Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestus
Pakkumised kuude kaupa
oktoober 2022
november 2022
detsember 2022
jaanuar 2023
veebruar 2023
märts 2023
aprill 2023
mai 2023
juuni 2023
juuli 2023
august 2023
september 2023
oktoober 2023
november 2023
Pakkumised sihtkohtade kaupa
Austria, suusareisid (Riiast)
AÜE
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Hurghada (Riiast)
Egiptus, Sharm El Sheikh
Egiptus, Sharm El Sheikh (Riiast)
Hispaania, Malaga
Hispaania, Tenerife
Hispaania, Tenerife (Riiast)
Indoneesia, Bali saar
Itaalia, Sitsiilia
Itaalia, suusareisid
Kreeka, Korfu
Kreeka, Korfu (Riiast)
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Kreeta (Riiast)
Kreeka, Rhodos
Kuuba
Küpros (Riiast)
Maldiivid
Maroko
Mauritius
Mehhiko
Portugal, Algarve
Portugal, Madeira
Sansibar
Seišellid
Sri Lanka
Tai, Bangkok
Tai, Phuket
Tuneesia
Türgi, Antalya
Türgi, Antalya (Riiast)

Pakkumised
Türgi, Bodrum



Milliseid Bodrumi reise on võimalik leida antud leheküljelt?

Antud leheküljelt leiate kõik Eesti juhtivate reisikorraldajate pakkumised Bodrumisse väljumisega Tallinnast. Kõiki andmeid ja hindu värskendatakse automaatselt kord päevas! Tänu sellele leiate siit alati parimad ja värskemad pakkumised!

- see on eriline nupp ning unikaalne teenus, mida ei ole ühelgi reisileheküljel. Antud nupuga on märgistatud enamus hotelle meie leheküljel. Vajutades nupule, näete hindu antud hotellile kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Teil ei ole enam vaja otsida hindu oma lemmikhotellile teistelt lehekülgedelt – vajutage nupule ning hindade täisnimekiri on kohe Teie ekraanil!

Miks osta reise Bodrumisse parem meilt ja mitte reisikorraldajalt?

Paljud arvavad ekslikult, et otse reisikorraldajalt osta on kindlam ning  pakutavad hinnad madalamad.

Tegelikult on see vale arvamus. Tegelikkuses koostavad reisipakettide hindu reisikorraldajad, mitte reisibürood. Vastavalt omavahelistele lepingutele, peame reise müüma nende poolt kehtestatud hindadega ning ilma juurdehindluse ja vahendustasudeta. Seega ei ole vahet, kas osta pakett reisikorraldajalt või meilt – hinnad jäävad samaks. Seda on lihtne kontrollida. Ostes reisipaketi, väljastame alati reisikorraldaja poolse lepingu, kus kirjas antud paketile nende poolt määratud hinnad. Tehtud töö eest saame meie reisikorraldajatelt komisjonitasu. Seega maksavad meie töö kinni nemad, mitte kliendid.

Reisikorraldajad kontrollivad rangelt meie poolt sõlmitavate lepingutingimuste täitmist, kaasa arvatud broneeritud reiside õigeaegset tasumist. See on ühtlasi lisagarantiiks meie klientidele.

Meie reisibüroo kaudu ostes on kliendil mitmeid eeliseid:

 • kui pöördute otse reisikorraldaja poole, saate infot vaid nende poolt korraldatavate reiside kohta. Meie poole pöördudes, saate täieliku ülevaate kogu Eesti turul olevatest pakkumistest.
 • Meie büroost ostes on teil hotelli valimiseks rohkem võimalusi, kuna omame infot kõikide reisikorraldajate hotellibaaside kohta. Meie reisikorraldajad tunnevad pakutavaid hotelle suurepäraselt, kuna käivad regulaarselt agendireisidel nendega tutvumas. Nad oskavad hotelle omavahel võrrelda, teades, millisel reisikorraldajal on konkreetses hinnaklassis parim hotellide valik.
 • Leiame reisikorraldajate hulgast teie poolt valitud hotellile või sihtkohale parima pakkumise.
 • Võrdleme eri reisikorraldajate maksetingimusi
 • Võrdleme tehtud broneeringute muutmis- ja tühistamistingimusi
 • Võrdleme, kellel reisikorraldajatest on mugavam lennuplaan
 • Võrdleme pardateenindust ja pagasiveo tingimusi
 • Tutvustame teile sihtkohas paiknevate reisikorraldajate teeninduseripärasid
 • Anname ülevaate kohapealsete partnerfirmade tegevusest
 • Anname ülevaate, kuidas vaatlevad reisikorraldajad klientide avaldusi
 • Anname informatsiooni reisikorraldaja usaldusväärsuse kohta, nende tagatisraha suuruse ja kehtivuse kohta

