Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestus
Pakkumised kuude kaupa
jaanuar 2022
veebruar 2022
märts 2022
aprill 2022
mai 2022
juuni 2022
juuli 2022
august 2022
september 2022
oktoober 2022
Pakkumised sihtkohtade kaupa
AÜE
Bulgaaria
Bulgaaria (Riiast)
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Hurghada (Riiast)
Egiptus, Sharm El Sheikh
Egiptus, Sharm El Sheikh (Riiast)
Gruusia
Hispaania, Malaga
Hispaania, Mallorca
Hispaania, Tenerife
Hispaania, Tenerife (Riiast)
Itaalia, Sitsiilia
Itaalia, suusareisid
Kreeka, Kefallonia
Kreeka, Korfu
Kreeka, Korfu (Riiast)
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Kreeta (Riiast)
Kreeka, Peloponnesos (Riiast)
Kreeka, Rhodos
Kreeka, Rhodos (Riiast)
Kuuba
Küpros (Riiast)
Maldiivid
Mauritius
Mehhiko
Montenegro
Portugal, Algarve
Portugal, Madeira
Sansibar
Seišellid
Tai, Phuket
Tuneesia
Türgi, Antalya
Türgi, Antalya (Riiast)

Turvalisusmeetmed Tais (13.01.2022)

Antud tingimused kehtivad ainult nendele reisijatele, kes ei ole viimase 14 päeva jooksul viibinud Eestist väljaspool. Nendele reisijatele, kes on viimase 14 päeva jooksul enne sihtkohta minekut külastanud teisi riike, võivad olla sihtkohariigi poolt kehtestatud teised sisenemistingimused.

NB! Pane tähele, et sihtkohariigid võivad riiki sisenemise reegleid igal ajal muuta. Eelkõige võivad muudatused puudutada vaktsineerimata inimesi, kuna riiki sisenemine võidakse teha lubatavaks üksnes vaktsineeritud turistidele.

Kõigil, kes soovivad riiki siseneda, on kohustus esitada vastav dokument nii Tallinna lennujaamas lennu registreerimisel kui ka saabumisel reisisihtkohta. Kõikide tingimuste õigeaegse täitmise eest vastutab klient ise. Vastava tingimuse mittetäitmisel reisijat Tallinnast lennule ei registreerita ja lennuki pardale ei lubata.

Tai valitsuse otsuse kohaselt peatati Bangkoki reisimine Test&Go ja Sandbox süsteemide alusel. Erandiks on Phuketi saar, kuhu saab jätkuvalt reisida, järgides Sandbox reegleid.


Sandbox nõuded Phuketil:

 • reisija peab veetma 7 päeva Phuketil ning võib seejärel, olles saanud negatiivsed testitulemused, reisida kogu Taimaal;
 • riiki sisenemiseks peab reisija omama kehtivat COVID-19 rahvusvahelist vaktsineerimisetõendit. Viimasest vaktsiinidoosist peab möödas olema vähemalt 14 päeva. Vaktsineeritust tuleb tõendada alates 12. eluaastast.
 • koroonaviiruse läbipõdenud ja nakatumise hetkest kolme kuu jooksul ühe doosiga vähemalt 14 päeva enne reisi vaktsineeritud reisijad peavad lisaks vaktsineerimissertifikaadile esitama ka tervenemise tõendi.
 • kõik reisijad olenemata vanusest peavad mitte varem kui 72 h enne riiki sisenemist tegema PCR koroonatesti ning esitama sertifikaadi negatiivse testitulemuse kohta;
 • reisija peab end registreerima Thailand Pass süsteemis vähemalt 10-14 päeva enne reisi, et saada Taisse sisenemiseks QR-kood.
 • reisijal peab olema kinnitus COVID-19 kattega reisikindlustuse sõlmimise kohta summas vähemalt 50 000 USA dollarit.
 • reisijal peab olema kinnitus vähemalt 7-öise majutuse kohta SHA+ või AQ (Alternative Quaratine) hotellis;
 • reisijal peab olema maksetõend kahe Tais läbiviidava PCR-testi kohta, millest esimene tehakse Phuketile saabudes lennujaamas (testitulemuse teadasaamiseni tuleb viibida oma hotellitoas) ning teine test tuleb teha reisi 5. päeval valitud Phuketi testimiskeskuses (tulemuse teadasaamiseni isolatsioonis viibima ei pea).
 • Mõlemad testid tuleb eelnevalt broneerida ning reisijal endal tasuda. Testitegemise aja saab broneerida SIIT.


