Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestvus
Pakkumised kuude kaupa
juuli 2020
august 2020
september 2020
oktoober 2020
november 2020
detsember 2020
jaanuar 2021
veebruar 2021
märts 2021
aprill 2021
mai 2021
juuni 2021
juuli 2021
august 2021
september 2021
oktoober 2021
Pakkumised sihtkohtade kaupa
AÜE
Bulgaaria
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Sharm El Sheikh
Gruusia
Hispaania, Tenerife
Indoneesia, Bali saar
Kreeka, Kefallonia
Kreeka, Korfu
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Peloponnesos
Kreeka, Rhodos
Kuuba
Küpros
Mauritius
Mehhiko
Montenegro
Portugal, Algarve
Sansibar
Seišellid
Tai, Bangkok
Tai, Phuket
Tuneesia
AegSihtkohtÖöd Hind al.
Türgi, Antalya
Vietnam

Pakkumised
TuneesiaMilliseid Tuneesia  reise on võimalik leida antud leheküljelt?

Antud leheküljelt leiate kõik Eesti juhtivate reisikorraldajate pakkumised Tuneesiasse  väljumisega Tallinnast. Kõiki andmeid ja hindu värskendatakse automaatselt kord päevas! Tänu sellele leiate siit alati parimad ja värskemad pakkumised!

- see on eriline nupp ning unikaalne teenus, mida ei ole ühelgi reisileheküljel. Antud nupuga on märgistatud enamus hotelle meie leheküljel. Vajutades nupule, näete hindu antud hotellile kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Teil ei ole enam vaja otsida hindu oma lemmikhotellile teistelt lehekülgedelt – vajutage nupule ning hindade täisnimekiri on kohe Teie ekraanil!

Miks osta reise Tuneesiasse parem meilt ja mitte reisikorraldajalt?

Paljud arvavad ekslikult, et otse reisikorraldajalt osta on kindlam ning  pakutavad hinnad madalamad.

Tegelikult on see vale arvamus. Tegelikkuses koostavad reisipakettide hindu reisikorraldajad, mitte reisibürood. Vastavalt omavahelistele lepingutele, peame reise müüma nende poolt kehtestatud hindadega ning ilma juurdehindluse ja vahendustasudeta. Seega ei ole vahet, kas osta pakett reisikorraldajalt või meilt – hinnad jäävad samaks. Seda on lihtne kontrollida. Ostes reisipaketi, väljastame alati reisikorraldaja poolse lepingu, kus kirjas antud paketile nende poolt määratud hinnad. Tehtud töö eest saame meie reisikorraldajatelt komisjonitasu. Seega maksavad meie töö kinni nemad, mitte kliendid.

Nüüd kindlustundest. Ostes paketi otse reisikorraldajalt, on klient kindlustatud nendepoolse tagatisega. Meie büroo kaudu ostes, lisandub sellele veel meiepoolne tagatis, mis tähendab, et olete topelt-kaitstud!

Reisikorraldajad kontrollivad rangelt meie poolt sõlmitavate lepingutingimuste täitmist, kaasa arvatud broneeritud reiside õigeaegset tasumist. See on ühtlasi lisagarantiiks meie klientidele.

Meie reisibüroo kaudu ostes on kliendil mitmeid eeliseid:

 • kui pöördute otse reisikorraldaja poole, saate infot vaid nende poolt korraldatavate reiside kohta. Meie poole pöördudes, saate täieliku ülevaate kogu Eesti turul olevatest pakkumistest.
 • Meie büroost ostes on teil hotelli valimiseks rohkem võimalusi, kuna omame infot kõikide reisikorraldajate hotellibaaside kohta. Meie reisikorraldajad tunnevad pakutavaid hotelle suurepäraselt, kuna käivad regulaarselt agendireisidel nendega tutvumas. Nad oskavad hotelle omavahel võrrelda, teades, millisel reisikorraldajal on konkreetses hinnaklassis parim hotellide valik.
 • Leiame reisikorraldajate hulgast teie poolt valitud hotellile või sihtkohale parima pakkumise.
 • Võrdleme eri reisikorraldajate maksetingimusi
 • Võrdleme tehtud broneeringute muutmis- ja tühistamistingimusi
 • Võrdleme, kellel reisikorraldajatest on mugavam lennuplaan
 • Võrdleme pardateenindust ja pagasiveo tingimusi
 • Tutvustame teile sihtkohas paiknevate reisikorraldajate teeninduseripärasid
 • Anname ülevaate kohapealsete partnerfirmade tegevusest
 • Anname ülevaate, kuidas vaatlevad reisikorraldajad klientide avaldusi
 • Anname informatsiooni reisikorraldaja usaldusväärsuse kohta, nende tagatisraha suuruse ja kehtivuse kohta

Juba kaksteist aastat spetsialiseerume reisipakettide müügile. Tegutseme eelkõige kliendi, mitte niivõrd reisikorraldaja huvides. Meie eesmärgiks on leida kliendile selline reisipakett, mis paneks ta ka edaspidi meie poole pöörduma. See on meil hästi õnnestunud – paljudest reisijatest on saanud meie püsikliendid!