Juba kuusteist aastat oleme spetsialiseerunud reisipakettide müügile. Tegutseme eelkõige kliendi, mitte niivõrd reisikorraldaja huvides. Meie eesmärgiks on leida kliendile selline reisipakett, mis paneks ta ka edaspidi meie poole pöörduma. See on meil hästi õnnestunud – paljudest reisijatest on saanud meie püsikliendid!

Ostes reisi meie büroo kaudu, teete alati parima valiku! Olgu siinkohal öeldud, et  tingimused jäävad  samasuguseks nagu reisikorraldajalt otse ostes.


Millal toimuvad reisid Bodrumisse?

2022 a. hooaeg:
Reisid Bodrumisse toimuvad ajavahemikus alates 13.09.2022 kuni 11.10.2022.
 
Lend lend Tallinnast kestab umbes 3 h. ja 45 min.
 
Lennukompanii​d SmartLynx
 
Pagas  Tasuta saab istekohaga reisija kaasa võtta:
20 kg äraantavat pagasit + 5 kg käsipagasit 

Türgi kuurordite ametlik hooaeg on 15. mai - 15.oktoober
Antud ajavahemikel töötavad kõik hotellide kontseptsioonides pakutud teenused täies mahus. NB! Enne ja pärast ametlikku hooaega on hotelliteenuste valik seotud hotellikülastajate arvu ning ilmastikuoludega ning võivad suuresti erineda hooajal pakutavast. 

Majutusinfo
Türgi hotelle klassifitseeritakse tärnide alusel, lisaks on riigis eraldi kasutusel HV (Holiday Village) hotellide kategoriseerimise süsteem, mille alusel hinnatakse suure territooriumiga puhkekomplekse. Kuurortide (Alanya, Kemeri, Marmarise, Bodrumi) keskel asuvate hotellide territoorium on üldjuhul väike (üksnes selles ulatuses, kui palju võtavad enda alla bassein ja üldkasutatavad alad). Kuna kuurortide keskel asuvate hotellide ümbruses on rohkelt kauplusi, baare, restorane ja ööklubisid, võib kisa-kära siin hiliste öötundideni kesta. Kõrgema kategooria ja suurema territooriumiga hotellikompleksid asuvad tavaliselt kuurortlinnadest ja nende keskustest eemal.


Hea teada!

Kauplused. Kauplused on avatud 09:00–20:00, lõunapausi poodides ei ole. Pisikesed poed on avatud kauem. Suured kaubanduskeskused on üldjuhul avatud kuni 22:00. Pangakontorite tööaeg on 08:30–12:00 ja 13:30–17:00 (nädalavahetustel suletud).

Jootraha. Jootraha arvestatakse harilikult arve summa hulka (10%). Kui jootraha arvel näidatud ei ole, jäetakse ettekandjatele või hotelliteenindajatele kombe kohaselt 10% arve summast (olenevalt teeninduse kvaliteedist).

Transport. Türgi transpordisüsteem on väga hästi välja arendatud. Bussisõit ei ole kallis, ent ajakulu võib bussiga liigeldes suurem olla, kui taksoga sõites. Takso kilomeetrihinnaks on ligikaudu 1 EUR. Marsruuttakso (dolmuš) on odavaim ja mugavaim transpordivahend. Dolmuši piletihind kuurorti sees on ~ 2 TRY.