Thailand Pass:

 • Thailand Pass süsteemi registreerides on vaja süsteemi lisada vaktsineerimistõend, kinnitus majutuse kohta SHA+ hotellis ning kviitung kahe Tais läbiviidava PCR testi broneeringu kohta.
 • Kui süsteemi registreerimine on edukas, saadetakse reisijale QR-kood, mis tuleb esitada riiki sisenemisel.


Lisainfo testimise, vaktsineerimise ja ELi COVID tõendite kohta:


Kindlustus

 • COVID-19 haigestumisega seotud tervisekindlustuse poliis reisitõrke kaitsega on Taisse reisimiseks kohustuslik, kindlustus peab olema sõlmitud summas vähemalt 50 000 USD.
 • Kindlustamata reisijaid lennuki pardale ei lubata.


Olukorrast sihtkohas

Sihtkohas on näomaski kandmine kohustuslik kõikides avalikes kohtades. Kohustus on hoida distantsi 1-2 m ja desinfitseerida või pesta sageli käsi.


COVID-19 haigusnähud

Juhul, kui Tais viibides peaks reisijal ilmnema COVID-19 viiruse tunnused (palavik, hingamishäired, köha) või sellele haigusele viitavad sümptomid nagu lõhna ja maitsemeele vähenemine, külmavärinad, kurguvalu, kõhulahtisus või oksendamine, peab reisija viivitamatult sellest teavitama hotelli vahetuse vanemat ja reisikorraldaja esindajat. Reisijale tehakse COVID-19 test, mille tulemuse ootel rakendatakse eneseisolatsiooni kohustust viibimisega oma toas. Positiivse COVID-19 testi tulemuse puhul jääb reisija eneseisolatsiooni spetsiaalsesse karantiinihotelli, mille kulud katab reisija ise.

Reisijad, kes saavad positiivse testitulemuse sihtkohas peavad omal kulul ostma tagasilennu piletid. Reisikorraldaja ei saa garanteerida vabade kohtade olemasolu kliendile sobivale lennule.


Naastes Eestisse

Naastes Eestisse riikidest, mis asuvad väljaspool Euroopa Liitu ning ei kuulu Euroopa Liidu Nõukogu soovituse lisas 1 esitatud nimekirja, rakendub 7-päevane isolatsioonikohustus sõltumata riigi nakatumisnäitajast. Viimase 6 kuu jooksul COVID-19 haiguse läbipõdenutele ning vaktsineerimiskuuri lõpetanud reisijatele isolatsiooninõudeid ei kohaldata, vaata täpsemaid tingimusi Kriis.ee lehelt.

Enne Eestisse saabumist on vajalik täita elektrooniliselt piiriületaja deklaratsioon. Seda saab teha kuni kolm päeva enne Eestisse saabumist Terviseameti lehel. Alla 18-aastaste laste või piiratud teovõimega täisealiste isikute andmed tuleb lisada koos nendega reisivate täiskasvanute deklaratsiooni. Piirivalve võib küsida e-mailile saadetud piiriületuse deklaratsiooni kinnituse esitamist.

Info võib aja jooksul muutuda ning riigid saavad kehtestada täiendavaid piiranguid. Erinevate riiklike regulatsioonide, muudatuste ja otsuste eest reisikorraldaja ei vastuta. Avaliku võimu kehtestatud nõuded ei anna reisijale õigust pakettreisilepingu üles ütlemiseks ja reisitasu tagasi saamiseks, hinna alandamiseks ja/või hüvitise nõudmiseks.

Uuendatud: 17.01.2022


ONLINE REISIBRONEERING ! - lihtne kasutada.  Broneeri ilma vahendustasuta!
 
  1.    Vali reis
  2.    Broneeri
  3.    Maksa
  4.    Trüki piletid
  5.    Puhka !


FB© 2008-2022 Delfiin Reisibüroo OÜ