Ostes reisi meie büroo kaudu, teete alati parima valiku! Olgu siinkohal öeldud, et  tingimused jäävad  samasuguseks nagu reisikorraldajalt otse ostes.

Millal toimuvad reisid Tuneesiasse?

Reisid Tuneesiasse toimuvad  ajavahemikul 17.04.2020 kuni 12.06.2020 ja 04.10.2020 kuni 25.10.2020
Saadaval on pakettreisid kestusega 7 ja 14 ööd.

Otselend Tuneesiasse kestab umbes 4 tundi ja 30 minutit. Lennuvedajaks on SmartLynx. Pagasimäär on 15kg äraantavat pagasit +käsipagas 5kg reisija kohta.

Viisa
Eesti kodanikud, kes sõidavad Tuneesiasse organiseeritud turismigrupi reisiga (charterlennud koos majutusega), on vabastatud viisanõudest. Piisab turismibüroo voucher’ist (väljaostetud edasi-tagasi lennupiletid, hotell) ning passist. Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud peale Tuneesiast lahkumist.

Vene kodakondsusega reisijad (püsielamisloaga Eestis) saavad Tuneesia viisa templi saabumisel piirilt. Viisa vene kodanikele on tasuta. Tasuta viisa eeldab, et kliendil on ostetud pakettreis (charterlennud koos majutusega) ning sihtkohas viibimise periood ei ületa 1 kuud. Reisi dokumendiks on pass ja ID kaart, mis peavad kehtima vähemalt 6 kuud peale Tuneesiast lahkumist.

Halli välismaalase passi omanikud  (püsielamisloaga Eestis), -

Nüüdest on kodakondsuseta reisijatel pakettreis Tuneesiasse viisavaba kuni 90 päeva.

Riiki sisenemise tingimusteks on:

 • Pass, mis kehtib minimaalselt 6 kuud peale tagasitulekut
 • Kohustuslik kaasa võtta ID kaart (kehtiv vähemalt 3 kuud peale reisi lõppemist)
 • Reisida saab viisavabalt vaid meie pakettreisiga

NB!  Alates 01.11.2018 tuleb tasuda hotelli saabumisel kuurordimaks ~ 3 dinaari ühe inimese eest/öö eest (k.a lapsed alates 2 eluaastast).

Mis on Tuneesia?

Тuneesia on maa, kus tunnetate araabia ja prantsuse kultuuri eripärasid. Vahel võib teile tunduda, et viibite Euroopas, teinekord aga panevad teid imestama araabia kultuuri nüansid. Näiteks kui leiate uhke hotelli aia tagant prügihunniku või puutute kokku tuneeslastele omase reegliteta liiklusega. Vaatamata mõnedele eurooplase jaoks ebatavalistele asjadele võlub ja lummab siine aeglane elutempo ja võime elu nautida. Tuneesiast saab kaasa tuua ja igapäeva elus kasutusse võtta ütluse: «kiiremini kui kiiresti ei saa midagi teha». Päevasel ajal Tuneesiasse maandudes võib jääda mulje, nagu oleks see maa pisikestesse oliivipuusaludesse mattunud hiiglaslik aed, kus kaugele silmapiiri taha ulatuvate viinamarjapõõsaste vahel vaid mõned üksikud teerajad looklevad. Selline vaatepilt paneb esmalt jahmuma, kuna kõrbesse tulles ei oska nõnda lopsakat rohelust oodata. Tuneesia ei ole aga üksnes lokkav aed – see on ka paitava päikese, merelt puhuvate õrnade tuuleiilide, valge rannaliiva, eksootiliste maasturisõitude, Sahara kaamelimatkade, vanade saladuslike linnade ja eksootilise araabia turu maa. Seegi loetelu Tuneesias eesootavatest mõnudest ei ole veel lõplik.