Keelud. Türki on keelatud kaasa võtta rohkem kui 2 liitrit alkohoolseid jooke ning 600 sigaretti. Antiikesemete väljavedu on rangelt keelatud. Uute vaipade ja mineraalide välja viimiseks on vajalikud lisaprotseduurid. Rangelt on keelatud sõjaliste ja muude riikliku tähtsusega objektide pildistamine ja filmimine. Kuna ramadani ajal ei tarbita alkoholi, võib riigipoodides sel perioodil alkoholi müük olla piiratud.

Kingitused. Käsitööna valmistatud keraamilised plaadid, tassid, kausid. Türgi keraamika on kuulus juba alates XVI sajandist.

Rahvusköök

 • Shish kebab, doner kebab – lambatoidud.
 • Barbunya (punane kefaal), kilic baligi (mõõkkala) – kalatoidud.
 • Dolma – viinamarjalehtedesse keeratud pähklid, hakkliha ja rosinad.
 • Kamiyarik – hakklihaga täidetud baklžaanid.
 • Gozleme – feta juustuga või köögiviljadega täidetud pannkoogid.
 • Ayran – jogurtijook.

Bodrum

Bodrum on Türgi lääneosas asuv kuurort, mis meelitab puhkajaid mitte ainult oma ranna, mere ja suurepärase ilmaga, vaid ka antiikajalooga. Bodrum on üks Türgi turismi majandusharu keskusi, olles samal ajal kohastunud nii mugavale lõõgastumisele kui linna ajalooliste osade säilitamisele. 1960. aastatel oli Bodrum kaluriküla, kuid praegu on see regiooni keskus, mille ümber on koondunud mitmed väikesed külakesed. Linn ja külad asuvad Bodrumi poolsaare lõunapoolel – seega on soe Türgi kliima tagatud aasta läbi, talvised temperatuurid algavad 10 kraadist Celsiuse järgi ja suvised võivad tõusta kuni 35 kraadini. Oma meeldiva kliima, suurepäraste vaadete ja ajaloolise veetluse tõttu on Bodrum populaarne puhkusekoht nii jõukate türklaste kui välisturistide seas.

Bodrumi tähtsaim ajalooline vaatamisväärsus on üks antiikmaailma seitsmest imest: Halikarnassose mausoleum. Bodrumi ajalugu algab 7. sajandil e.Kr. , kui antud aladele saabusid elama kreeklased. Üsna kiiresti aga saavutasid piirkonna üle Bodrum kontrolli pärslased. 4. sajandil e.Kr. valitses Bodrumi regioonis pärsia kuningas Mausolus, kelle surma järel lasi tema abikaasa ehitada massiivse mausoleumi. Seda ehitist peeti antiikmaailmas üheks seitsmest maailmaimest ning see seisis rannikul uhkelt üle 1700 aasta kuni maavärinad selle hävitasid. Hilisematel aegadel on nendel maadel valitsenud pärslased, kreeklased ja türklased, nii et kaasaegses kuurortis on jätkuvalt võimalik leida kõigi nende kultuuride pärandeid.

Tänapäeval on Bodrum populaarne sihtkoht nende seas, kes armastavad traditsioonilist Vahemere puhkust. Kuurort koosneb kahest osast: pikk ja kitsas rannariba, mille lähedal asuvad hommikul avatavad kohvikud ja baarid, kus pakutakse värskendavaid jooke ning ööklubid, kus elu algab mitte enne kella kümmet õhtul. Linna läänepoolne osa on koondunud ümber sadama ja jahtklubi. Siin asuvad butiigid, kohalikke tooteid nagu oliivõli ja veini müüvad kauplused, hubased restoranid ja aktiivsed ööeluasutused. Õhtuti tasub jalutada promenaadil või külastada mõnda paljudest kultuurisündmustest Bodrumi lossis ja taastatud 2000 aastases amfiteatris.

