui Coco de Mer nime all. Need on hiiglaslikud kookospähklid, mis kaaluvad üle 20 kilogrammi ning peegeldavad täpselt meeste ja naiste anatoomiat.
Praslin saar

Praslin on Seišellide suuruselt teine saar, mis on 3-tunnise paadisõidu kaugusel Mahest. Praslin on väike, kuid väga mitmekesise taime- ja loomariigiga. Saar kuulub UNESCO maailmapärandi nimistusse, sest see on ainus koht, kus kasvab looduses topelt kookospähkel. See on üks vähestest inimeste poolt puutumatutest saartest. Kui kindral Gordon tuli saarele rohkem kui sada aastat tagasi, arvas ta, et leidis tõelise Eedeni aia. Saarel nägi ta kahekordset kookospähklit, mis meenutas täpselt naise olemust.
Mahe saar

Mahe on suurim Seišellide saar. Sellel saarel elab umbes 90% Seišellide elanikest. Mahe on kõrgelt arenenud turismi infrastruktuuriga - huvitavad ekskursioonid, eraldatud koht, valged liivarannad. Selget ja rahulikku vett täiendavad võluvad korallriffid. Vaatamisväärsuste hulka kuuluvad turg, botaanikaaiad, rahvusliku ajaloo muuseum, arhitektuur, vanad istandused ja džungel.


 

Anse Intendance

Seda paika peetakse Mahe saare üheks kaunimaks rannaks. See salapärane ja võluv rand asub saare lõunakaldal ja on väga populaarne surfajate seas. Soovitav on külastada randa just surfihuvilistel.


 

Ekskursioonid

Ekskursioone saab osata ainult sihtkohas reisikorraldaja esindajate käest (infotunni ajal). Ekskursioone Eestist ette ei müüda. Täieliku nimekirja koos ekskursioonide põhjaliku kirjelduse, hindadega ja tingimustega saate reisikorraldaja esindaja käest kohapeal
 


Läbi meie on võimalik osta vahendustasuta ja juurdehindluseta kõiki reise, mida pakuvad meie koostöö parnerid !


Hotellide kataloog

Hotelli otsimiseks palun sisestage osa hotelli nimest. Nt selleks, et leida hotell The Maxim Resort piisab sisestamisest Maxim

© 2008-2024 Delfiin Reisibüroo OÜ