Puhkus Põhja-Aafrikas annab teile võimaluse kogeda tõelist aafrikalikku eksootikat ja araabialikku külalislahkust. Tuneesias reisides võite matkata steppides ja mägedes ning vaadata eriskummaliste värvidega soolajärvi ja loomulikult maailma suurimat kõrbe Saharat. Lisaks torkavad siin silma just Põhja-Aafrikale omased kontrastid: aasta luksusauto kõrvu vankri ette rakendatud eesliga, karjapoiste telkide vahel kõrguvad arvutitootjate neoonreklaamid ja satelliittelevisiooni antennid.

Tuneesia on Prantsusmaa järel tervisekeskuste hulga poolest maailmas teisel kohal. Kõik tervisekeskused vastavad rahvusvahelistele standarditele ning raviteenuste kvaliteet ei jää millegi poolest alla Prantsusmaa omadele. Kõik Tuneesia mereteraapia keskused asuvad mererannas, seepärast võib peale mitmesuguseid raviprotseduure ülejäänud päeva mugavalt sealsamas rannas lesides ja päikest võttes veeta. Mereteraapia ehk Thalasso tähendab vana-kreeka keeles ravimist mereveega. Tänapäevane mereteraapia kujutab endast raviprotseduure mereveega, mudavanne, ravimassaaže. Sellise teraapia eesmärk on turgutada inimese füüsilist jaksu ja elurõõmu, samuti võidelda organismi vananemise ja mõningate haiguste vastu (mitmesugused luu- ja liigestehaigused, artroos, reumatism, lihasevalud jmt).

Puhkus Tuneesias pakub mugavaid hotelle, häid tingimusi lastega puhkamiseks, kvaliteetseid golfiväljakuid, veelõbustusi rannas, spaakeskusi, tuhandete aastate vanust kultuuri ning kirjut elu. Kõikides Tuneesia kuurortides on kaunid heleda peene liivaga mererannad, mis meenutavad veidi Läänemere rannikut.

Rahvusköök

Tuneesia köögile on suurt mõju avaldanud Prantsusmaa, Itaalia ja Hispaania toiduvalmistamise traditsioonid, seetõttu on riigi rahvusköök sarnane peene maitse poolest kuulsale prantsuse köögile.

Hariša – punasest piprast, oliiviõlist, petersellist, küüslaugust ja köömnetest valmistatav vürtsikas kaste

Кuskuss – traditsiooniline araabia roog, mida valmistatakse nisutangust.

Brik – õlis küpsetatud pirukad muna, tuunikala või juurviljadega.

Tažin - omlett liha, juustu ja pipraga.

Traditsiooniline jook – roheline tee piparmündi, seedriseemnete ja mandlitega

Majutusasutuste eripärad

Hotellide klassifikatsioon on siin Euroopa omast veidi erinev – hotellid on Euroopaga võrreldes pisut madalamast kategooriast. Tuneesia hotelle pole mõtet võrrelda Euroopa, Türgi või Egiptusega. Tihti on need vanemad, vaid osaliselt renoveeritud ehitised. Viimastel aastatel on riigis üha rohkem hakatud investeerima uute hotellide ehitamisse ja vanade remonti. Suurem osa Tuneesia hotellidest paikneb laia liivaranna lähedal. Siin on eriti populaarsed tervisekeskused ja merevee spaad, mis on asuvad kas otse hotellides või nende lähedal. Hotellide territooriumid on rikkalikult haljastatud. On ka hotellikomplekse, kus 2-3 majutusasutust jagavad ühist avarat territooriumi ja erinevaid teenuseid ja meelelahutusvõimalusi. Tuneesia hotellides on harilikult kesksüsteemist juhitav kliimaseade, mis töötab perioodiliselt vastavalt hotelli administratsiooni poolt määratud kellaaegadele. Tavaliselt töötavad kliimaseadmed juunist septembrini.

Tasub meeles pidada

Tööaeg. Riigikauplused avatakse 9.00–10.00 ning suletakse 18.30–19.00, erapoed on avatud kuni 22.00–23.00. Mõned kauplused on ka lõunaajal suletud. Palaval aastaajal ja ramadaani ajal töötavad pangakontorid 8-12, jahedamal ajal 9-17.

Jootraha. Hotelliteenindajatele jäetakse jootrahaks 1–2 dinaari. Ettekandjatele restoranides jäetakse kombe kohaselt 5–10%% arve summast (olenevalt teeninduse kvaliteedist).

Transport.Kollased taksod sõidavad linna piires. Ehkki kõik taksod on varustatud taksomeetriga, on kasulik taksojuhiga enne sõitu hinnas kokku leppida. Marsruuttaksod – külgedel musta triibuga valged mikrobussid (luaaž) sõidavad linnas ja linnade vahel kindlaksmääratud marsruudil. See on mugav liiklusvahend. Reis kuurorti piires maksab umbes 1 dinaar. Ärge jätke kasutamata võimalust sõita kohalike tuk-tukidega – see on odav kuurortitransport. Linnadevaheliste bussidega saate sõita riigi igasse nurka. Piletid saab osta bussijuhi käest.