Turismihooajal näeb Bodrum välja nagu vabaõhu veepark. Ranna ääres on vesi piiratud poide ribaga, et triivivad jahid ja muud paadid ei segaks puhkajaid. Vett ja randa koristatakse igapäevaselt, lamamistoolide kasutamine on puhkajaile tasuta. Need, kellele meeldib maapinnal päevitada, võivad külastada lähedal asuvaid linnu Gumbet ja Bitez, kus leidub liivarandu, kuna Bodrumi rand koosneb väikestest kivikestest. Samas pole liiv alati vajalik, sest Bodrumis on saadaval suur valik veeatraktsioone. Saab minna paadiga lahele, snorgeldada ja merepõhja imetleda (sukeldumismask maksab umbes 20 liiri) või koos grupiga süvasukelduda. Eriti aktiivsed puhkajad saavad proovida purjelauaga sõitmist lähedalasuvas Vasso linnas.

Lisaks veespordile ja tavalistele rannalõbustustele saavad külastajad Bodrumi Troopilisel Kaamelirannal (“Tropical Camel Beach”), kuhu bussijaamast viib otsetransport iga 30 minuti järel, proovida kaameliga ratsutamist. Need, kellel on juba rannast isu täis saanud, võivad külastada traditsioonilist türgi sauna või siinseid looduslikke mudavanne, mis asuvad lähedal voolava jõe juures. Ehtsate elamuste otsijad peaksid proovima sõita traditsioonilise puidust paadi “flaka”-ga. Tänapäeval kasutab küll enamik neist mootorit, kuid siiski leidub mõni, mis seilab ainult tuulejõudu kasutades nagu muiste.

Bodrum on suurepärane puhkuse sihtkoht ka inimestele, kes tahavad nautida Vahemere ranniku loodust, tutvuda regiooni ajalooga ja aktiivselt reisida. Üsna levinud on ümbruskonnas reisimine rendiautoga, aga lähedal asuvatesse küladesse viib ka ühistransport. Kõige mugavam, kuigi mitte kõige turvalisem reisimisviis on motoroller, mida saab samuti lihtsalt rentida. Bodrumist väljuvad ka praamid Rhodose, Kalymnose, Kos´i ja Simi saartele Kreekas.

Kuurordid

Bodrumi kuurort koosneb kahest osast: pikk kitsas rand ja seal asuvad kohvikud ning baarid, mis päeval ergutavad puhkajaid jookidega, ning öiseks eluks alustavad peale kella 22; ning sadama ja jahiklubi ümber koondunud linna lääneosa. Siit võib leida luksuslikke kauplusi, kohalike toiduainetega nagu oliiviõli ja vein kauplevaid kioskeid, mugavaid restorane ja aktiivset ööelu. Õhtuti on meeldiv jalutada mööda alleed sadamasse või külastada üht paljudest kultuuriüritustest Bodrumi lossis või kahe tuhande aasta vanuses restaureeritud amfiteatris.

Bodrum on Türgi tuntuimaid kuurorte, kuhu puhkajaid meelitab lisaks suurepärastele randadele ka antiikaja rikas pärand. Linna idaosas asub väike liivane rand Bardakci. Antiiksetes müütides nimetatakse Bardakcid Salmakida laheks, see oli koht, kus Hermese ja Afrodite poeg Hermafrodita armus nümf Salmakidasse. Räägitakse, et allikas, kus ujus Salmakida, suubub nüüd selle ranna vette ja jahutab seda. Vesi rannas väga puhas ja läbipaistev, kuid tõesti veidi jahedam kui Bodrumi rannikul tavapäraselt. Täna kõrgub Bardakcis palju luksuslikke hotelle, valgeid villasid ja suurepäraseid restorane ning kuurorti peetakse heaks reisisihtkohaks, olenemata, kas plaanitakse siin veeta kogu oma puhkus või teha ainult ühepäevane külastus. Vaated lahelt väärivad kindlasti kaameraga jäädvustamist – siit paistavad ilusti Bodrumi loss ning kesklinn.

Gümbet’i kuurorditsoon asub Bodrumist neli kilomeetrit lääne poole. Suurem osa inimesi kasutab võimalust tulla siia paadiga. Gümbetit armastatakse kaunite randade ja kristallselge vee tõttu, samuti paeluvad külastajaid looduslikud mageveeallikad. Nüüdseks juba iseseisvaks linnaks kasvanud Gümbet sobib turistidele, kes on noored vanuselt või hingelt. Samuti pakub koht vaheldust neile, keda Bodrumi meelelahutused on ära väsitanud, olles samas vaid paari minuti kaugusel aktiivsest kuurordikeskusest. Päeval siin laisalt lebada ei maksa, sest Gümbeti rannad pakuvad mitmesuguseid tegevusi vees: veesuusatamine, purjesport, langevarjusport, surfamine ja veel muudki.

Üks kauneimatest lahtedest poolsaarel asub seitsme kilomeetri kaugusel Bodrumist. Bitez on oivaline koht, kus koguda jõudu ja taastuda enne sukeldumist Bodrumi ööellu. Bitezile on iseloomulikud liivarannad ning siinne keskkond on maapealne paradiis surfaritele ja purjesportlastele. See on ilus ja rahulik nurgake, kus meresina ja taimede rohelus kohtuvad mandariiniaedades, mis laiuvad asula ja mere vahel. Sirbikujuline rand on ümbritsetud restoranidest, tekstiilikauplustest, kohvikutest ja hotellidest – nii on rand kaitstud liiklusmüra eest. Tänavad ja teed on puhtad ja laitmatult korrastatud.

Bitezi lähedal asuv kuurort Ortakent hellitab puhkajaid sooja merevee ja liivarandadega. Üllatavad on siin mandariiniaiad, sidrunisalud, sinine meri, pikk rannariba. Ortakenti rannikut peetakse üheks kaunimatest Bodrumi regioonis, seepärast külastavad seda tihti kohalikud noored ja naabermaakondade elanikud.
Varjulised jalutusrajad, mis kulgevad läbi mandariinisalude mere ja küla vahel, on veel üheks meelelahutuseks puhkuse ajal, misjärel kostitatakse puhkajad külalislahkelt külakese teemajades. See on suurimaid eeliseid, mida võib Ortakenti küla rütmis elades nautida.

Veel üks rahulik linnake on Bodrumist põhjapool asetsev Torba, kus meri ühineb mändide ja oliivide rohelusega. Siit võib leida nii liivaseid kui kiviklibuseid randu, kaasaegseid hotelle ja ürditaimedega kaetud künkaid.
Tasub külastada ka paari muljetavaldavat minevikutunnistajat – eeskujulikult säilinud ümmargust kivikonstruktsiooni, mille vanuseks hinnatakse 2500 aastat ja mille ehitasid vanad kreeklased. Arvatakse, et see on mausoleum, mis kroonib kõrget küngast, millelt avaneb vaade külakesele. Lahe idaosas on alles bütsantsi kloostri varemed.

Yalikavak’i külake asub 18 kilomeetri kaugusel Bodrumist loode suunas. Yalikavak on uhke oma 29 kilomeetri pikkuse ranna üle, mis on üle külvatud teepuu-aedade, sidrunisalude, restoranide ja kohvikutega.
See on üks tuulisemaid alasid piirkonnas. Kuurort on kuulus tuuleveskite, sidrunisalude ja mere poolest. Veel hiljuti oli kohalike elanike tegevuseks kalapüük ja merekäsnade korjamine merepõhjast. Kuurordi vaateid täiendavad ligitõmbavad ümberkaudsed külad, mis on laiali puistatud Egeuse mere rannikule.

Bodrumist natuke kaugemal, poolsaare edelaosas, Kreeka saare vastas asub Akyarlar – üks teenimatult unustatud kuurortidest, mis lubab rahulikku, kuid tegelikult kvaliteetset puhkust. Bodrumi linnast asub see vähem kui 20 kilomeetri kaugusel. Endine traditsiooniline kaluriküla meelitab mugava sirbikujulise rannaga, mida ümbritsevad sinisesse vette ja valgesse rannaliiva laskuvad dramaatilised kaljud. Meri on siin soe ja madal, seega ohutu lastele. Rannas tegutsevad kohvikud ja restoranid, samuti sadam. Linnake ei ole siiamaani kaotanud oma algupärast võlu. Mida kõrgemale küngastele, seda tugevamalt on tunda rahulikku igapäevast Akyarlari elanike elu: pilku püüavad lilledest ülekülvatud rõdud, rahulik pärastlõunane triktrakimäng või sõbralikud vestlused päevasest saagist.