VAATAMISVÄÄRSUSED

El Djem´i amfiteater

240. aastal eKr roomlaste poolt ehitatud amfiteater mahutas enam kui 30 000 pealtvaatajat. Kuna gladiaatorite võitlused kestsid mitu päeva, tegutses amfiteatri ümber suur turg. Tänapäeval toimuvad amfiteatris rahvusvahelised sümfooniamuusika festivalid. Räägitakse, et kivi, millest amfiteater on ehitatud, kaitseb skorpionihammustuse vastu. Inimestel on kombeks siit kas või väike kivitükikenegi kaasa võtta, et sellega oma kodu skorpionide eest kaitsta.

Dougga

Dougga on üks paremini säilinud antiikseid linnu. Linna rajasid berberid. Siinse Kapitooliumi varemetest suisa õhkub iidsust. Douggas tasub külastada suurt, koguni 3500 inimest mahutanud vanaaegset rooma teatrit, kus teil on võimalus tunda end kui pealtvaataja ja ette kujutada, kuidas tollal näitemängud ja ratsavõistlused toimusid. Linnas on säilinud rohkelt iidseid tänavaid, mosaiikide fragmente, vanaaegseid rooma saunu, foiniiklaste mausoleum, pühakoda Jupiteri kummardamiseks ning Rooma keisri Aleksander Severuse auks 205. aastal püstitatud triumfikaar. Dougga on tõeline imede linn – siin on aastasadade voolus säilinud enneolematult palju arhitektuurilisi ja ajaloolisi mälestisi.

Tuneesia pealinn Tunis

Samanimelise järve ääres asuv Tunis sai riigi pealinnaks 1956. aastal. Tunis on väga modernne linn, täis sagimist ja keevat elu. Selles linnas on tänapäev põimunud ajaloo ja vanade kommetega ning araabiamaade koloriit euroopalike tavadega. Tunist nimetatakse sageli tänapäeva Pariisiks – siin on nii moodsad autoteed, metroo kui ka uhked hotellid, restoranid ja muuseumid. Tunise ülikool on vaid pisut noorem Oxfordi omast. Tunise kitsaste tänavatega vanalinna – medinat – ümbritsevad kõrged müürid. Tunise vanalinnas meelitavad teid ligi astuma vanad mošeed, turu lõhnad ja värvikirevus ning pisikesed poekesed. Linna esimesed hooned kerkisid XIII–XV sajandil. Medina iidsetest ehitistest seisavad veel püsti kaks kiviväravat XIII sajandist ja osa türklaste tsitadelli kindlustustest. Medina ülalinnas asub Valitsuse plats, mida ümbritsevad valitsushooned. Vanalinna kõige eksootilisemaks kvartaliks peetakse Suk el Attarini, kus veel XIII sajandil tegutses parfümeeriaturg. Tunise medinas asub pealinna suurim ja vanim (VIII sajandist pärinev) mošee – Suur ehk Oliivipuumošee (Jami ez-Zituna). Ehitis torkab oma kauni kupliga kaugelt silma. Legendi järgi kasvanud mošee kohal maagiline oliivipuu. Pealinnas asuvas Bardo muuseumis on maailma üks rikkamaid mosaiigikogusid.

Каrtaago

Vastavalt Vana-Rooma legendile rajasid esimese Kartaago linna 814. aastal eKr foiniikia kolonistid, keda juhtis kuninganna Dido (mõnes allikas nimetatud ka Elissa). Linn kasvas kiiresti ja kujunes üheks olulisemaks keskuseks Vahemere regioonis. 146. aastal eKr vallutasid roomlased Kartaago, põletasid linna maatasa ja puistasid soolaga üle, et selles kohas enam kunagi midagi ei kasvaks. Sada aastat hiljem ehitasid nad aga ise siia linna. Peaaegu kõik, mis linnas tänini säilinud, on mitte kartaagolaste, vaid roomlaste püstitatud. Kartaago ajast on säilinud üksnes jäljed sadamast, tänavatest ja mõningatest hoonetest. Igal aastal külastavad neid piirkondi tuhanded turistid ja arheoloogid. Tohutu suurel territooriumil on tänase päevani säilinud hulgaliselt nii puunlaste kui ka roomlaste linnade varemeid, amfiteatreid, akvedukte, vanaaegseid saunu, hiigelsuuri pühakodasid, hispaanlaste ja türklaste kindluseid, keskaja turuplatse ja palju muud.