Тurgutreis asub Bodrumist umbes 20 kilomeetri kaugusel. Linnake on kuulus oma mandariinisalude poolest. See linn on nimetatud tuntud türgi admirali Turgut Reisi auks. See on üks populaarseim ja kõige tihedamini asustatud koht poolsaarel. Turgutreis on kuulus oma unustamatute päikeseloojangute poolest.
Tänu sobivale tuulele hinnatakse Turgutreisi rannikut professionaalsete surfarite poolt. Suurt osa inimestest tõmbab ligi laupäevane turg. Selle kuurordi külastajad võivad nautida muljetavaldavat vulkaanilist maastikku.
14 väikest saart, mis asuvad Turgutreisi lähedal, kasutatakse kohalike poolt loomade karjatamiseks ja kalapüügiks. Nendel saartel ja Turgutreisi rannikul on palju võimalusi sõita paadiga, tegeleda purjespordiga või sukelduda.


Kusadasi

Türgi idarannikul, Egeuse mere lahes Aydini provintsis asub Kusadasi rannik, mille on tuntuks teinud eelkõige Kusadasi linn, mis on regiooni peamine sadam ja viimasel ajal ühtlasi ka kiirelt arenev turismikeskus.
Nimetus Kusadasi tähendab türgi keeles „linnusaar“: kuş (lind) ja ada (saar). Seda linna ümbritseb suhteliselt väikesel vahemaal palju ajalooliselt tähtsaid antiikseid objekte, seepärast on Kusadasis puhkajatel kerge jõuda kõikide ajalooliste vaatamisväärsuste juurde. Linn ise lummab ka imepärase maastiku, vanade hoonete, suure arhitektuuripärandiga, mis kombineerub puhkuseks kohandatud infrastruktuuriga. Siin on palju liivarandu, restorane, kohvikuid, imelisi võõrastemaju ja meelelahutust. Kusadasis on kaks veeparki, ümber linna on koondatud palju teisi eeskujulikke randu ja kuurorte.
Umbes 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel kesklinnast asub populaarne rand Kadinlar Denizi, mis tõlgituna tähendab „Daamide rand‟. Sellise nime sai see koht seepärast, et varem oli see ette nähtud ujumiseks ainult naistele. Nüüd on ühe kilomeetri pikkune kitsas liivariba Kusadasi kõige populaarsem rand, suvel on see alati üle külvatud lamamistoolide ja päikesevarjudega, eriti pühapäeviti, kui puhata otsustavad ka kohalikud elanikud. Tänaval, mis kulgeb piki randa, tegutsevad restoranid, kauplused ja õhtuti elavnevad klubid.
Linnast umbes 12 kilomeetrit põhjapool avaneb muljetavaldav Pamucaki rand, mille jagab pooleks merre suubuv jõgi. Selle ranna pikkus on viis kilomeetrit ja laius umbes 50 meetrit, seepärast võib isegi pärast suuremat turistide ja kohalike puhkajate tulva leida siin vaba koha. Kuid Pamucaki rannas ei laenutata päikesevarje, ega ka lamamistoole, lõbusaks meelelahutuseks on siin mööda randa ratsutamine hobuste või kaamelitega.

Güvercinlik aub Bodrumist 20 km kirde suunas. Varem oli see lihtsalt ilus loodusega ümbritsetud kalurikülake. Praegugi on asula ümbruses palju lõhnavaid männimetsasid ja oliivipuu-aedasid, linna rannikut paitab Egeuse meri, mis näib kohati järvena, kuna on suures osas piiratud maismaaga. Vesi on väga rahulik, selge ja täiuslik suplusteks peredele. Äärmuslike elamuste otsijatele pakutakse rannas võimalusi tegelda veespordiga. Rannikul on rohkelt peamiselt traditsioonilisele Kreeka köögile keskendunud kohvikuid ja restorane. Ööelu on siin rahulik ja turistid naudivad pigem suurepärast loodust, head toitu ja suhtlust kohalikega.


Yaliciftlik aub Bodrumist umbes 20 km kaugusel ja seda nimetatakse Türgi ranniku varjatuks pärliks. See on üks paremini säilinud alasid poolsaarel. Kuurortlinna ümbritsevad kristallselge veega väikesed lahed ja ilusad männimetsad. Jalutuskäigud lähedal asuvatele mägedele ja metsadesse pakuvad meeldivat leevendust palavusest ja võimalust nautida loodust üksinduses. Peamiseks tõmbenumbriks on loomulikult atraktiivne ilusa vaatega liivarand. Otsige peidetud lahesoppe, mis kulgevad piki mererannikut ja te leiate kindlasti kõrvalise ranna, kus lõõgastuda ja nautida loodust.


Bodrumist umbes 20 km loode pool asuv Gündoğan (koos päikesetõusu ekskursiooniga) tundub lausa lilledesse uppuvat. Külastajaid lummavad siin huvitava reljeefiga kaljud, mis on eeldatavalt iidse kivist loomaaia jäänused. Ajaloolased arvavad, et selle piirkonna asukad oskasid kivi töödelda. Linn on säilitanud vana arhitektuuri ja ohtralt puuviljaaedu. Gündoganis saab sõita paadiga ning mängelda delfiinide ja hüljestega. Teisel pool lahte asub Kreekale kuuluv tilluke Jänesesaar, kus tasub külastada IX sajandi kloostrit.



Didim

Kusadasist lõunapool ja Bodrumist põhjapool asuv Didim on kuulus oma liivarandade ja antiiksete mälestusmärkide poolest. Sellest kuurordist võib leida kõik puhkuseks vajaliku: hotellid, imelised lahesopid, rand, restoranid, baarid ja isegi veepark.

Linnakeses on säilinud väga tähtis antiikne Apollo tempel. Didimi lähedal asuvad ajaloolised kreeka asulad Mileetos ja Priene. Didimi lähedal asub kuldsete liivarandadega kuurort Altinkum, kus sama oluline osa kui merel, on ka ööelul, kärarikastel turgudel ja ajaloolisel pärandil. Kahte linna ühendab omavahel Atatürki puiestee.

Altinkumi rannik jaguneb kolmeks puhta vee ja liivaga rannaks, mis sobivad ka peredele. Didim a sadamaga paralleelselt kulgeb läänerand. Kaubandus ja liiklus linna tänavatel ei vaibu hilisõhtul ega öösel. Umbes 20 kilomeetri kaugusel Altinkumist ja Didimist kirdes asub rannikul Akbük – veel üks suurepärane koht täiuslikuks puhkuseks. Siin kasvab väga palju oliivipuid ja mände, seepärast on õhk küllastunud hapnikuga. Rohelus Akbukis on läbi põimunud meresina ja kuldse rannaliivaga, moodustades nii kaunivärvilise panoraami. Pika rannariba lõpus asuv kuurort on rahulikum. Kohvikuid, baare ja poode on siin piisavalt, kuid tunglemist on vähe ja võidelda koha eest rannas ei ole tarvis, seepärast on see suurepärane koht neile, kes soovivad rahulikku ja kvaliteetset puhkust.


Ekskursioonid

Ekskursioone  saab osata  ainult sihtkohas reisikorraldaja esindajate käest (infotunni ajal). Ekskursioone Eestist ette ei müüda. Täieliku nimekirja koos ekskursioonide põhjaliku kirjelduse, hindadega ja tingimustega saate reisikorraldaja esindaja käest kohapeal.



Läbi meie on võimalik osta vahendustasuta ja juurdehindluseta kõiki reise, mida pakuvad meie partnerid.


Hotellide kataloog

Hotelli otsimiseks palun sisestage osa hotelli nimest. Nt selleks, et leida hotell The Maxim Resort piisab sisestamisest Maxim

© 2008-2022 Delfiin Reisibüroo OÜ