Kairouan (Al-Qayrawan)

Sõna Kairouan arvatakse pärinevat araabia sõna Oayrawan ('karavan') halvast hääldusest. Kuna siin leidus vett, oli see koht lõunast põhja poole liikuvate karavanide peatuspaigaks. Mõned inimesed püüavad nime Kairo linnaga seostada.

Linna rajasid 670. aastal araablased. See oli esimene islamilinn Tuneesias. Kairouan asus tähtsate kaubateede ääres. Linna loomise kohta on huvitav legend: araabia väejuht leidnud allikast (see on praegugi Kairouanis olemas) kuldse kannu, mis oli mitme aasta eest Meka allikal kaduma läinud. Seetõttu kuulutati linn pühaks. IX sajandil sai Kairouan riigi pealinnaks. Keskaegne Kairouan kujunes kogu Põhja-Aafrika islami ja Koraani õpetuse keskuseks ja pühaduselt kolmandaks linnaks Meka ja Medina järel. Linna suurim mošee on nime saanud araabia väejuhi Uqba Ibn Nafi järgi, kes legendi kohaselt allikast kuldse kannu leidis. See on kõige vanem ja eristiililisem mošee terves Aafrikas. Muslimid usuvad, et palverännakut Mekasse võib asendada seitsme külastuskorraga Kairouani mošeesse. Mošee siseõue ehivad Roomast ja Bütsantsist toodud kaunid marmorsambad. Linna teine vaatamisväärsus on IX sajandil linnamüüri äärde rajatud basseinid. Basseinide lähedal on mošee, kuhu on maetud prohvet Muhamedi isiklik juuksur Sidi Sahib, kel olevat olnud kolm karva prohveti habemest.

Kairouani loetakse ka vaipade, ent mitte pärsia, vaid araabia vaipade pealinnaks. Siit leiab vaiba igaüks vastavalt oma rahakotile. Kairouan on tuntud ka kui Tuneesia maiustustepealinn. Ehkki erilisi Tuneesia küpsiseid saab maitsta terves riigis, kinnitavad linnaelanikud, et Kairouanis on need parimad. Küpsiseid valmistatakse jämedast mannast ja meest, sageli on sisse pandud ka dattel. 2009. aastal oli Kairouan islami kultuuripealinn

Djerba

Djerba on Tuneesia kõige suurem saar (500 km²) ja riigi kõige lõunapoolsem kuurort, mida nimetatakse ka Vahemere pärliks või Tuneesia Tahitiks. Imeilus loodus loob siin romantilise õhkkonna. Legendi järgi, mida kasutas oma loomingus Kreeka laulik Homeros, on just Djerba saar see koht, kuhu Odüsseus Trooja sõjast naastes seitsmeks aastaks pidama jäi. Saarel on 213 mošeed, kohalikke muslimeid võib aga eeskujuks seada tolerantsuse poolest teiste religioonide esindajate suhtes. Siia on elama asunud ka juudi kogukond. Ühe legendi järgi saabusid kohalikud juudid siis, kui Jeruusalemm vallutati. Berberi keelt kõnelevad elanikud moodustavad Põhja-Aafrika vanima etnograafilise juudi kogukonna.

Sidi Bou Said

XIII sajandil Manaro mäe otsa rajatud linn meelitab külastajaid oma ilu ja arhitektuuriga. Ebatavalist muljet süvendavad valgeks ja siniseks (uksed ja aknaluugid) värvitud majad. Ei ole ime, et kunstnikud ja muud loomeinimesed, kes siia kogu maailmast kokku sõidavad, on seda romantilist kohta armastama hakanud. Linna nimetatakse koguni Tuneesia Montmartre'iks. Ka tänapäeval meelitab linn turiste oma erilise iluga. Selle valge linna tänavail, mida ääristavad hiiglaslikud kaktused ja apelsinipuud, on tore jalutada. Tänaval hõljuvad meeldivad lõhnad meelitavad sisse astuma mauride kohvikutesse, kus teile pakutakse lisaks teele ja kohvile ka vesipiipu sishat. Manaro mäe otsast võib koguni Tunist näha.

Läbi meie on võimalik osta vahendustasuta ja juurdehindluseta kõiki reise, mida pakuvad meie partnerid


Hotellide kataloog

Hotelli otsimiseks palun sisestage osa hotelli nimest. Nt selleks, et leida hotell The Maxim Resort piisab sisestamisest Maxim

© 2008-2020 Delfiin Reisibüroo OÜ new